Kapat

Beni he rgün görmek istemesi ileride sorun olur mu?

Benim 1 haftalık bir ilişkim var peşimden çok koşup çok fedakarlık yaptı. Ve bende en sonunda kabul ettim. İkimizde üni öğrencisiyiz o son dönemini okuyor. mezun olucak ve benimle ciddi düşündüğünü söyledi. Maddi durumu iyi olduğu için işide hazır. Aramızda hiçbir sorun yok. Beni hergün görmek istiyor. Evlerimiz birbirine yakın ve ikimizde yanlız yaşıyoruz. O yüzden saat problemimiz yok. Ama ben hergün görüşmenin zararlı olacağını düşünüyorum. Siz olsanız naparsınız? Hergün görüşebilmek nimet mi yoksa kötü bişey mi?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• sevginin sınır yok derler ama bence var ve tükeniyor. bir çuval elma var. ne kadar hızlı yersen o kadar çabuk biter. zamana yay. haftada 2 gün görüşün yeter. ömre yayın ilişkiyi. hızlı tüketmeyin

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• delimisin yaf hergün görmek istiosa deli gibi asık olmustur sana.. lakin baska cinsellik ws yasamıyosanız tabi:D kimi bulamaz kimi bilemez derler ya olesi bişey bu. birde şu boyutu war işin o hergün görmek istiosa sen 3 günde bir görüs biraz geri cek kendini daha degerli olursun;)

0|0
    0|0
  • boşveer zaten bi kaç aya beraber yaşamaya başlıcaksınız :)

0|0
    0|0
    • biz öyle insanlar değilz bu bir bikaç aya okulu bitiyor ve beni istemeye geliyor

• siz evlenince kesin sevişirsiniz, evliliğin ilk 5 senesi yaklaştırma yanına bence, sonuçta onun için evlenmiş olabilir emin olmak lazım

• 1 haftalık ilişkiniz var ama evlilik planlarını hemen yaptınız, öyle mi? Bir insanın ciddiyetini sözleriyle değil de davranışlarıyla ve zamanla anlarsın. O yüzden "okul bitince istemeye gelirim, ciddi düşünüyorum" sözlerinin pek değeri yok.

0|0
    0|0
    • Görücü usulü gibi düşün evlilik için başladık bişeye

• o zaman o da seni daha iyi tanımak için her gün görüşmek istiyodur. bunda kötü bir şey yok.

• takılma böyle şeylere yaaa.. sadece anı yaşa boşveeer.

0|0
    0|0
  • hergün görüşme. birbirinizden bıkabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Sürekli görüşmek bıktırır insanı

0|0
    0|0
  • ilk başlarda böyledir ilerde durum değişir sen koşarsın

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Beni hergün gör , ama bıkarsan ilgini azaltırsan beynini delerim senin de ...

1|0
    0|0
  • mantık birlikteliği... umarım mutlu olmayı başarırsın ...

bana göre değil malesef soruna yanıt veremeyeceğim sadece seni daha çok sevip bağlanmadan sen gerçekten ömrünü onunla geçirmek istiyormusun kendine bi onu sor boşuna seni bukadar çok seven birinin kalbinde geçmez bi yara bırakma

0|0
    0|0
  • bence de zararlı. Her gün sıkar canım. Alışırsın sonrasında sıradanlaşır kolaylaşır heyecan kaçar falan. Her gün görüşüp sıkmayın birbirinizi bence. (:

0|0
    0|0
  • eqer sevqisinden eminsen bence sorun olmaz NİMET olur :)

0|0
    0|0
  • hergün görüşme bencede...bıkar..bunlara gerek yok.mesafe koy

0|0
    0|0
Yükleniyor...