Ayşe neden saati görür görmez yatağın altına bakmıştır?

Ayşe ile Fatma aynı evde yaşamaktadırlar. Ayşe Fatma'ya ben bu akşam evde değilim sen eğlenmene bak der. Fatma arkadaşının gelmeyeceğini öğrenince Ayşe'nin yatağında yatmaya karar verir ve yatar... Ayşe gece eve gelir ve gider kendi yatağında yatar. O sırada sokaktan geçen arabanın farlarının ışığı Ayşe'nin yattığı yatağın yanındaki saate vurur, Ayşe saate bakar ve hemen yatağının dibine bakar ve yatağın altında Fatma'nın cesetini görür...

Arkadaşlar Ayşe neden saati görür görmez yatağın altına bakmıştır?

Güncellemeler:
CEVAP: Fatma Ayşenin yatağına yatmıştır ve katil onu öldürüp Ayşe'nin yatağının altına saklamak istemiştir. Ayşe daha önce bozulan saatini yatağının altına koymuştur. Arabanın farı saati aydınlattığında saati yatağın altına koyduğunu hatırlayıp yatağın altına bakmıştır:D:D

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• normalde duvarda saat yoktur, saat yatağın altındadır. Kızı öldüren kişi, kızı yatağın altına koymak isteyince, oradaki saati görür ve onu duvara asar. Arabanın farı duvara vurup da büyük kardeş duvarda saati görünce aklına direk yatağın altına bakmak gelir?

Soru daha önce sorulmuştu ahanda cevabı :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sendemi ölüm defteri izliyorsun :D

0|0
    0|0
    • Ben başka birşey okuyorum ama aynısı orada varsa ölüm defteri neymiş merak ettim?

• izle bu siteden tüm yabancı dizileride alt yazı bulabiliyorsun sana dediğim anime ise gerçekten mükemmel bir şey iyi seyirler :D

• Sağ ol düşünce ve zevk tarzını beğendim. Seni arkadaş olarak eklicem...

• saatin üzerine yapıştırılmış bir not olabilir mi

0|0
    0|0
  • saatte ayna mı var

0|0
    0|0
    • Mantıklı ama doğru değil, daha mantıklı bir cevabı var...

• peki ben mantığımdan şaşmam,sende soruları bilenlere sormaya devam edersin...

• Bu sadece entrika dolu bir soruydu. Bir daha ki felsefe üzerine olabilir. O zaman ezberciler seni geçemez...

• FATMA eve birini mi aldı o da kesdi vs söle cevabı nolur :)

0|0
    0|0
  • Ne bilek. Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • kan mı qördü peh

0|0
    0|0
  • katil fatmayı yatağın altına koymak için yatağın atındaki bazı eşyaları boşaltır,saatte bunlardan biridir.ayşe saati yatağın altında değilde yanında görünce yatağın altına bakar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Nasıl ya Fatma, Ayşe'nin yatağında yatmaya karar veriyor ve Ayşe gece geliyor kendi yatağında Fatma varken nasıl kendi yatağına yatıyor yatak çift kişilik mi? Eğer öyleyse saat Fatma'nın kol saati olabilir bu yüzden yerde mi yatmış diye bakar, tabi yatak tek kişilik ise :D Veya Ayşe uyandığında terliklerini giymek için terlikleri orada mı diye bakar :D

0|0
    0|0
    • Doğru cevap değil...

• Ayşe mal çıktı saati tamirciye vermek yerine yatağın altına koyuyor ve Ayşe'nin mantıkda ki mallığını da biz çekiyoruz bundan çıkan sonuç Ayşe maldır :D

• Bunu da beğendim :)

• ayşe kiralık katil tutmuş :D eleman ewe gelip fatma yı görünce onu öldürmüştür. cinayet saatini bildiği için bakmıştır yatağın altına.

ya da biri ayşeyi öldürcek ayşe çakal o gün ewi terkediyo ihale fatma ya kalıyo :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...