İlgi çok mu önemli erkekler için?

ben çalışıyorum birtek pazar tatil hafta içi gündüz fazla telfla uğraşamıyorum mesaj veya knuşma ortam müsait değil işyerinde o tamam sevgilim ona bişey demio anlayış gösterio. fakat geçtiğimiz pazar ben tatildim evdeyidim o çalışıodu ben tüm gün ne mesaj ne çağrı hiçbisey yapmadım ondan bekledim ta akşama kadar akşam da onun işi vardı knuşamadık dün akşam dediki bana bir pazar günü en müsait olduğun gün neden beni aramadın bi önceki gün cevap vermedim die merak eden şen pazar günü hiç mi meraak etmedin yanı özlemedin filan beni dedi akıllı ol dedi karşında akıllı biri var dedi ve evlilik kararı verme döneminde o suan ben onu tanıdım herşeyiyle kabulüm evet derim o biraz kararsız ve pazar günkü ilgisizliğinle beni şaşırrttin dio tühafima gitti dio sen şimdi beni sevıomusun sevmiyormu dio... ne diyim şimdi akşam kaldım byle haklısın dedim ama yine konuyu accak buaksam ben ne demeliyim onu gerçekten çok sevdiğimi nasıl ona aklına inandırabilirim hiç cinsellik yok sakin yanlış yorumlamayın üç yıldır tanışıyoruz 6 aydır sevgiliyiz ne yapayım ne diyim ilgi telefon çok mu önemli erkekler için bigün arama hemen sevmiyo olduk çok üzüldüm...

Güncellemeler:
yani evlilik kararı derken ikimiz için yanlıs anlasılmasın :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ya hafta içi yazamıyorssun anlayıs gostermiş hafta sonu o calısyor sen anlayış gostermissin ama seni anlıyamamış sen mesaj at konuş ne zaman musait olurssan o sana musait diyilim diyene kadar sıkma onu cevap vermesse kes mesajı musait olunca mesaj at de su an hiç bişi yapmana gerek yok yaparssan o sledi sen yaptın olur

0|0
    0|0
    • aynen ole sımdı o da dedı bana ben bole soledım dıe mesaj yagmuruna tutarsın dedı normalde o mesaj yazmayı pek sevmıo sen bana at ıstersen ama ben senı ararım dio knusmayı sevıo tamam ozman ben aynı hafta ıcı nasılsam o seıkılde devam edeyım tskler

• açıklama olarak cevap olarak ne dıyım ?

• acıklama olarak bn seni dusunmustum meskulssun die sıkmadım seni yoksa aklımdassın surekli neden mesaj atmıyım seni herzaman özluyorum ben yine anlamssa bn buyum hesaabına gelirsse

Erkekler Ne Diyor 6

• haksızsın o konuda o gün çok zor geçmiştir onun için aklı işte değil sende kaldı..erkek kadını rahatsız etmek istemez işi olunca zaten arasada müsait değilim dersiniz moralini bozarsınız..fakat erkeğin işi olsa bile sevdiği kadının onu araması hoşuna giderdi

0|0
    0|0
  • bak bunu bana seviglimde yapıyor sevgi bununla olculmez ayrıca onunda elınde telefon oda arayıp sorabılır mesaj atabılır bu ılgı bekledıgınden kaynaklanıyor

bunu ben de sevgilime yaparım neydesin sen insan bir arar özledım babında ama sevgisini ölçmem tartısmam hani insanın sevdigine nazı gecer mısalı oda belkı ole bıse yapıyor ama tabi uslup tarz biraz agır olmus...

0|0
    0|0
    • evet bıraz sertti dün neyaptın nie aramadın nasıl sevıyosun az mı sevıysun fılan dedı naz yapmadı bende pek kendımı savunruramam ozguven sıfır çenemde yok senden bekledım dedım o da bu bahane dedı neyse moralımı bozdu işte tsk yorum ıcın

• bozma morelını seven sever sevmeyen yol alır gıder özguven eksıklıgı duyma kucuk bır ınsan degılsınkı herkes kendıne baksın

• aynı şekilde söyle. o gün sen çalışıyor olduğundan mesaj atmadım de. bu yüzden seni sevmediğimi düşünme de. normalde bu senaryoları kızlar yazardı :(

0|0
    0|0
    • evet ama en cok sevılen o olunca erkeklerde tribe girio cok deger verıom havalara gırıo yuzune soluyom kabulede etmıo uyuzsey

• tamam inş ne diyeyim ama ne konusayımki onun aklındakı supheler gıtsın kalmasın bısey artnıyetle aramamazlık yapmadım ama nasıl anlatıcam bunu ona

• bu şekilde anlatıcaksın işte, ona rağmen aklında seninle ilgili şüpheleri devam ederse sorun var demektir zaten. daha önce bu konudan tartışmış mıydınız?

• işin baya zor ama erkek adam ilgi bekler

0|0
    0|0
  • Çok uzun yazmayın şöyle yaaa

0|0
    0|0
  • önemli tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni işyerinde rahatsız etmeyeyim diye aramamıştım desen belki her şey ne kadar da kolay hallolcak

0|0
    0|0
    • ama derki ozaman diğer gunler arıyordun o hep işte oluyor arıyorum yanı bazen esiyor kafama estikçe ararım yada o arar ama pazar gunu acıkcası ondan bekledım snrada o aramayınca gece onda aradım acmadı uyudum bbende bıde uyuyosun dıo napayım erkekn kalklıom

Yükleniyor...