Dövüş veya Jimnastik ile ilgilenenler esneklikle ilgili bir sorum var ciddi?

Arkadaşlar tam bacak açma egzersizlerine başladım 2 günde 1 yapıyorum bugün 5. antrenmanımdı ve gittikçe iyi açılıyor ve bacaklarım acıya daha dayanıklı hale gelmeye başladı 5 DK koşuyorum ısınyorum sonrada 20 dk boyunca esnetiyorum bacaklarım 6-7 tane farklı farklı bacak açma hareketleri yapıyorum en son da 3 set yana açıyorum iyice ısınmış oldugumdan yere nerdeyse 4-5 cm kalıyor ve jimnastik geçmişim yok ama gördügüm kadarıyla vücudum esnek ve yaşım 15 arkadşlar sakın bana bu yaştan sonra açamassın falan demeyin 20 - 25 yaşlarnda bile açan var tek gerekli şey AZİM neyse sorum şu bu yaptgm antrenman süresi iyimi ve 1 gün yapıp 1 gün dinleniyorum o dinlenme gününde bacaklarımın arası azcık acıyor bu iyi birşeymi ve siz ne kadar sürede açtınız lütfen gerçekten jimnatik veya dövüş ile ilgilenip açabilmiş kişiler cevaplasın

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR YARDM EDİCEK yok mu YA

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle 45 yaşında hiç bu işlere bulaşmamış bir adam bile en fazla 4 ay da bacaklarını 0 açabilir. asıl soruna gelicek olursak. çektiğin acı normal. benim de yoğun süren egzersizlerin sonraki günü bütün vücudum ağırıyor. hatta bazen öyle yükleniyorum ki ertesi gün sanki o vücut benim değilmiş gibi oluyor kontrol edemiyorum. sıkıntı yok yani.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben yana doğru dönüğü kendimi bildim bileli açabiliyorum. Öne doğru da bir karış kala acı başlıyor. Antrenmanlarını izledim ama hiç cesaret edip de başlamadim. Bende antrenmanlar yeterli. Zamanla olur diye düşünüyorum. Eğer diğer bölgeleri esnetmek istersen de youtubeda yabancıların baya yararlı videolari var.

0|0
    0|0
  • Normal. ancak rejimi korumaya calismalisin. bacaginin acmisasi normal bisey olmalida. esnekliyin yasla bir alakasi yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Isınmayı biraz arttır 5 dk çok az ilerde sakatlık olabilir.
    Maksimum açmayı her seferinde yapma haftada bir gün yap diğer günler kendi esneme hareketlerine devam et

0|0
    0|0
  • bilen yokki QE:WEQ

0|0
    0|0
  • buyur bro

0|0
    0|0
Yükleniyor...