Abimin karısı, yengem...Hayatımın şokunu yaşıyorum!!!

Abım 2,5 senelık evli uzun flört dönemleri de olmadı. Kızın daha önceden erkek arkadaşıyla ilişkiye girdiğini tesadüf eseri öğrendim. Hayatımın şokunu yaşıyorum. Abımı salak yerıne koyması, yutturması mı, bunları ona anlatamamam mı daha kötu. Kendımı en az onun kadar aşağılık hissetmeye başladım, çok kötü hissediyorum hakkında duyduklarımdan sonra iğrenmeye başladım... Tam bir sürtükmüş ve abımın karısı söyleyemıyorum ne yapabilirim inanın bilmıyorum... Tek bildiğim miğdem bulanıyorr bu kızdannnn...

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• eee bir çok kız bunu yapıyor yaşıyor yaşıyor bütün erkeklerle yatıyo kalkıyor sonra birini bulup evleniyor.. o yüzden çok dikkatli olmak gerek işte... senin ise yapacağın bişi yook.. söylesen bile ispat etmen gerekecek etsende evlilik bozulacak.. sen bilirsin yani.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bılmıyorum bu bılgıyı hangı kaynaktan aldın ama dogru oldugundan emınmısın ? bır ınsana leke surmek kolaydır ama sılmek ımkansız ayrıca bu yengenın geçmısınden abının haberı olabılır ve oyle kabul etmıstır sonuç olarak ıkı yetıskın ınsan onların hayatına mudahale etme hakkın yok eger boyle bır seyı var sayarsak ve abının bunu bılıyor oldugunu da dusunelım pekı senın bunu bıldıgın abını rahatsız eder huzurlu bır yuvası varsa huzuru kaçar ayrıca sonuç olarak geçmıs abın ılgılenmeyıp sormadıysa bu sana hıç dusmez derım ...

kusura bakma buda benım fıkrım arkadasım.

1|0
    0|0
  • Başkalarının dediğiyle bu düşüncelere sahip olursan yanılma payın çoğalır ve sen zor duruma düşersin,kendi gözünle görmediğin şeylere fazla itibar etme,asılsız olma ihtimalide var,abin bunları biliyordur belki,ne oldugunu anlatmıştır,sen girme bu olayın içine,senin başın agrır,

0|0
    0|0
  • Evlilik öncesi ilişkiye giren kadınlar aşağılık, iğrenç mi oluyor?

Sen kendi hem cinslerine saygı göstermezken, erkeklerden nasıl saygı bekliyorsun?

Anlattığın hikayede, tek önemli kısım ise abini kız kandırdı mı, yoksa abin evledindiği kişinin geçmişini doğru bir şekilde biliyor mu? Buna odaklanman lazım.

Daha önce beraber olduğu erkeklerin onu kandırmadığını nerden biliyorsun?

Herşey bir kenara, diyelim ki abinden önceki hayatı hiç de tasvip edemeyeceğin bir yaşam tarzı. Peki abin ile nasıl? Abinden önce yaşadıkları Onu, abin ile yaşadıkları ise abini ilgilendirir. Bir miktar da seni, onun göremediği bilmediği birşey varsa abinin görmesini sağlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey söyleme ve sende unut bu konuyu , abin biliyor veya bilmiyor eğer şu an huzurlu ve mutlu iseler karışmaya gerek yok , sende kalsın bildiklerin

1|0
    0|0
  • böyle onun bunun altına yatıp namusluyum diye geçinenlerin Allah belasını versin lan onlar yüzünden kızlara bakıs acımıs değişti Allah uzak etsın korusun bunlardan bızı ya ..

1|0
    0|0
  • Bu öğrendiklerinizi birine anlatamamak içinizi yiyecek ama yapabileceğiniz fazla bir şey yok, belki bazı şeyleri ağabeyiniz de biliyor ses çıkarmıyor.

Sıze tavsiyem ağabeyinizin ailesinden uzak durmanız. Olurda yengeniz sizin veya ailenizin hayatınızda bir şeyleri yanlış görüp te sizi uyarmaya kalktığında ona ailenizin veya herhangi bir topluluk içinde patlama riskini düşürürsünüz. Yoksa kötü görümce siz olursunuz.

