Bacak, sporla kaç günde incelir?

Günde 3-4 kez bacak inceltmek için hareketler yapıyorum hepsi de 10-15 dk. sürüyor yani günde 1 saate yakın vaktimi buna ayırıyorum. Bunun yanında yediklerimde de sınırlamalar yapıyorum; sizce bacaklarım ne kadar sürede incelir? (Baldırım var biraz onun incelmesi için).

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1 haftaya

0|0
    0|0
    • Bu moral verdi, sağ olasın :D

• Haha, ya olsun bir moral oldu işte. Bir hafta sonra sporu bırakmıcam tabii ki ama en azından bunu düşünerek daha motive olurum :D

• kızı motive etmişim daha ne işte, işe yaradı :)

Erkekler Ne Diyor 4

• 3 ay içinde.

0|0
    0|0
  • Çok abartılı değilse kalsın bence 😄😄 ama gerçekten inceltmek istiyorsan bölgesel olarak olmuyor. bu karın içinde aynı kol içinde bacak içinde aynı. incelmek ve yağ yakmak içinse aldığın kaloriyi düşürüp karsiyo çalışmaşarına (koşu bisiklet vs) ağırlık veririsen kısa sürede aonuç alırsın. ama diyetin yanı ne kadar kalori aldığın çok önemli.!

0|0
    0|0
  • Bölgesel yağ yakımı yoktur. com diye bir site acıcam

0|1
    0|0
    • Ben bacağımın incelmesini esas alıyorum, soruyu buna göre sordum. Bölgesel yağ yakımı yoktur diye bacağım öyle mi kalacak. s

• alışırsın, motivasyon videoları falan seyret müzik dinle mutlaka yaparken bunlar %20 arttırır performansını, korkma sahip olduğun vücut düşündüğünden çok güçlü (y)

• Peki, tekrar teşekkürler. :)

• yaptigin spora gore degisir kosu yapiyosan daha hizli olur 1-2 ay ve kilona gorede degisir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...