Yaratıcı beyler/bayanlar hayal dünyanıza ihtiyacım var

Beyler bayanlar arkadaşlar fotoğrafçılıkla uğraşmaktayım uzun süredirde aklıma bugün birşey geldi eski sevgililerimden kalan fotoğrafları küpesi onun yanına giderken aldım tren biletleri vs var bugün aklıma onları yakıp güzel bir ateşe verip yakıp fotoğraflarını çekmek istiyorum güzel bir arka planınada güzel bir şekilde diyafram iso vs ayarlarını yapıp çekmek istiyorum ne önerirsiniz bu bana çok klasik geliyor başka ne yapabilirim lütfen önerilerinizi yazın

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• INFERNO...Macro çekim daha hoş olur gibime geliyo.Arka planda geniş bi alanda yangın efekti.Çekeceğin objelere de olabildiğince yaklaşıp arka tarafı flu bırakıp çekmek.

0|1
    0|0
    • Aynen o tarz birşey dusunuyorum hacı bende ama bazıları ya anlamıyo yada anlamak ıstemıyor

• Aynen öyle hacıda işi garantiye almak lazım:) Elimde zaten 7D mark gıbı cihaz var 600D Kit lensı var da bakalım birşeyler yapıcam Is kıt dedın gıbı zaten titreşim önleyici,hayırlısı sağol tekrar.

• sen saol dostum 7D mark çok güzel makina ya lensin de iyiymiş maşallah güzel günlerde kullanman dileğiyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Ondan kalan eşyaları ne sevgiline ver. Ve onun elinde ve üzerindeyken hatta o bunları kullanıyorken çek ve ona göre bir diyafram yap.. Hep kötü son ve sızlanan adam olmaktan sa bir kere iyi ve güçlü adamı oyna...

0|0
    0|0
    • Ben herzaman iyi ve güçlü adamdım dostum ondan neden ayrıldımı bile bilmiyorum bana ne yalanlar vs söyledı o yuzden sıkıntı yok benım ıcın onun elınede veremem cunku benden uzakta konusmuyorumda o yüzden buyönde yaratıcılık yapıcam.

• barut tozu ve birazda toz boya kullan figürler kendiliğinden oluşacaktır. ama barutu fazla koyma yoksa aniden patlar.

0|0
    0|0
    • Güzel olucak birşey doğru diyosun toz boyalar vs dedın gıbı etkıleyıcı olur da nerden bulurum bu toz boyaları artı en önemli sorun birde şu hemen çekmem gereklı gerçi kumanda var kablosuz ama barut bianda ateş aldımı anlık o anı vs ıyı yakalamam gerek teşekkurler

• toz boyayı büyük bir kırtasiyeden alabilirsin, barut bulamazsan da bisiklet varsa onun içinden biraz yontarsan çıkan tozu da barut yerine kullanabilirsin. toz boyalar zaten eridiği için aynı zamanda çok değişik renkler ve ateşler çıkacaktır. yeşil kırmızı ve maviyi denemeni öneririm çok güzel bir renk kombinasyonu oluşturacaktır.

• Eyvallah birader.

• Fanteziye bak way mq Senin yeteri kadar hayal gücün var zaten.

1|0
    0|0
    • Beyin bedava daha yaratıcı olabılır

• küpeyi ateşe vericeksin? bence yeterince sıradışı : )

0|0
    0|0
  • Fotoğraflarla asfalta sahibinin ismini yazabilirsin.

Biraz benzinle süper olur.

1|0
    0|0
    • O çok abartı olur hacı kızı seviyorum gibi birşey olur sağol genede

• İşeyerek söndürürsen bu düşünceyi yok edersin :D

• Haha:D doğru:D

• Nasıl bir psikopatsın sen ya ? :\ Zahmete girmeden yok et işte.

1|0
    0|0
    • Öyle bir psikopatım işte sanatın psikopatı olmaz bana göre yok bu anı güzel şekilde sanatlandırmam gerek.

• Saksı çalışıyor senin,bize ihtiyacın yok,fantazin ilgi çekici

0|0
    0|0
Yükleniyor...