Robin van persie fenerbahçe'de bu transfer için ne düşünüyorsunuz?

bütün yabancı kaynaklar şu an bu transferi konuşuyor, espn, skysporst, di mazio vs vs 1-2 saate resmi açıklama gelicek bonservis bedeli 6,5 milyon euro nasıl transfer sizce arkadaşlar?

• çok iyi transfer ve çok büyük bir oyuncu
    50% (1)47% (7)47% (8)Oy Ver
  • diğer
    50% (1)53% (8)53% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• iyide taraftara ne aga. bırakın bu sevdayı ya bakın kendinize...

0|0
    0|0
    • ne alakası var kardeşim sen barcelona amblemini koymuşsun bize akıl veriyosun bu ne perhiz ne lahana turşusu?

• ölmüş adammı? 31 yaşında bir oyuncu ölmüş mü oluyor? barcelona jermmy gibi kazmaya 32 yaşındaki adama 25 milyon euro verdi? persie'den iyi oyuncu gelebilirmi şu an Türkiyeye? eee sevinmeyelim ne yapalım?

• neyse aga sadece futbolundan zevk aldığım bir takım barça. fanatikte değilim. yani kimi alırlarsa alsınlar ben sadece izlerim...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Rvp ye kötü diyen hasetliğinden der

0|0
    0|0
  • Bence iyi bir transfer oldu.. Robbeni de alabilirsek cok guzel olur.. Ya da baska bir yildiz

0|0
    0|0
  • Ucuza gelmiş

0|0
    0|0
  • Aziz nerden buldu bu parayı Not:Beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
    • ali koç, acun, nihat özdemir ve ferit şahenk karşılamış bütün transferlerin parasını. eee nasıl transfer peki?

• Valla helal olsun ben bu dönem begeniyorum fenerbahçeyi. Sadece transfer için degil aziz karışmıyor hiç mesela bir köşeye çekilmiş emreyi yolladılar sistemi oturttular türkiye ligi böyle olması güzel yıldızlar gelmesi

• ohhh yes beybi müthiş bir şey rvp

0|0
    0|0
  • Arsenaldeki Van Persieyi herkes ister. Ancak Van Persie son 2 yıldır adeta sahada yürüyerek oynuyor. Dünya kupasında İspanya maçında tekrar eski günlerine dönüyormu diye beklerken o maçtan sonra yine düşüşe geçti
    Nani kadar faydalı olacağını düşünmüyorum onun yerine Lorente ya da Luiz Adriano alınsa çok daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Iyi oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...