Düzenli olarak 2 hafta koşu ve mekik yapsam göbeğim gider mi öyle çok fazla yok boyuma göre kilom normal 1.80 boy 70 kilo?

ya da önerebileceğiniz kür var mı ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• kalori ihtiyacini hesapla... Google'a yazinca cesitli siteler cikiyor. Sporunuda yap.. bence plates bayanlar icin guzel bir spor. Ebru sallinin programi iyi, haftada en az 3 defa yapmalisin bir idman 30 dk civari (tum vucudu calis)... her neyse kalori ihtiyacini hesapla onun 500 kalori altina in.. 500 kalori eksik ye gunluk yani ve protein agirlikli beslen. Bu sekilde yuzde 0,5 yag kayip edersin ortalama haftalik (ortalamada 0,5 kg haftalik). Tartarda fark daha az gorulur ama aynada gorursun farki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gider hatta youtubede 8 dakikalık vücut geliştrime harketleri var mekik şınav squat vs cok faydsnı görürsn

0|0
    0|0
  • Boy 1.80 mi?

0|0
    0|0
  • Faydasını görürsün fakat 2 hafta çok az bir süre

0|0
    0|0
  • Gider

0|0
    0|0
  • 2 hafta mı? arkadaşım göbek gitsin istiyorsanız en az 2-3 ay çalışacaksın. göbek kolay kolay erimez

0|0
    0|0
  • Hayale bak. 2 haftada vücudun alışamaz ne anlamsız insanlarsınız ya

0|0
    0|0
  • 2 hfta az bir sure

0|0
    0|0
  • dayanamazsın 3 gün sonra yaoabılırsen yap. D

0|0
    0|0
  • gıder ama 1 aya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Vücut Yüzey Alanınız: 1.89 metrekare
    Yağsız Vücut Ağırlığınız: 55 kg
    İdeal Kilonuz: 70 kg
    Vücut Kitle İndeksiniz (BMI): 21.6 kg / metrekare
    Sonuç: Kilonuz tamamen normal
    Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz.

0|0
    0|0
  • Ben 15-20 gunde protein diyeti sinav ve mekik cekerek yarisindan fazlasini erittim :Dd

0|1
    0|0
  • Yarım adet limonun suyu
    3 Yemek kaşığı (az yağlı olmasına dikkat edin) yoğurt
    1 çay kaşığı kadar pul biber

bunları yatmadan önce yarım saat önce karıştırıp yersen 2 haftada sonuç alırsın. Bu internette dolaşan ve işe yarayan bir kürdür. Test ettim onayladım. işe yaramazsa gel beni bul :D

0|0
    0|0
  • şu sporu 'kilo vermek için kaç sürede' tarzı şeylerinize alet etmeyin yahu. Spor sizin fazla yağlarınızın günahkarı mı? Spor sağlıktır

0|0
    0|0
  • ekmek yeme koşuya bile gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • Boyundan 10 cm ver göbeği de alabilirim ne kilom var ne boy. ss lütfen shahsh :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...