Dershane durumu var ya yardım edin...

şu anda 11. sınıftayım..önümüzdeki sene için dershane ayrlamam lazım..abim bu sene gidiyo dershaneye ve memnun bana da buraya gel diyo önümüzdeki sene için.. ben de gitmek istiyorum..ama sınıftan arkadaşlarımla gitcektik onlar vazgeçtiler sonra fiyatı yüksek (çok yüksekdeğil aslında fiyatlar ort. öyle) ve sınıfta kavgalı olduğu insanlar da orda diye..ben neyapayım sizce orayamı yoksa onlarla birlikte başka yere mi gideyim..onların gitmeyi düşündükleri yeri ben pek istemiyorum..bu arda aydında yaşıyorum dershane önerileri de yaparsanız çok ii olur..

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan iyi bir yere gitmen.Arkadaşlarınla sonra görüşebilirsin .İlla aynı dershanede olman gerekmez.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• insanın içinde olmalı dersane palawra die düsünüorum calıstıktan sonra basarılı olunuyo.. sahsen ben ne liseye ne üniye girerken dersaneye gittim

türkiye 2032. si oldum... isteyince engel falan yok kendin halledebilirsin deneme cöz yanlıslarını ögren hepsi hallolur...

0|0
    0|0
  • arkadaş ortamı b*k ortamıdır genelde. mümkünse arkadaşlarından uzak dur seneye sınavlarına odaklan bir süreliğine. he kitaba kapan kapaklan demiyorum eğlen fakat zamanında eğlen .

0|0
    0|0
  • pianalitik varsa uygunsada git ama pazarlık yapmayı unutma

bundansonrakı yaşamın sana ait çok takılıp kalma ancak toplu kayıt yaptırısanızda indirim uygulanır yani birlik olursanız .

sonucta dersane ticari kurum ve ders ortalmalırınızın yüksekliğide kayıt ücretini etkiler

başarılar

0|0
    0|0
  • arkadaşlarınla aynı dershaneye gidersen gırgır şamata olaylarından derslerine odaklanamazsın. abi nasihatı

0|0
    0|0
  • hangisi iyi ise ona git.boşver arkadaşı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşlarının olduğu dershaneye gitme derim ben.

0|0
    0|0
    • neden ki?

• hem okulda hem dershanede olunca işin suyu çıkıyor sürekli eğlenceyle geçiyor.

• Neresi içine sinecekse oraya git

0|0
    0|0
    • zaten bende onu bilmiyorum arda kaldım...

Yükleniyor...