Uyku düzenim bozuldu. Gece çok geç yatıyorum

merhabalar arkadaşlar uykusuzluk sorunu aldı gidiyor gece en aşağı yattığım saat 3-4 3 te yatıp 7 de uyansam bile akşamında yine gece 2-3 ü buluyor yani uykusuz kalmayıda denedim ama yatamıyorum ne yapabilirim uyku düzeni hakkında yardımcı olur musunuz. ilaçlara bulaşmak istemiyorum

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• gün içinde yorulmuyor musun

0|0
    0|0
    • yoruluyorum ancak uyuyamıyorum geceleri herşeyi denedim olmuyor

• emin olabilirsin deneyeceğimden herşeyimi kapının girişinde bırakacağım yarın almak koşuluyla

• Peki bakalım :))

Kızlar Ne Diyor 5

• bende öyleyim 3-4 gibi yatıp 12-1 gibi kalkıyorum ama rahatsızım bu durumdan

0|0
    0|0
    • arkadaşlar tavsiyelerde bulunuyorlar ama bi oku istersen dene ben deneyeceğim işe yarar belki

• Şuan saat 05.53 hala uyanıkmısın bilmiyorum ama ben uyanığım. Bendede aynı sorun var. Psikologa gidebilirim yakın bır zamanda.

0|0
    0|0
    • psikolojiye bağlı aslında kafamız dolu olduğu için uyuyamıyoruz arkadaşımızın da dediği gibi bütün sıkıntıları dertleri kapının girişindeki portmantoya asmamız lazım eve geldiğimizde uyandıktan sonra tekrar almak koşuluyla..

• kendini yormaya çalış ve gün içinde uyuma bide bitki çayları felan iç bebeklere rezene ve papatya çayı içirirler uyusun diye sende dene bakalım işe yarıycak mı :D

0|0
    0|0
  • Aynı dertten muzdaribim :)

0|0
    0|0
  • çok fazla şey kafana takıyorsundur o yüzden olabilir yatmadan önce kitap falan oku uykun gelir yani bir dene yada doktora görünebilirsin ..

0|0
    0|0
    • birde kahwer içmemelisin unuttum söylemeyi öğlen falan iç akşam wakti içme ..

Erkekler Ne Diyor 6

• benim uyku düzenim zaten cozutmuş durumda.her gece mutlaka 1 i bulur bazen 2...sabah 7 de ayaktayım...her gün sabit bir saatte yatağa gitmek...yatacağın odayı havalandırmak ve yatmadan önce ıhlamur yada ılık süt içmek..

0|0
    0|0
  • kesin cozum uyumadan once 50 mekik 50 sinav cek kaslar cekecek yorulacaksin basini yastiga koymadan uyumus olacaksin denendi onaylandi

0|0
    0|0
    • Güzel bi taktik bazen işe yaramasada çoğu zaman iyi bi uykuyu arkasında getiriyo

• Sinirli olduğum zaman uyumam zorlaşıyo o yüzden alkole başvuruyorum yada o gece yatmayıp ertesi gece uykum gelmiş oluo

• Bana askerliğin hediyesi...

0|0
    0|0
  • aksam saat 10 da 3 bira at uyku sorunu kalmaz

0|0
    0|0
  • dizinle toşaklarına vur olmadıysa 2-3 kere daha vur şimdi hastaneye gidebilirsinz.

0|0
    0|0
  • akşam yatmadan önce spor yap genelde benimde fazla televizyon izleğimde uykum geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...