Meraba arkadaslar spor yapanlar veya bilgisi olan yardım edebilirmi?

Merhaba arkadaslar ben spora yeni basladım ama acaba ac karnamı spor yapıcam tok karnamı ve ben baya hareket falan yapıyorumn arada dinlenmelimiyim ve baska onerileriniz varsa spor icin söyleyin 😊💪🏻

Güncellemeler:
Boyum 1.68 kilom 58

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• tok karnına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Zayıflamak ıcınmı yapıyorsun spor? Eğer zayıflamak içinse aç karna felan kalmanıza gerek yok :) sadece besin yeme içmenize düzen verin şekerlilerden hamurdan felan uzak kalın mesela ekmek yemeyın fazla 1 tabak yemek ve yarım ekmek yıyosanz oturdugunuzda 2 tabak yıyın ekmek hiç yemeyin aç kalmanıza gerek felan yok spor da yapın düzenli farkı hissedersiniz ben 6-7 kilo verdim öyle istemsiz :)

1|0
    0|0
    • Ben zaten hic ekmek pilav makarna yemem alıltım zaten cok hamır işiide yemem ama cikolatayı kessem spor yapsam veririm hibi 8 kilo versem heter bana zaten

• Aç karnına yaparsan kan ve tansiyonun düşebilir. Tok karna yapman daha doğru olacaktır. Ama tıka basa doldurup mideyi sonra spora değil. Yemekten 2 saat sonra idealdir.

0|0
    0|0
  • aç karnına yaparsan daha faydalı olur vücudun ağırlaşmaz ve seni yormaz aslında tam aç olmana gerek yok yemek yedikten 2-3 saat sonra

0|0
    0|0
  • tok karna yemek yedikten bir saat sonra ya denk getir aç karna spor yapınca yaptıgın hareketten sonra gözünün önü kararmaya başlar

0|0
    0|0
  • tok olmana gerek yok ama cok ta ac olmayacaksin ter atiyosan iyi spor yapiyosn demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yemek yedikten en az iki saat sonra spor yapmalısın

0|0
    0|0
  • spordan bir saat once bir seyler ye, karbonhidrat ve proteinli olsun, muz falan da ye

0|0
    0|0
  • Tookken.

0|0
    0|0
Yükleniyor...