Arkadaşlar Omuzlarımı 9 ay içerisinde genişletmem lazım?

Arkadaşlar kısmetse polis okuluna giricem ama benim acilen omuzlarımı genişletmem lazım spor salonuna yazıldım haftada 3 gün gidiyorum gerçekten omuzlarım dar.105 cm.. ağlamamak içten değil.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• eski halim gibisin hem boy hem kilo hem omuz ölçüsü olarak, fotoya bak ve gelişir mi gelişmez mi sen karar ver

0|0
    0|0
  • kafna göre öyle fitnesa git yok şuraya git geliştiremezsin kardeşim

sana tavsiyem bol bol oku hipertrofi nasıl olur antreman örnekleri vs.

0|0
    0|0
    • hocam 105 cm cokmu kısa 180 boy 60 kilo gelişebilme imkanı varmı? yanında hardline progainer kullanıyorum

• elbette gelişebilirsin, beslenmene dikkat etmen gerek aradaki fark çok fazla mesela benim 120 cm senin 105 den 120 ye gelmen yıllar alabilir, ama devam beslenmeye spora gelişecektir

• Sadece sporla olacak iş değil dostum , kuvvetli beslenmen lazım ve omuzun dar diye şuanki kilonu tahmin edemem. Günlük kilon başına 3 gr protein tüketmeye çalış , şeker ve alkolden uzak dur. 9 ay kısa bir süre değil faydasını görürsün. Ben 4 gün gitmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • hocam boyum 1.80 kilom 60.1 facebookun falan varsa fotografları atıcam sana. çokta dar degil ama dar duruyo zayıf oldugum icin.

Yükleniyor...