Arda TURAN barcelonada başarılı olurmu?

Arda sizce barcalenoda başarılı olup efsane olabilirmi

• evet başarılı olur
    67% (10)59% (16)62% (26)Oy Ver
  • hayır başarılı olamaz
    13% (2)19% (5)17% (7)Oy Ver
  • başarılı olur hem bol bol katalan kızlarını skr
    7% (1)15% (4)12% (5)Oy Ver
  • başarısız olur katalan kızlarını skr
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • bir halt beceremez
    13% (2)7% (2)9% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arda transferi için ne söylemek istersiniz

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bence olamaz. Umarım beni yanıltır. Arda yavaş bir oyuncu barcelonanın hızlı atik tek başına maç çevirebilecek futbolculara ihtiyacı var. Arda güzel bir yedek oldu onlar için. Açıkçası bir Galatasaraylı olarak şaşırmadım değil. Seneye Galatasaray da izleriz artık.

0|1
    0|0
    • abi sen hiç 41 euroluk yedek duydunmu ya, barcalona hiç furbolcudan anlamıyormuda bu kadar parayı verdi

• Futbol sadece futbol değildir. Nice futbolculara neler verildi boş çıktı. Eğri oturup doğru konuşalım ardanın barcelonayı sırtlayacak bir potansiyeli yok. Sadece katkı sağlar. Herkes biliyor sonuçta o bir neymar bir messi değil. Dediğim gibi iyi bir yedek olacak.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne biçim şıklar bunlar ya ilk kez bir Türk bu kdr büyük bir iş yapıyor övüneceğinize yaptığınız pisliğe bakın insan yolu açık olsun der

1|1
    0|2
    • kızmayın arkadaşlar, olaya biraz espri katalım dedik, tabiki gurur duyuyoruz arda ile, hem bir türk olarak hemde gs lı olarak:))

• Katalan kızlarını küçümsemedim Arda yokluktan gelmiyor sadece bunu anlatmak istedim

• peki teşekkür ederim

• B, emre gibi olmasında yükselip düşmek zor olur😜

0|1
    0|0
  • evet başarılı olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Olur, inşallah da olacak. Bir Türk olarak gurur duyuyorum.. Düşünsenize Arda gol atacak tüm stad TURAN diye bağıracak.. :)

0|1
    0|0
  • Ocak ayına kadar barçanın sistemine alışır. Başarılı olacak inş.

1|1
    0|0
  • Başarı nedir? İstikrarlı olmak, düzenli çalışmak değil midir? Evet belki ilk maçlarında takımına, pas düzenine, markajlarına uyum sağlayamıyor olabilir. Fakat idmanları ne için var? Bunları yenmek, geliştirmek için..

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Olabilir.

0|1
    0|0
  • olur

0|1
    0|0
  • Olur tabii ki.

Zaten lige alışmış durumda, idmanlarda da takıma alışır..

0|1
    0|0
  • bence iniestayla forma mücadelesini bile kazanır.

0|1
    0|0
  • Tarzi Barcelona sistemine uyuyor basarili olabilir

0|1
    0|0
  • evet olur tabi

0|1
    0|0
  • Kesinlikle olur

0|1
    0|0
  • Oynayabilicakmiki

0|1
    0|0
  • transfer olmakla zaten başarılı oldu kadroya giremesede arda için sorun değil artık dünyanın en üst düzey transferlerinden birisini gerçekleştirerek elit futbolcular arasına girdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...