Arda Turanın Fenerbahçeye Gideceğine İnanan Zavallı İnsanlar Varmı?

Bence Fbnin bu hamlesi bir kulüp kendini nasıl komik duruma düşürür sorusunun cevabı:) Ama adamlar haklı sen gidip adamların sahasında kupa kaldırıp o yetmiyormuş gibi birde üstüne 4. Yıldızı takarsan olacağî bu işte:) Galatasarayın altında kalmanın verdiği eziklik pisikolojisiyle böyle komik hamleler yapıyorlar:)
Ha bide yıldız sandıkları oyunculari bir ton para verip kendiilerini bir halt zannediyorlar. Şimdi size soruyorum Galatasarayda Naniye aynı parayı verseydi Nani Türkiyenin Avrupada en çok tanınan takımı olan 4 Yıldizli ve Şampiyonlar ligine direk katılan Galatasarayamı giderdi yoksa Türkiyede senelerdir Gsnin altında kalan ve hep ezilmeye mahkum olan Fbyimi seçer?
Muslera ve Sneijdere bakinda yıldız nasıl olurmuş görün. Büyük ihtimalle Nanide Sneijderden bir imza ister
Neyse Arda Turanin Fbye geleceğine inanan varmi?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Inanmak ısteyen kim. Kim ki o

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya buna ancak fbliler inanır Nani de ellerin de patlamazsa iyidir 😄

0|0
    0|0
    • Adamlar Naniyi çok büyük oyuncu sanıyorlar hiç bozuktuya vermede biraz eğlenelim şunlarla:)

• Kaç futbolcuyu aldılar böyle sadece adı olan sonra hepsi tırt çıktı 😄 Çok gaza gelmişler ama şampiyon olacağız falan diye ne bileyim insan az olacak şeyleri söyler 😄😊

• Yok ya... girmez. Türkiye takımındaydı değilmi?

0|0
    0|0
    • Türkiye takimi?

• Ne bileyim kırmızı beyaz üniforma giyiniyordu işte :D 7 24 futbolmu izleyeyim takımını öğrenmek için ahhahah :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu sene şampiyon olacaklarına inanıyorlar. Bu yüzden kendi akıllarınca 4. yıldızlarını BİZİM çocukla alarak misilleme yapacaklar... Kıyamam :D

0|0
    0|0
  • 5. Yıldız istiyen eziklere şaşırmıyorum. Arda'nın başını alırlar :D

0|0
    0|0
  • Arda Turan geçmiş seneler de " asla fenerbahçeye gitmem " demişti..

0|0
    0|0
  • Galatasaray'a bile gelmez fenere niye gelsin?

0|0
    0|0
  • Naniyi çekemiyen salatasaraylı :( olum ağlamayın l*n bilal kısayı aldınız işte çıldırın ib. eler

0|0
    0|0
    • Hahahh Naniymis hahah Sneijder var l*n bizde Aglama. Fenev aglama haha

• Van persie menejeri ile anlaşıldı bil istedim :(

• Ben Sneijder diyorum sen ne diyon:) Ballandora aday gosterilmis adam var l*n bizde

• giremez mi

0|0
    0|0
  • Bir FB li olarak arda nin geleceğine inanmıyorum tabi kide inşallah barca da başarıli olur ama Tek bir sorum var sana arda gs de iken aziz yildirim adnan polata bana arda ile görüşmem için 1 saat verin dediğinde neden izin vermedi

0|0
    0|0
    • Adnan Polat onu açıklamıştı. Ben Ardanin Aziz Yıldırımla görüşmesine izin veririm ama o 1 saatten sonra Aziz Yıldırım'ın Galatasarayli olmasından korkuyorum demiştı:)

• Onu GS den kovulur gibi gitmeden önce (taraftar baskısıdan yani) demişti bence turkiyeye hic gelmesin :)

• Barcelona hiç 40 milyon verdigi bir adami 6 ayda olsa kasaplarin oynadığı lige gönderirmi zaten

Yükleniyor...