Kendini bana yakın hissettirmesi için ne yapmam lazım?

şuan üniversiteye hazırlanıyorum.dershanede sınıfımızda bir kıza aşık oldum diyebilirim.çok hoşlanıyorum.ona daha yakın olmak istiyorum.ders aralarında falan sohbet ediyoruz bazen kendisi geliyor konuşmaya falan.şimdi açıl, ne bekliyorsun diyeceksinizde red edilmekten korkuyorum + ben şuan erken buluyorum.daha çok kaynaşmamız gerekiyor sanki.onu nasıl kendime bağlarım.onunla nasıl daha çok birlikte zaman geçirebilirim bu konuda mesajlarınızı bekliyorum. beraber yemeğe gidelim diyecem ama söyleyemiyorum pat diyede şüphelenir diye :).anlayacagınız daha çok birbirimizi tanımamız lazım ama durduk yerde olmuyor.kendini bana yakın hissettirmesi için ne yapmam lazım.mesajlarınız için teşekkür...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ona diğer erkeklerden farklı olduğunu göster :) ...

onunla devamlı ilgilen ama herzaman mesafani koru onu önemsidiğini göster ama herzaman mesafeni koru :) ders aralarında bazen böle uzun uzun gözlerine bak en güzel bakışını yap :) ... konuşmalarını kelimelerini dikkatli seç , evlilikten söz et ileriki hayattan söz et :) ona yakın olduğunu hisseettir ... ve eğer kızda senden hoşlanırsa kimsenin teklifini kabul etmez ... eğer kız seni sadece arkadaşı olarak görüyorsa sen ne yaparsan yap yine sana karşı bir şey hissetmiycektir başkasına gidicektir öyle yada böle o yüzden bence kendini frenle ve sabırlı ol :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birşey demene teklif etmene gerek yok , birlikte zaman geçirmeye devam edin kendi kendine oluşur herşey ...

0|0
    0|0
    • biraz sabırsız bir insanım pat diye olup bitmesini bekliyorum galiba onu hissettim :)

• benimkini böyle ayarladım :))

• uygun ortamı bulabilirsem iddaa yı koyarım. teşekkür :)

Erkekler Ne Diyor 2

• yemesen yerler

0|0
    0|0
    • birazda ondan korkmuyor değilim.

• ne biliyim cok kapıldıgını sanmıstım:D

• ne adamsın :)

• sizi bi araya getiren ve ortak bi paydada birleştiren şeyler olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...