Eski erkek arkadaşınız ona aldığınız hediyeleri geri yollarsa tepkiniz ne olurdu?

erkek arkadaşınız dan ayrıldınız ayrılan sizsiniz eski sevgiliniz ona aldığınız hediyeleri geri yollarsa tepkiniz ne olurdu ?

0|0
27|6

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilim değil ama normal arkadaşım vardı ama çok değer verirdim fakat çok şiddetli bir kavga ettik ve sonunda o güne kadar ona aldığım tüm hediyeleri geri istedim çünkü bana seninle arkadaş olayım diye bana iyi görünmek için hep pahalı hediyeler alıyordun bana değil mi? diye bir soru sordu. Doğrusu pek de pahalı bir hediye almamıştım sadece yaklaşık 200TL' lik bir fotograf makinası lensi almıştım o biraz büyük bir hediye sayılabilir ki bence değil. Bunun dışında alip gönderdiklerim ithal bitki çayları bir kaç film vcdsi bir kaç kitap ve yaprak sarması falandı. Bütün herşeyi geri istedim inanılmaz ağrıma gitti sonra göndermek istemediğinden muhakkak öyle demek istemedim falan oldu ama halen iyi ki almışım geri diyorum.

1|0
    0|1
    • arkadaşın olabilir miyim :D yani öyle arada bi hediye alsanda olur nolur :p

• Doğrusu o gün bugündür hiç arkadaşlık etmiyorum kimseyle doğru düzgün yani yakın arkadaşlarım yok artık içimden de gelmiyor yaklaşık 3 sene kadar çok ciddi depresif bir dönem geçirdim olayın ardından halen onun etkileri olsa gerek ne zaman birisiyle yakınlaşacak olsam kendimi dizginliyor ve o kişiden uzaklaşıyorum. Artık kimseyle arkadaş olmak istemiyorum çok yakın.

Kızlar Ne Diyor 26

• Sinir olurum sonucta ben ondan gerı ıstemek ıcın almıyorumdur hedıyeyı çöpe atsın yeterkı bana gerı yollamasın.. fakat benden aldıgı hedıyelerı gerı ısteyen bır erkek arkadasım vardı :) erkekler bu konuda daha ısteklı hedıyelerın uzerıne yattgımızı düşünenler var :D

1|0
    0|1
  • içimde sevgi kalmış ise üzülürüm,kalmadı ise umrum olmaz .. not varsayım yapmak kolay buradan,böyle bişiy hiç yaşamadım ..

0|0
    0|0
  • Genelde kafasında paralıcağımız için o cesareti pek edemezler çöpe atarlar hiç bir değerin yokmuş gibi bir kalemde çöplüğe gider biz daha çok değer veriyoruz tabikii üzülürdüm o aldığım hediye vs bir anı sevgi varsa o an başımın gözümün sadakası olsu der eşyalara ne yaparsa yapsın bir kalmede çöpe gidiyorsa herşey

0|0
    0|0
  • Geri gönderirim başımın gözümün sadakası olsun diyede not yazarım ...

0|0
    0|2
  • ne yapmak gerekir ki, onlar mazi oldu sonucta. öyle bisey illa yapmak istiyorsa yapsin, gidip kafasini kircak degilizya. Tesekkür eder, elveda deriz.

0|0
    0|1
  • Atsın çöpe ne geri yollaması . Nişan bozulunca hediyeleri yollamak gibi ahaha

1|0
    0|1
  • alay ederim çocukca davranışıyla :)

1|0
    0|1
  • Cope atardim.

0|0
    0|1
  • Çöpe atardım

0|0
    0|0
  • hiç hediye almadığım için yollıycak bişeyi olmazdı

0|1
    0|2
  • hiç başıma gelmedi ama gözünün önünde yakardım heralde

0|0
    0|0
  • Hediye o yollanmaz diye biliyorum yollarsa tekrar ona yollarım.

0|0
    0|0
  • giderim hepsini kafasında paralarım

0|0
    0|0
  • Saçma...

0|0
    0|1
  • Sacma bulurdum.istemiyosan al cope at.sonucta benim bi isime yaramicak bende cope aticam.

0|0
    0|1
  • Hiç.

0|0
    0|1
  • Değerim bu kadar düşük mü derdim yapıştırırdım tokadı

0|0
    0|1
  • Onunkılerı yollarım

0|0
    0|1
  • yollasa yollasın ben o hediyeleri alır almaz çöpe atardım

0|0
    0|2
  • kıs AYRILDIYSA kesin erkeqin YÜZÜNDENDİR üzülürüm kızarım ve qeri asla almam cöpe AT o zaman derim.

0|0
    0|4
  • Bi arkadasım eski erkek arkadasının suratına yuzugu fırlatmıstı.Utanmaz herif gitti yeni kız arkadasına taktı onu.Yapmayın,etmeyin kızlar ah kızlar vah kızlar

0|0
    0|1
  • sevinirim yeni erkek arkadaşıma hediye ederim

0|0
    1|2
  • Bana hiç hediye veren olmadı ya. Çiçek çiçek çiçek sapları olur mu acep

0|0
    0|1
  • bende ona yollarım.. genellikle bazı erkekler kıyafet tarzı hediyeleri yollamaz inadına gözüne sokarcasına giyer :)

0|0
    0|0
  • benimki gönderdi. ama hediyeleri değil.. biletlerimiz küçük hatıralamarımız..

bende bende ne var ne yok hepsini bana gönderdikleryile gönderdim

0|0
    0|0
  • iyi oldu derim..yeni sevgilime aynı hedıyeyı paketlerım(kullanılcak haldeyse)..masraf olmaz.d

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• ürün iadesi diye geri alırlardı herhalde

0|0
    0|0
  • kızın hediyeleri göndermesi sorun teşkil etmezde erkeğin bir kıza aldığı hediyeleri geri vermesi çok koyar insanı :) sonuçta onunla güldün bi zamanlar onuda sevdin bırak onu bukadar küçültme verme hediyeleri çöpe at imha et :)

0|0
    0|0
  • yolla gitsin sende birşeyi kalmasın

0|0
    0|0
  • gelene baglı

0|0
    0|0
  • sevinirdim ben :)

0|0
    0|0
  • ben hiç yollamadım geride istemedim