Bunlar hayatın gerçekleri ve taşıması zor yükler.

0|0
    0|0
  • sen bu kızı takip et illa buluşuyodr çek fotograflarını sonra anan babanla bi görüş direk agbine söylrsen allah göstermsn elnden bı kaza falan cıkar

0|0
    0|0
  • Benim de miğdem bulandı , git söyle .

0|0
    0|1
  • sen bır kısıyle yatmıs oldugunu mu soyluyorsun pekı bu kadının abıne bı yanlısı bır kazgı vaar mı? ne kızlar var ya onlarca kısıyle yatıp kalkıp motor gıbı yasayıp salagn bırıyle evlenıyorlar. yanı yengen olacak kısı hayatnda br kez hata yapmıs olamaz mı abınle mutlular mı bu daha onemlı yada şu anda bseyler yapıo mu buna gore yargıla sende hata yapabılırsın belkı abınınde haberı var oyle kabul ettı sen sımdı soylesen kötu kısı olacaksın herseyı ıyı dusun ve gunahını alma derım kin de besleme

1|0
    0|0
    • 1 kez mı çok kez defalarca partiler falan yazamıyorum burada...

• Konu cinsellik değil benı ılgılendırmıyor. Ama duyduğum şeyler çok farklı konular. Tşk ederim yorumunuz için.

• haklısın o halde

• Bence sen hiç karışma bu işlere . Bırak onların sorunu olsun sadece. Belki abininde bilgisi vardır bu durumdan

0|0
    0|0
  • Butür olayı çevremde yaşayan olduydu ama nişanlıyken ortaya çıkmıştı kurtulmuştu arkadaş.Çok zor bir durum ama söylsende inanmaz abin suçlu olursun sonra

0|0
    0|0
  • yengenin geçmişi ni boşver kafandan sil önemli olan abinle evlendikten sonraki hayatı evli iken yanlış yapıyorsa anlat abine yok öncekilerse karışma insanlar herzaman hatalar yapmıştır belki abin sevip evlenmiştir huzursuzluk çıkarma karışma bence :)

0|0
    0|0
  • sen ne dert ediosun..abin farkındadır her şeyin

görücü usulü mü ki?

kızın kandırdığını ne biliosun?

0|0
    0|0
    • Farkında değil tabıkı. çok kötü şeyler duyduklarım, çok kötü durumdayım kandırılmaz o kandırmıştır..

• bak erkek milleti çok adidir

bi kızla çıkar vermez arkasından bin türlü şey anlatır

önemli mevzular bunlar..sonuçta birbirlerini seviyorlarsa

ortalığı bulandırma...çok kötü olaylar yaşanabilir

bi aileyi dağıtırsan bunun vebali çok ağır olur..inan

• Haklısın..

• bence abine söyle budurum devam ettikçe sende zanlı durumunda kalırsın..

0|0
    0|0
    • Mümkin değil söyleyemem. Kendi kararı kendı evliliği. Böyle bir vebale girmem ben.

• belki abine anlatmıştır geçmişte yaşadıklarını abinde kabul etmiştir bu şekilde...

0|0
    0|0
  • abine soyle karin eskiden kasarmis de anlasin kabul ederse karisma ne hali varsa girsun

0|0
    0|0
  • Ya abin seviosa bosver takma sonçta gerdekte o işi yptktn snra daha öncesini anlamştr abin

0|0
    0|0
  • oalbilri bu tür şeyler

0|0
    0|0
  • abin ilk gece olayın farkına varmamışmıdır?2,5 sene geçmiş aradan.senin şok geçirmen için geç bir süre

0|0
    0|0
    • Varsın yada varmasın belkı de önemlı değildir onun için ama yaşadığı şeyler inan miğde bulandırıcı.. Yenı öğrendım ve bunları bildiğini hiç sanmıyorum en aşşağılık ınsan bile kabullenemez.

• Ben karışmam dilerim öğrenmez...

• sen kimden öğrendin bunu?onunla daha önce olmuş bir erkekten öğrenmiş olmalısın?

