BİSİKLET ALACAĞIM ANLAYAN ARKADAŞLAR BAKABİLİR Mİ?

bisiklet alacağım aklımda bir kaç marka model var bunlardan hangisi almalıyım? ilk bisikletim olacak uzun süredir araştırıyorum. yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

bunlardan birisini almayı düşünüyorum ama çok kararsız kalıyorum sizce ilk olarak hangisinden başlamalıyım mtb istiyorum biraz şehir içi biraz günlük gezi olarak kullanacağım :)

• Mosso WİLDFİRE V 27.5
    0% (0)12% (1)8% (1)Oy Ver
  • SALCANO NG650 27.5 V
    20% (1)50% (4)38% (5)Oy Ver
  • SALCANO NG450 27.5 V
    40% (2)12% (1)23% (3)Oy Ver
  • Carraro force 310 26 V
    40% (2)26% (2)31% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mosso WİLDFİRE V 27.5

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• SALCANO NG650 27.5 V süper bir bisiklet

0|1
    0|0
  • Carraro force 310 26 V

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Rastgele oy verdim hiç biri değil kadroyu kendin al ve parcalari sipariş edip arzuna göre bir kros bisikleti topla bu sana 3000 tl gibi bir miktara patlar sağlam bir bisiklet 😉

0|1
    0|0
    • şimdilerde gerek yok öyle bisiklet toplamaya falan önceden öyleydi sağlam kadrolar yoktu türkiyede yurt dışından getirtiliyordu ama artık dünyadaki tüm markaların en iyilerine türkiyede sahip olabiliyorsan onun için toplama bisiklet bu dönemde ahmaklık.

• Sen o zaman bisiklet falan binme 😊

• Bence carraro force dışında istediğini alabilirsin hepsi güzel ben olsam C derdim

0|1
    0|0
    • salcano ng450 bugün girdi aklıma normalde bugün gidip alacaktım bisikleti ama bunu görünce biraz daha sorayım soruşturayım dedim şimdi sizde ng450 dediniz bakalım hayırlısı :)

• Amacın bisiklet sürmekse önce al bin hoşuna gideni al bu bisikletlerin alayı kaliteli zaten önemli olan içine sinmesi ve sağlam olması.

Yükleniyor...