Bildiğiniz gibi Türkiye de bayan olmak zor bende bu yüzden tekvando eğitimi almayı düşünüyorum sizce?

Akşamları eve gelirken artık etrafı gözetlemekten cidden yoruldum yani dışarı ne zaman tek çıksam otobüse metroya minibüse ne zaman tek binsem tırsıyorum ve bu hemen hemen her bayanın yaşadığı sıkıntılar çözümü olan varsa yazarsa sevinirim ayrıca benim çözümüm (tekvando) hakkında yorumlarınızı merak ediyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi edersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tekvando yu pek bilmem ama kendini savunmak istiyorsan gerçekten iyi bir biber gazı çok daha iyi iş görür. benim diyen adamı saniyeler içinde yamultıyor ve gerçekten çok ama çok etkili. polis tanıdıklerın varsa onların kantinde satılanlar var onları tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • türkiye de her kızın bilmesi şart oldu artık maalesef

0|0
    0|0
  • Zordur Türkiye'de kadın olmak.. diyorsun da cepheye mermi mi taşıyosun, defansta Messi'yi mi savunuyosun, ne bu ağızlar mına koyim?

0|0
    2|0
  • Tarkwondo prensipli bir spordur. Taekwondo kavga dövüş sporu değildir. Ben bir taekwondo eğitmeniyim.

do prensipleri bunları gerektirmiyor. Dürüstlüğü , doğruluğu ve temizliği simgeliyor. Taekwondo sadece bir spordur. Alacağın eğitim sadece ringlerde , arenada geçerli kılınacak bir eğitimdir.

Yenisi şu; Amacın kendini korumak ve iyi dövüşebilmekse taekwondo sana göre değil

0|0
    0|0
    • Bak iyi eğitmen olabilir hatta profesyonel olduğunuda söyleyebilirsin evet spor dostluk için yapılır ama tekwando nun doğuşu bile sevgiden dostluktan olmamıştır yani ne dersen de onun bir dövüş sporu olmadığını söylemen yanlış. Konuya dönersekte bende milletle dövüşmek niyetinde değilim sadece koruma amaçlı başka önerin?

• Ben 3 dan'lı bir eğitmenim sen ise taekwondo eğitimi alabilir miyim diyen acemi.

Taekwondo doğruluktan ve dürüstlükten yola çıkılarak kurulmuş bir spordur fakat değiştirmeye çalışılırsa sizin de söylediğiniz gibi akıllarda dövüş sporu olarak kalması kaçınılmaz. Şimdi bana en iyi bildiğimi neden bilmediğim bir konuymuş gibi söylüyosun? Ben fikirlere ve düşüncelere açık biriyim fakat " bu benim düşüncem" diye cümlen sınırlı kalmaz ve benim bildiğimi yanlış bilgi olarak söylersen işte o zaman papaz oluruz

Kızlar Ne Diyor 2

• Al tabi, bazen lazım olabiliyor. Özellikle metrobüste filan! Hatta doğrudan kickbox öğren bence. Ağız burun kırarsın :)

0|0
    0|0
  • Iyi fikir

0|0
    0|0
Yükleniyor...