Spor salonunu neye göre seçiyorsunuz?

Spor salonunu neye göre seciyorsunuz?
Neye dikkat edelim

0|0
322

En İyi Erkek Görüşü

• - Açılış - Kapanış saatleri önemli. Sabah işe gitmeden önce ya da işten çıktıktan sonra spora yetişmek için iki ayağını bir pabuca sokmayacak salon olmalı (Şu an gittiğim salon sabah 7 de açılıp, gece 12 de kapanıyor)

-Antrenörlerin bilgisi önemli. (Steroid basıp, ortada gerçekten yıllarını bu spora vermiş gibi dolaşan onlarca hoca var. Antrenörlük belgelerinin olması benim için önemli. Herkes dikkat etmeli)

-Mekanın genişliği, havalandırması ve temizliği

-Ekipman kalitesi (Technogym ürünleri kullanan salonlar 1. tercihtir benim için)

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Erkekler ile aynı anda gitme derim bir erkek olarak

1|0
    0|1
  • Spor salonuna ne için gittiğine göre değişir, kimisi spor yapmaya gider kimisi stres atmaya kimisi de kız/erkek arkadaş bulmaya. Spor yapmak istiyorsan antenörlere bak, stres atmaya gidiyorsan ortama, kız/erkek için gidiyorsan da bilirsin neye bakacağını.

0|0
    0|0
  • Hocanın derecesi var mı yok mu ona dikkat et varsa saten duvarda cerceveletmis şekilde görürsün salonun geniş olup olmadığına bak makinelerin yeni olup olmadığına bak mumkunse giden bir kaç kişiye sor hocanın ilgilenip ilgilenmedigini bunlara dikkat etsen yeter

0|0
    0|0
  • Aciliş ve kapanis saatlerine bakarim en çok cünkü mesai saatim sabit dğil

0|0
    0|4
    • Anladım başka.

• basmışlar eksiyi :)

• Niye eksilemisler onu da anlamadim ben kendi onceliklerimi yazdim kimiside guzel kizlar geliyormu diye bakar mesela. Yuksek ihtimalle eksileyenlerden en az 5 kat fazla spor tecrubem vardir

• Yakın ve kaliteli olması.

0|0
    0|0
  • Evim spor salonum secmiyorim

1|0
    0|0
  • kazıklanmamak esastır.

bide yakına gitmek daha önemli. ama "dönüşte eve kadar koşarım, daha fazla spor yapmış olurum" dersen sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • Kekoların olmamasına dikkat ediyorum

0|1
    0|0
  • kadın olmayanını seçiyorum çünkü 3 5 güzel kız var diye abaza kaynıyor yoksa.

1|0
    0|0
  • En önemlisi eve yakınlığı uzak olursa gitmeye üşenirsin, ikinci önemli şey de temiz ve bakımlı bir salon olması.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir sorunum ve spor salonu seçmeme gerekte yok 182 boy 66 kilo bence gayet ideal 69 70 olunca göbek birazcık cıkıyo deli oluyom

0|0
    0|1
  • Yeterli ekipman, iyi hocalar ve güzel bir soyunma odası. Zaten büyük modern bir salona gidersen bu kriterlerin hepsi mevcuttur.

0|0
    0|0
  • Bak fazla kalabalık ii değildir hoca sayısına bak nekadar çok okadar iyi diğer türlü ilgilenemiyorlar bide aynı aletten en 2 tane olsun yoksa sıra beklersin;)

0|0
    0|0
  • Kaliteli bir yer olmasina ve malzemelerin yeterliligine bakiyoruz

0|0
    0|0
  • Ücret ve çalışmadaki ferah alan, aletler

0|0
    0|0
  • Ilgi

0|0
    0|0
  • kız cok mu degıl mı ona gore secc

0|0
    0|0
  • ucuzluğuna...

0|0
    0|0
  • Benim gittiğim spor salonunda yaşlı göbekli kıllı adamlar mekik çekiyordu ama 1 ay gittim :) üstleik şehirde ki en iyi spor salonuydu D

0|0
    0|0
  • Yoğunluğuna göre..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...