Yağlı kağıt gibi bir kağıt var ya bir yazının üstüne koyduğunda altını gösteriyor, şeffaf... İsmi nedir?

O nasıl kullanılıyor ya çok acil hemen öğrenmem lazım teşekkürlerr

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ne amança kullanıcaksın mesela ben dikiş kalıplarımı onunla çıkarırım, sen?

0|0
    0|0
    • ablam hatı çok seviyor benim de boyle şeylere yatkınlığım var yarın doğum günü onun.boyle kopyalı da olsa bi sey yapmak istiyorum

• Teşekkür ederim :)

• Rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Aydınger= Mimarlıkta çizim için resim çoğaltma maksadı ile ve yeni fen lisesi müfredatına göre coğrafya proje çalışmalarında izohips(eş yükselti eghrisi) haritalarının kopyalanmasında kullanılır. Ayrıca serigraf baskı için renk ayrımında kullanılır. Baskıda bulunan renkleri ayırarak her renk farklı aydıngere basılır. Daha sonra serigraf kalıbı hazırlanırken aydınger yardımıyla ayrı ayrı renk kalıpları çekilir. Ardından tüm renkler üst üste basılarak işlem tamamlanır. Serigrafta kartvizit, saat, çakmak, davetiye gibi işler basılabilir. Ayrıca dövme yapımında da kullanılır. (alıntı) yeterli mi ?

0|0
    0|0
    • teşekkürler bilmiyordum.kızların cevaplarına yaptığım yorumları cevaplasan

• aydınger ?

0|0
    0|0
  • ben genelde börek pişireceğim zaman böreğin altına koyuyorum.

0|0
    0|0
  • bahsettiğin anladığım kadarıyla aydınger... ama onu kullanmak o kadar da kolay değil insanlar yıllarca eğitimini alıyorlar. ( Çizimciler ).

0|0
    0|0
  • tamam işte o zaman rotring kalemler var mürekkepli onlarla çizeceksin..

0|0
    0|0
    • İstediğim kağıda nasıl aktaricam aydıngerdeki yazıyı

• aydıngeri printere koyacan kağıda çıkartacak

• onu çizimciler kullanır .. senin neyine lazım ki..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çizim için kullanılır

0|0
    0|0
    • biliyorum ama nasıl? Aydıngere çiizdikten sonra onu esas kağıda nasıl aktarıcam

• aydıngerden esas k�ğıda sen değilde matbaa gibi birşeyler aktarır sanırım

Yükleniyor...