Sadece yürüyüşle göbek erir mi?

Her sabah 1 saat tempolu yürüyerek göbek eritebilir miyim? Onun yanında nelere dikkat etmem lazım? spor salonuna gitme imkanım yok.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• yani ögünlere dikkat ederseniz evde bazı fizik hareketleride yaparsınız faydası olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evet eritirsin

0|0
    0|0
  • düzenli hale getirirsen olur. ben her gün yürüyorum. her gün yapmaya çalışırım eğer yapabiliyorsam

0|0
    0|0
  • Duzenli olarak ve yediklerine dikkat ederek evet

0|0
    0|0
  • Aynı zamanda içeri toplamak için mekik yapmayı unutma. :)

0|0
    0|0
  • Mekik göbek erıtmenın en guzel yolu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yürüyüş kardiyodur. istediğin bölgeden vermezsin , bütün vücudundan verirsin. göbek eritmek istiyorsan bisiklet kullanmalısın bu bana spor hocamın tavsiyesidir ve işe de yaradı. ve günde 3*10 ile başlayarak zamanla setleri çoğaltırsan göbek bölgendeki yağlardan kurtulabilirsin. bölgesel olarak zayıflamak için nike training uygulamasını indir, yardımcı olacaktır 😊

0|0
    0|0
  • Erimez. Göbeğinin üstünde mi yürüyeceksin?

0|0
    0|0
  • Yürüyüş zaten en iyisi ilk 20 dakikadan sonra vücut yakmaya başlıyo 1 saat çok iyi
    Akşam 7 den sonra yemekte yemezsin miss!
    Göbek eriten egzersizlerde yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Fitness cardio hareketleri yaparak evde de kurtulabilirsin gobeginden gunde 30 tane mekik çekerek basla en etkilisi o daha ileri gidersen gobek kası yaparsın zorlanmadigin surece her hafta ustune ekle 1 ayda gider sekle girer benimki gibi olursun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...