Sevgilimle ayrı şehirdeyiz yanına gitmem lazım fakat sorun ailem acil yardım!

Kafam cok karısık..5 aylık bir ilşkim var internetten tanıstık.Ama sadece bir kere görüstük.Ayrı sehırlerde yasıyoruz.Ben aileme yalan söyleyerek sevgılımın yasadıgı sehre gitti 1 gunlugune arkadasımda olcam bahanesiyle fakat yalanım bır sekılde ortaya cıktı aılem bagırdı cagırdı nerdeyse reddetme durumuna gelıyordu.Sımdı yıne sevgılımın yanına gıtmek ıstıyorum cok ozluyorum ama aılemın durumu maglum...o da gelemıyor cunku calıstıgı yerden ızın alması mumkun degil (o gelsin diye yorum yazmayın gelmesı gercekten mumkun degil calıstıgı yerden dolayı)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• e nereye kadar? hadi bi kez daha gittin? sonra ne olacak? iş yoğunluğu geçici mi? tanıdığından beri böyleyse o işte başka bir iş var

1|0
    0|0
    • işini belırtmek ıstemıyorum burda ama onun gelmesı ımkansız gıbı bırsey :(

• evet tam olarak bu durum. Zamanla aılemı ıkna ederım dıye dusunuyorum ama ımkansız gıbı bısey

• o zaman yapman gerekeni biliyorsun ama duyguların seni engelliyor. geçici bir mutluluktan vazgeçemediğin için ömründen,kendi psikolojinden,aile huzurundan oluyorsun. mantıklı düşünmeye çalış

Erkekler Ne Diyor 3

• hıhı öledir eminim. bir erkek istese izin alıp gelemicek ölemi. sen mesleği nedir sölermisin bana

0|0
    0|0
    • meslegını söledigimde evet gercekten ızın alması mumkun degıl dıceksın ama burda yazmak ıstemıyorm

• nolcakki. sevgilinin şehiri belli değil. seninde belli değil.zaten kimliklrimiz belli değil.. söylemenizde bir sakınca yok bence. sen söyle bende ona göre yorum yapcam

• Bence Bu İşe Sağlam Bi İsim Verin.(Evlilik)

0|0
    0|0
  • Aileniin dediğini yap hayat boyunca bana sorarsan

0|0
    0|0
    • zaten bu zamana kadar hep oyle yaptım..Ama onu görmeden her gunum moral bozukluguyla gecıyor ozluyorum

• evet haklısın ama baglandım sanırım

• Komut satırına Connection.Close(); yaz enter a bas

Kızlar Ne Diyor 2

• camdan konuşun aılene karşımı gelcen -,-

0|0
    0|0
  • gitme.

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
Yükleniyor...