Bacaklarımı 180 derece nasıl açarım?

ben daha yükseğe tekme çıkarmak için bacaklarımı 180derece açmak istiyorum dövüş sporlarıyla veya jimnastikle ilgilenenler nasıl yapıcağımı anlatabilirmi

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• bacaklarını 0 açmak istesende spora başlamadan önce heryerini esnetmeni öneririm..

ilk öne kafanı sağa sola götür, öne arkaya.. sonrasında omuzlarını yukarıya kaldırıp geri götür, Bacaklarını aç ve bacaklarını kırpmadan ayak bileklerine elini getirmeye çalış.. sonra yere otur Ayaklarını simetri olarak birleştir ve ellerile parmak uçlarının yerinde bağlayın. Bacaklarını bi' yukarı bi' aşağı kaldır.. sonrasında sağ ve sol ayağını sırayla kaldırabildiğin kadar yukarı kaldırmaya çalış.. amacımız lifleri açmak..

0|2
    0|0
    • sağol

• rica ederim düzenli olarak yaparsan 1 ay gibi kısa bi' süre içerisinde açabilirsin.. küçükken babam kelebek açtırıp ayaklarımınızn üstünde zıplardı, liflerimiz daha çabuk açılsın diye.. ( babam kung fu hocasıydı, bende öğrenciydim)

• Bişi sorabilirmiyim ben kung fu yu çok seviyorumda banada öretirmisiniz yani neler yapamm gerek bide ayaklarıma değiyorum ve değerken çok acıyor onu nasıl acısını gide gide götürebilirim?

Kızlar Ne Diyor 5

• kendini pergel flan mı zannettin huh

0|1
    0|3
  • 7yasımdan beri yapıyorum da nasıl anlatılır bilmem ki :/

0|1
    0|0
  • zaman ister o.öyle cart diye olacak bişe değil.zamanla daha fazla daha fazla açıyorsun.

0|0
    0|0
  • Öyle hemen yapılmaz .

0|0
    0|0
  • o öyle cart diye yapılacak bişey değil. esneyebilmen lazım. o da hemen olucak bişe değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ısınmadan açma sakın

0|1
    0|0
  • Burdan bak

link

0|2
    0|0
  • zayıf olacaksın esnek olacaksın bide yapmadan önce ısıncaksın bu kadar basitt

0|1
    0|1
  • en az 6 ayını alır daha önce yapmadıysan

erken yapmaya çalışırsan bi tarafını sakatlarsın

0|0
    0|0
  • yahu küçükken annen sana kızdığın da

''bacaklarını cartt diye ayırırıım'' demezmiydi

en iyi antrenör annelerimizdir..

:)

1|0
    0|0
    • yok ağzıma acı biber sürmekle tehdit ederdi şimdi acı yeme şampiyonuyum:)

• bacak acma ve geri kopru kurma hobilerim arasında <3

• zorlayarak yavaş yavaş esneklik kazanıyorsun

0|0
    0|0
  • ben kickbokscuyum tavsiyem ne kadar çok ısınırsan çok kadar iyi esnetirsin yaklaşık 3 ay gibi 120 derece gibi açabilirsin tabi çok ve düzenli çalışma karşılığı :)

0|0
    0|0
  • Bacağımı açacağım derken liflerini kopartma

0|0
    0|0
Yükleniyor...