Erkekler neden kız ondan hoşlandığını belli edince havaları girip kızı küçümser?

birinden onu hoşlandığımı belli ettim etmez olaydım adam bir havalara girdi her şeyiyle benden geride biri kariyeri olsun yaşantısı olsun her yönüyle geride bunu küçümsemiyorum öyle olsaydı zaten onu sevmezdim ama gelin görünkü adam bu haliyle beni küçümsüyor bir havalardaki sormayın ingiltere kralı havasına girdi erkek ondan hoşlanan kadın ondan öndede olsa neden küçümsüyor kendine yakıştırmıyor

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben böyle adamların karakterinin tam oturmadığını düşünüyorum. Aksi takdirde erkek ya da kadın, güzel ya da çirkin, kültürlü ya da kültürsüz vs. herhangi birinin gönlünün istediği kişiden hoşlanacağını buna engel olamayacağını bilip ona göre davranması gerekir. Eğer zaten kendide bu tür duygular besliyorsa karşılık verir yok eğer bir şey hissetmiyorsa güzel bir şekilde karşıdaki kişi tarafından beğenilmenin gururunu okşadığını ancak kendisinin bu tip duygular beslemediğini söylemesi gerekir. Yoksa hepimiz insanız ve her birimiz beğenilmekten hoşlanırız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kendini bir b.o .k zanneder de ondan,kasıntı ve şımarıklıgından,havalara girer,agırdan alır sırf kendinin egosunu tatmin için,öküzlüğünden,

0|0
    0|0
  • istisnada olsa böyle vakalar var ama şu bir gerçekki bu durum kızlarda çok çok daha fszladır dolaysıtla erkeklerde bundan etkileniyor madem hep kızlar böyle davranıyor neden bende yapmıyım düşünenler olmasıda çok normal...

0|1
    0|0
  • bak bu olay pek rastlanmıyor genelde erkekler kosar kadınlar kaçar tabi pek alısık durum olmadıgı için bir kızdan cıkma teklıfı aldıkmı götumuzun kalkması normal...

0|0
    0|0
  • Çünkü onların kişilikleri daha oturmamıştır! Kendilerini birşey sanarlar zavallılar...

0|0
    0|0
  • O götü kaldırdığım gibi indirmesinide bilirim de kendine gelir zaten o .

0|0
    0|0
  • Belkide sana öyle geliyodur kendini sana layık görmüyo olabilir ya da senden emin degildir bunu açık bir şekilde konuşmanlazım çünki kadınların hareketlerinden hoşlandıgını anlamak çok zor ginede öyle yapıyosa yolver gitsin

0|0
    0|0
  • aynı şeyi biz kadınlar için de düşünüyoruz.. ama tek fark var kadınlar sürekli bulunmaz hint kumaşı gibi davranıyorlar ingiliz kraliyet ailesinden sanki hanımefendiii..

0|0
    0|0
  • kızlarda da oluyor bu havalara girmek ama küçümsemek yanlış tabiki

0|0
    0|0
  • senin sayende kendini bişi sanmış işte yoksa ne bok olugunu anlamazdı sen olmasaydın:)

0|0
    0|0
  • erkek havaya girip küçümsemezsen ozamanda kızın götü kalkar..

0|0
    0|0
  • nerden çıkartıyosunki küçümsediğini bence sen eziklikte hissediyor olabilirsin.

0|0
    0|0
  • yapı ve karakter meselesi hepsi için geçerli değil sen seçmece bulmuşun

0|0
    0|0
  • egosu düşük tatmin olmaya ihtiyacı olan insanlar yapar öyle

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi.

0|0
    0|0
  • hiç öyle bişi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ego düşkünü oldukları için

0|0
    0|0
  • kompleksi vardır, bir anda beğenilince havalandı. Havalardan indir bence sen onu ;)

0|0
    0|0
    • nasıl indireyim tavsiyen varmı :)

• Hoşlandığını belli etmişsin ve karşılık istediğin gibi değil. Hoişlanmak derin bir aşka dönüşse de sen onunla yapamayacaksın gibi bir düşünceye kapıldım. Neden dersen en başından sorun çıkmış ;) Bana kalırsa sil, at, yoluna ve kariyerine devam et. Kızgınsın evet ama en güzel yanıt unutmak ve affetmektir.

• bunun erkek ya da kız olmakla hiçbir alakası yok olay tamamen kişilikten ibaret

0|0
    0|0
  • sadece erkek de ondan :) adam diil

0|0
    0|0
Yükleniyor...