Hani yüzmek kas agrisi yapmaszdi? bende neden oluyor?

Hani yüzmek kas agrisi yapmaszdi? bende neden oluyor?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aklında soru kalmamasını istiyorsan 5 dakikanı ayırıp oku yazdıklarımı :) insanlar kaslarını çalıştrnca ertesi gün hep ağrır günlük işlerde neden agrımaz çünkü bir gerilim var kaslar o gerilime alışmış oldugundan ağrımaz günlük işlerde ama sen kasın alışık olmadıgı bir gerilime sokarsan ertesi gün ağrır ve ağrıma süresi ise senin beslenmene bağlı olarak degişir kas ağrması kasın geliştigine işarettir vücut geliştirmecilerin bile her antrenmandan sonra kasları ağrır ama sadece alışırlar ve gün geçtikçe az ağrı çekerler ama mutlaka hakkını vererek antrenman yaptıysan ağryactr ve yüzmeye başladgından beri her hafta kas ağrısı aynı şiddette ise o zaman beslenmende problem var proteini yüksek tutman lazım sağlıklı beslenmen lazım ama her geçen gün kas ağrısı azalıyorsa bu kaslarının geliştigine işarettir ama mutlaka her zaman kas ağrısı olucak antrenmanı hakkıyla yaparsanki gelişmek istiyorsanda hakkıyla yapman ve gereken besinleri almak zorundasn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kim demiş onu ağırmaz diye antrenmanlardan sonra ertesi gün ağrır hep ben nerdeyse her gün çekiyorum bu acıyı

0|0
    0|0
  • ya uzun zamandır yüzmüyorsun ya da yüzme bilmiyorsun n kasların canlandığından ağrır ve zamanla geçer

0|0
    0|0
  • Yüzmek başlı başına zor bir spor olmasına rağmen kim diyor ağrı yapmaz diye. Tabiki de yapar hatta en çok o yapar.

0|0
    0|0
    • yüzme hocam demisdi zamaninda

• Yalan o yüzme hocana bakma sen kasları çalıştırırsan illa ki ağrıyacak başka yolu yok her çalıştığından gelişiyor çünkü

• su massage etkisi veriyormus o yüzden olmazmis demisdi...

• yeni başladıysan yapar 1 hafta geçince alışırsın

0|0
    0|0
    • her hafta oluyor

• tamam tsk ederim

• rica ederm geçmiş olsun

• kim dedi olmaz diye

0|0
    0|0
  • ilk göndür herhalde kaslar gelişiyo o yüzden bir hafta falan ağrır sonra iyi olur

0|0
    0|0
  • Yüzücü musun reis?

0|0
    0|0
  • kasların gelişiyor :)

0|0
    0|0
    • alla alla zaten normal de spor yapan biriyim daha nesine gelisiyor

• bilmem ki vala

0|0
    0|0