Kızlar Ne Diyor 12

• sen tesadüf eseri öğrenmişsin emin ol abinde biliyordur bu durumu.tamam senin için utanç verici olabilir fakat karı koca arasına girme derim.ortalığıda bulandırma.evlendikten sonra abine karşı bağlılığına inandıysan güvendiysen duyduklarınıda unut gitsin...

1|0
    0|0
  • 2.5 sene olmuş.abinin bilmediğini ne biliyorsun.ota boka burnunuzu sokmaktan vazgeçemediniz bi.

3|0
    2|0
    • Konu ilişkiye girmiş olması değil,geçmiş hayatının miğde bulandırıcı olması yatması benı ilgilendırmıyor. Konuyu anlamadan burnunu sokmussun.

• Algı yönlerın farklıymış baya, eksik olmayasın..

• yav he he.

• senın abın salakmı pardon ılk gece anlamamıssa su saatten sonra anlasa nolur anlamasa nolur daha onceden bı ılskı yasamıs olablr sen ben yargılayamayız canım belkı aabınde bılıyodur belkı abınde sızden saklıyodur nerden bılıyosun tesadf eserı ogrendım dıyosun dogruluk payı kac bence gıt yengenle konus ınsanlarında asabını bozma

0|0
    0|0
    • Doğruluk payı var kı yazıyorum konu cınsel ilişkiye girmiş olması da değil. Sürtüğün anlamını bılmıyorsun anlaşılan 10 ve daha fazlası anlamadan yorum yazıyorsunuz ne kafadasınız anlamadım

• valla gelsede umrumda olmaz canım herkesın kendı secımı herkesın dogrusu yanlısı kendıne ama sunu unutma hatasız kul olmaz canın cok sıkkın saygısızlık etmek ıstemıyosun etme ozaman sen kendı hayatına bak onlar kendı hayatına sen bana burda agır laf konussan benım zoruma gıtmez senı tanımıyorum oyuzden rahat ol bır yazarsan 1000 alırsın cevabnı hade eyw

• 1000 almaya gerek yok doğrusunu almak isterim akıllı bir insanın yapmak istiyeceği gibi.Laf salatasına gerek yok işi gücü olan insanlarız. Sanada by..

• belki biliyor abin bu durumu ve bilerek evlendi. evlendiği andan itibaren eşine sadakatli davranıp davranmadığı önemli... evlenmeden önceki hayatı seni ilgilendirmezki.

0|0
    0|0
  • Söylenenlerin doğru olduğunu gözünle gördün mü?Ne olursa olsuun abinin eşi o.Geçmişte ne yaşamış olursa yaşasın şu an sizin ailenizden biri.

0|0
    0|0
    • Emınım bende dar kafalı bır kız değilim..

• Öğrendiğin bilginin doğruluğu tartışılır. Ayrıca yuva yıkma, bu abinle yengen arasında. Belkide yengen abine anlatmıştır bunu bilemezsin.

0|0
    0|0
  • Abinin bilmemesi imkansız. Sonuçta anlaşılıyor kız olup olmadığı.

0|0
    0|0
  • Senlik bir durum yok, şu an bi aldatma da yoksa karışmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Kabullenmıs demekkı abın

0|0
    0|0
  • Yalandır nasıl inanırsın abin öyle olsa bırakmazmıydı onu?

0|0
    0|0
  • abinin bilmediğini nerden biliyosun bu bir? ikncisi nasıl eminsin bu kadar? üçüncüsü sürtük derken bi düşün önce, bi kadın kendi cinselliğiyle ilgili karar verebiliyor diye sürtük diyerek yaftalayamazsın, haddini aşma.

0|0
    1|0
    • Nasıl bir duygu bilmıyorum ama senın bildiğin besbelli. sen haddını aşma. Cinsellik değil konu. Ne tarafınla anlıyorsan artık

• allanı seversen engelle beni gizli.

• =)) ya kızım işin gücün mu yok yürü git ya

• Zaten abine anlatmıştır kız yaşadıklarını abinde kabul etmiştir .

1|0
    0|0
Yükleniyor...