Bir erkeğin kadına bakıp gözlerini kaçırması hoşlandığını gösterir mi?

bir erkek kadına bakıp gözlerini kaçırması , hoşlandığını gösterir mi ?

erkekler hoşlandığını başka nasıl belli eder ?

diyalogum cok az olan bir iş arkaşımdan hoşlanıyorum , bana bakarken yakalıyorum ama hemen gözlerini kaçırıyor , onunda ilgisi oldugunu düşünmeli miyim ? erkekler cevaplarınızı bekliyorum

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• otobüste metroda sağda solda güzel bir kız görüpte bakan erkekte o kızdan hoşlanıyor o zaman senin tespitine göre; çünkü o da kız ona bakınca yüzünü çeviriyor.bunlarla bir erkeğin bir kızdan hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak zor.çok yöntem var ama bunları söylemek sanırım hemcinslerime ihanet olur:))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kadına bakıp gözlerini kaçırması yetmez. onunla ilgilenirse. onun bazı işlerini üstlenirse anlaşılır.

1|0
    0|0
  • bazı erkeler utangaç olduğundan bakamz kızlara illaki aşık olduğunu göstermez bu seviyosa belli eder bekle biraz :)

1|0
    0|0
  • hoşlandığını bakışlarla belli eder ama hoşlanıyorsa bugün yarın açılır merak etme,önemli olan bakıi açısı,kısa sürelimi uzun sürelimi

1|0
    0|0
    • kısa süreli , be baktığımda başını ceviriyor :(

• kulaklarını geriye atıp kuyruğunu dik şekildeyken sallar genelde

0|0
    1|0
  • Çaktrmadan pantolonuna bak hareketlnme varmı die

0|0
    1|0
    • yaş grubuna uygun bir cevap olmuş

• Sen çok büyüksn sanki daha karsı cinsini tanımıosn böle saçma soruya böle cevap kusura bakma

• gelip söyler olay biter

0|0
    0|0
  • belli etmeye çalışırken embesillik yapar :)

0|0
    0|0
  • düşün düşünn... sende ona bakıyorsan fırına girmiş mercimek :D

0|0
    0|0
  • konusmaları hareketlerı davranısları vs. br cok sekılde bellı eder

0|0
    0|0
    • davranışları cok kibar , ama ona asılan başka biri bir rakibim cıktı hiç etrafından ayrılmıyor .. şansım cok az ..

• teşekkur ederim , diger kız ilgisini çok fazla belli ediyor , aralarında bişey oldugu herkesin dilinde ama bana bakmaya da devam ediyor, erkekleri anlamak cok cok zor

• dıger kız işi kaşarlıga vuruyordur sen asil davrandıgın ıcın senı secebılır emın ol her erkek duzgun kız ıster oynak kız degıl ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...