Siz okullardaki serbest kıyafet kararını nasıl düşünüyorsunuz?

Siz okullardaki serbest kıyafet kararını nasıl düşünüyorsunuz?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• o kadar saçma ki

nerden çıktı kim çıkardı SACMALIK

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence olmaması daha iyi olurdu bizim insanlarımız herşeyde olduğu gibi bunuda aşırı şekilde abartıcaklar bence bu konulardan kavga çıkarsa şaşırmam :D

0|0
    0|0
  • hiç doğru bulmuyorum..olanın var olmayanın var bunları düşünmediler..derslerdede sorun olur süslenmekten kimse dersle ilgilenmez

0|0
    0|0
  • eğitim sistemine karıştıkları gibi bu işe de karıştılar helal olsun ne diyim kim için yaptıkları gayet açık tayt pantolon elbise etek yasak ne giyelim ispanyol paça mı?

0|0
    0|0
  • Çok yanlış bir karar bence. kimisinin durumu var kimisinin durumu yok. üzülür çocuklar ya :/ Birde şöyle bişey var kimin öğrenci olduğu belli olmıycak okula hapçısıda girer rahatlıkla.s bence olmamalıydı böyle bir şey.

0|0
    0|0
  • o kadar sacma ki, akp iste ulkenin HER kuralini degistirme hevesi var :) insallah vaz gecerler

0|0
    0|0
  • Fakir ve zengin ayrimi yapar artik hocalar

0|0
    0|0
  • Herşeyi batırdıkları gibi, bunu da batırdılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kendim için olumlu serbest kıyafet olcak bir yandanda olumsuz kim hergün kıyafet kombinlicek bide durumu olan var olmayan var biri hergün değişik kıyafetle gelicek öbürü hergün aynı kıyafetle bide şöyle bişe var bazıları okurken çalışıyor bir tamircinin yanında çalışan birini düşünün kirli yağlı kotla yada pantolonla hergün okula gelcek belki fazla pantolonu yok çocuklar çok acımasız lisede yine biraz şeyde ilkokulda çok zor kıyamam ben onlara bu karar türkiyenin kişi geliri testinden sonra karar verilmeliydi

0|0
    0|0
  • ne düşüneceğim, insanlar arasındaki sınıf farkını ortaya koymaya yarayacak saçma bir düzenlemeden öteye geçemez.

0|0
    0|0
  • cok sacma kötü yanini düsünen yok, memleketimizde madiyati fazla uygun olmayan vatandaslarimizda var ben ülkücüyüm ayrimcilik yaparim genelde bir kürt türküm demedimi ama bu konuda yapamam icim gidiyor bayramda batidan gidenler dogudakinleri sevindirdimi

0|0
    0|0
  • Kıyafet serbestliği kadar normal bir durumun bu kadar kötü bir şeymiş gibi yansıtılmasını anlamıyorum. Herhalde bu öğrenci milleti okul zamanı dışında çıplak gezmiyor dışarda değil mi? Neden okula gidince giyecek bir şeyler bulamasın?

0|0
    0|0
  • Bence yanlış. Tek tip olmalı.

0|0
    0|0
  • Kırk küp kırkının da kulpu kırık küp.

0|0
    0|0
  • destekliyorum tabi

0|0
    1|0
Yükleniyor...