Itiraf edelim mi? En beğenmediğiniz yönünüz nedir? Değiştirmek için çaba sarf ettiniz mi?

itiraf edelim mi? en beğenmediğiniz yönünüz nedir? değiştirmek için çaba sarf ettiniz mi?

örneğin ben.. eskiden çok gergin ve agresif bir yapıya sahipken artık çok rahatım. olaylara hep pozitif bakmaya çalışıyorum. ve buna göre değerlendiriyorum.

0|0
19|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Sinirlendiğimde aşırı sert çıkışıyorum ve bu insanlarla iletişimimi zorlaştırıyor. Bu gibi durumlarda daha ılımlı olabilmeyi isterdim.

0|0
    0|0
  • mesela haklı yada haksız olayım,birisi bana sen şöyle yaptın dese ben orda tutulup kalıyorum,konuşamıyorum sinirden karşımdaki tekrar normal konuşmaya başlayana kadar he ama ondan sonra affetmiyorum açıyorum ağzımı ama istiyorumki tutulup kalmıyım oanda konuşuyum

0|0
    0|0
  • çabuk sinirleniyorum,bi kıvılcım yeter .

0|0
    0|0
    • Ya yok öyle değil. Bazen tepki vermemem gereken yerlerde tepkimi ortaya koyuyorum onu demek istemiştim yanlış kelimeler kullandım sanırım :D

• Uzun sürer yazarsam...

0|0
    0|0
  • olaylar karsısında karamsar olmam en begenmedıgım yönüm, ama en kötüsünü düşünüp daha iyisini gormek benı bu huyumdan vazgecırmıyor:)

0|0
    0|0
  • Herşeyi takarım. Kafamda soru işareti varsa illa ona bir çözüm bulmalıyım. Şu aralar pek sallamyorum düzeliyorum ama. Her şeye çabuk bağlanırım. Çabuk sinirleniyorum ve sinirlenince gözüm kimseyi görmüyor.

0|0
    0|0
  • Çabuk sinirleniyorum.

0|0
    0|0
  • agresifim kompleksliyiiiimmm :) şaka bi yana cabuk sinirlenen biriyim

0|0
    0|0
  • Bir anlık sinire bağlı insanları kırabiliyorum. Gereksiz kişiler mühim değil de.

0|0
    0|0
  • SABIRSIZZZ olmammm

0|0
    0|0
  • düşünmeden hareket ediyorum ve aradan 1 hafta geçmeden ben bunu neden böyle yaptım diye kendi kendimi yiyorum bide çok tembelim :(

0|0
    0|0
  • Yön mü bilemedim, ama kagit yüzünden parmagimi kestigimde sanki felç olmus gibi oluyorum. Agliyorum hemen böyle acilara.

0|0
    0|0
  • hangi birini sayim :)

0|0
    0|0
  • Birçok insan gibi sinir sanırım sabırlı olmaya çalışırım bazen işe yarar:-)

0|0
    0|0
  • Beğendiğim bir yönlerimin aslında beğenilmemesi.

0|0
    0|0
  • insanlara zor güveniyorum ,her davranışlarnı analiz ediyorum

0|0
    0|0
  • üşengeçlik. değişmek için çabalamaya da üşeniyorum.

0|0
    0|0
  • Ayalarımla oynayınca hata veriyorum,olduğu gibi iyi.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Susmayı beceremiyorum.

0|0
    0|0
  • atarlıyım :/

0|0
    0|0
  • yanlış gördüğümü sevmediğim bir şeyi pat diye söylerim, acımasız eleştirilerim vardır, ... gider

0|0
    0|0
  • Dilencilere para verecek kadar duygusalım

0|0
    0|0
  • Bilader valla ben göbeğimden nefret ediyrum:) daha önceden yoktu ama artık yaş ilerledikçe oluyor:)

0|0
    0|0
  • gergin ve stresli olmam

0|0
    0|0
  • kararsız olmam ve çok ısrar karşısında hemen tamam demem

0|0
    0|0
  • boğa burcuyum. sürekli olan yemek yeme sevgimi sevmiyorum. :)

0|0
    0|0
  • İnsanlara karşı daha fazla müsamaha göstermeliyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...