Hayatınızda karşılaşmak istediğiniz insan tipi nasıl olmalı?

İnsan tipi derken dış güzellikden kastım yoktur... Mecaz anlamda kullanmış bulunuyor .d Evet arkadaşlar küçük meraklardan devam ediyorum.. Sizlerin karşılaşmak istediği insan tiplemesi nasıl?

Ben başlıyım..: Esprili ve yerine göre davranan bir kişi olmasını isterim .d Ve benim akıl vereceğim değil akıl alabileceğim birisinin olmasını isterim (tabi yeri geldiğinde değişir ben genellemeye kast ediyorum) MAddiyat açısından çok büyük olmasada ihtiyaçlar dışında küçük eğlenceleri karşılayabilecek durumda olmasını isterim .d açıkçası ne fazlasını nede azını isterim (: Peki siz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• esprili,biraz giderli,çok konuşkan olmasını isterim ben cevap vermeden onunla birşey paylaşmadan bile konuşmalarıyla beni rahatlacak biri olmasını çok isterim.maddi durum benim için önemli değil çünkü zaten eşlerin çalışması taraftarı değilimdir pek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Havalı olmasın yeter. Verdiğim değer olmasa bişey olamayacağını bilse kafi.

0|0
    0|0
  • Melo kaleye geçti penaltı kullanılmak üzeri melooooooo kurtardı aslanım benim penaltıyı kurdardı melooooo.Gs Spikeri Mod off.

0|1
    0|0
  • esprilerimi anlayan, akıl verebileceğim, yapacağım küçük eğlenceleri beğenen yani ne fazla ne de azı isteyen orta derece birini isterim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Teist olmicak, zekası ile beni güldürebilecek(salak hareketleri ile değil), cinsellik için evlenmeyi değilde doğru kişiyi bekleyen biri olacak, mükemmeliyetçi olmicak. Böyle birine ölürün <3 varmı ki :\ ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk olarak edep,sonra ahlakı/bu da edeple ilişkili ama aynı değil,zekası,güvenilirliği ki sözünde durup durmadığından,çelişkili konuşmamasından edinilir genelde bu izlenim...bazen de bakışından ve duruşundan,konuşma kabiliyeti çok önemli değil ama boş konuşmasa iyi olur.

Bir de hep karakter olarak anlattım çünkü sadece dış görünüşü ile insanları çekici bulmuyorum.Önce karakter,sonra yanıma uyumlu bir görünüşü olsa yeterli.

Maddiyat da gerektiği kadar olsun.Bu kadar şimdilik:)

0|0
    0|0
  • saatlerce konuşabileceğim birisi olsun herşeyimi paylaşabileceğim biri.ben onun sırdaşı olayım oda benim sırdaşım olsun isterim.doğal olsun isterim .browni yemeyi ve narlı soda içmeyi sevsin:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...