Annemi fikrinden vazgeçirmek istiyorum ne yapsam ki?

Annem 21 aralıkta kıyametin kopacağına inanmıyor. Ama o gün bazı olayların gerçekleşebileceğini düşünüyor. Ne bileyim karanlık basar, deprem olur, sessizlik olur falan. "Büyük ihtimalle bişey olmayacak ama her ihtimale karşı önlem alalım" diyerek yarın, perşembe ve cuma günleri okula göndermeyecekmiş beni. yazılım var dedim (ki var gerçekten) umurumda değil dedi ben bir sınav için kızımı kaybedemem dedi. O sorun değil de, okula gelmzsem sesbebini anlayabilirler kimse inanmıyor ya alay edecekler bundan eminim o yüzden ne yapacağımı bilmiyorum. Annemi ikna edemeyeceğim belli. Ne yapsam ki? Off çok feci oldum şimdi! geçen hafta zaten 3 gün gelmedim okula hastaydım diye!

Güncellemeler:
ne zaman dersem ki anne gideyim ne olacak diye annem "iyi. tamam. git" ama öyle bildiğiniz şekilde değil (zaten biliyor sözünden çıkmayacağımı) anladınız siz onu

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Anne bana kazak gör demelisin.

0|0
    0|0
  • Böyle safsatlara inananların olduğunu bilmek gerçekten üzücü geleceğinden feragat etme hiç kimse hiç bir zaman doğruyu bilemez bu yüzden git sınavını ol.

0|0
    0|0
  • Boş ver yazılıdan sıfır alınca annene göster. Böyle birşey inanmış biri o gün gelip çatmadıkça geri adım atmaz...

0|0
    0|0
    • yok yaa zaten hocayla konuşsam sonra yazılı yapar beni o sorun değil

• peki ne yapsam o zaman eğer böyle konuşmaya başlarlarsa?

• Gülmeye bak sen onlardan daha alaycı ol kendinle baskın çık... Sonra sen onlarla alay etmeye bak. Ama sakın öfkelenme ve ciddi davranma bu büyük bir hatadır...

• Arkadaşım 21 Aralıkda kıyamet kopacağı tamamen saçma,kıyametin kopacağı zaman peygamberimize bile söylenmemiş.

0|0
    0|0
    • kopar demiyor kopacağına inanmıyo zaten de o gün deprem olur karanlık basar birbirimizi bulamayız falan ondan korkuyo

• Arkadaşım böyle korkular eşimde de vardı.psikiyatra götürdüm,panik atak dedi ilaç tedavisinle düzeldi.Onun gönlü olsun diye acil durum için fener tarzı şeyler bulundur.

• Rapor neyin al...

0|0
    0|0
  • zaten kıyamet kopacaksa evdede kalsan öleceksin annende ölecek herkes ölecek o zaman telaş yapmaya gerek yok

ki kıyamet kopacağı kocaman bir yalan

0|0
    0|0
  • :) çok hoşşş

0|0
    0|0
  • Pakmaya ft. Uncuoğlu - Kıyamet (Remix) dinlet annene :D

0|0
    0|0
    • keşke bu kadar kolay olsaydı

• Kıyamet koptumu hepimiz öldük zaten okula gitmemen neyi değiştirir.

0|0
    0|0
    • kopar demiyor kopacağına inanmıyo zaten de o gün deprem olur karanlık basar birbirimizi bulamayız falan ondan korkuyo

• umarım öylesindir fakat ilerde bişey demeden önce düşün ana avrat sövebilirdim yani

• Niye hala olayın dikine gidiyosun anlamış değil yanlış bi anlama olmuş ben anana sövmedim eğer sövmüş olsam şuan lafımın arkasında olurum boş boş tehditlerde bulunmada uzlaşalım artık yeter yani .

Kızlar Ne Diyor 1

• İşte bu çok kötü

0|0
    1|0
    • yaa =( ne yapmalıyım ki? eğer annemi dinlemesem ve okula gidersem annem feci üzülür dyiecek ki elalemin ne dediğini takıoyrsun bna zerre kadar değer vermiyorsun

Yükleniyor...