Benim Galatasaray kadrom nasıl olmuş?

Bu sene böyle bir kadro kursak tam anlamıyla şaka değil şampiyonlar liginde yarı final oynarız...

Huntelaar

Podolski - Sneijder - Farfan

Boateng - Selçuk

Carole - Semih - Chedjou - Dany

/ Muslera /

Güncellemeler:
@varyans gel buraya yorumla :D

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• - Persie -
    Nani - Guarin - Robben
    Mehmet - Souza
    Caner - Alves - Kjaer - Gökhan
    Ospina

Kapışalım mı? :D

0|0
    0|2
    • Guarin robben hayaller herhalde :D bizim kadro yer adami ya sakaya gelmez :D

• Ulaşmışım ki GALATASARAY lı olmuşum :D doğru fener gibi beş para etmez, kalitesiz yöneticilerin bulunduğu bir kuruluşun sevgisine hiç ulaşamayacağım :D

• Dök kendi olmayan karakterini işte böyle. İnsan kendisine zarar verenlere böyle sözler sarfeder. Acıtmış canını belli. Devamını da dilerim.

Erkekler Ne Diyor 7

• Huntelaar'ı nereye alıyon ya :D Ayrıca Drogba varken bile çeyrek finale zor geldiniz, Huntelaar daha iyisini yapamaz gelse bile. Defansa adam alın da 4 tane yemeyin en azından.

0|1
    1|1
    • Drogbayla mı? ne garip kafan var senin. Schalke maçından sonra elediğimiz ve çıktığımız maçı niye söylemiyorsun? Drogbamı vardı ozamanlar? ya kalk git benim asabımı bozma sabah sabah. Ayrıca huntelaar transferi bitti 11 temmuzdan sonra açıklanacak.

• Sag beke dany alan adam aman dim :)

0|0
    0|0
    • Öyle demeyin be sakat makat ama sağlam adam gercekten bak. İs yapar

• Haklisin ama bence bana gore dany sampiyonlar liginde sag bek denenmeli hamitte hucum takimlarina karsi oynar orda daha cok defansif takimlara karsi dany oynar ligde de sabri oynar carole zaten geldi hayvan gibi vucudu var telles icin de uygun bir alternatif kigde de telles oynar degismeli

• Danyden sağ bek olmaz
    Hunte farfan boateng , shalkeden bu üçlüden en fazla birini alabilirsin

0|0
    0|0
    • Dany normalde göbekte ve sol bekte oynayabiliyor sağ bekte de denenebilir. Bu adamın fiziği ve hızı çok iyi yalnız biraz saatli bomba. Bu sene kendini geliştirdi diye düşünüyorum. Sağ bekte de denenebilir.

• Dany bizim takımda da İzledim
      Gaziantepsporda canlı İzledim
      Vaşağın üstüne çıkamaz
      Gslilerin bile fikri bu şekilde genelde

• Ben de diyorum dengesiz birisi ama kendi yetenegini kullanamiyor dengesiz hareketler sergiliyor kart goruyor sahada

• Carole dedigimiz adam kimdir nasl oynar bilmiyoruz dany saatli bomba kendin diyosun. Orta sahayı Schalkeyle birlestirmissin. Yari final icin daha nokta atisi transferler yapmak lazım. Maxi perreria iyi olabilirdi. Huntelaar iyi transfer olur ama boatengden ziyade Gökhan Inleri daha cok isterim Farfanı gereksiz buluyorum yasin iyi isler yapmışken onunu kesmek olmaz.

0|0
    0|0
    • Yasin iyi işler yapıyor doğru ama şampiyonlar liginde tecrübesi yok yani yetenekli bir adam bu adam Galatasaraya geldiğinde kesin iyi işler yapacak demiştim ve dediğim oldu fakat ne kadar verimli olacak? ayrıca farfan gelebilir teklif yollansa gelir. Bir de carole yi izledim çok iyi gerçekten kıvrak ve güçlü fiziği var zaten o transfer bitti. Boateng konusuna gelince boateng daha çok ofansif bir futbolcu melo büyük ihtimalle gidici, top alıp dağıtan birisi lazım bu gökhan inler değil. Gökhan inler daha çok hücumda etkili olan bir isim tamam yerli futbolcu olsa iyi olur fena olmaz ama bence aradığımız isim o değil. Hem top kapacak hem top dağıtacak futbolcu lazım o bölgeye melo gibi anlayacağın :)

• Drogba bize geldiğinde ölüydü , Sneijder keza aynı sekilde ayrica ambrabati kücümseme zamaninda afellay gibi bir yildizdan daha cok forma aliyordu alt yapida :)

• Kucumsemiyorum zaten. Ornegini verdiğim assaidi arabistanda amrabat malagada. Demek istedigim videolardan oyuncu anlasilmaz 90dakikalik oyunda elbet herkes yapar guzel kademeler ortalar sutlar vs.

• Kadro iyi ama Huntelaar gelirse Burak küser o küsünce Selçukta küser Podolskiyle Sneijdere pas atmaz.

0|0
    0|0
    • Küserse defolup giderler kimse GALATASARAYdan büyük değil. Bir de burak zaten lig de sürekli oynar. Şampiyonlar liginde başarılı olursak orda da yer alır mutlaka

• Kendini fazla kaptirma bence Bu Cüneyt Tanmanyak ve Dursun hiçbirşey yapamaz. Zaten Cüneyt Sabriden izinsiz tuvalete bile gitmiyor.
      Sağ bekte bence Eboue oynamalı. Yıllıl 1.5 milyon teklif etsen oynar.
      Boatenge hiç gerek yok adam soyunma odasında içki şişeleriyle resim çektiriyor. Hergun bir kızla yatıp resimlerini paylaşıyor Schalke boşuna kadro dışı bırakmadı
      Huntelaar bize iyi bir golcü nasıl olur Schalke Madrid maçında gösterdi Van Persieden daha faydalı olacak bir transfer olur. Sneijderin önünde bu adam çoşar.
      Ama bu kıt beyinli Hamzayla akıl yoksunu Cüneyt bunları düşünebilirmi. Onların tek düşüncesi Sabriyi nasıl mutlu ederiz. Buraka ne yaparsak küsmez. Selçuğun keyfini nasıl yerini getiririzde top oynar. Niasseyi nasıl transfer ederiz
      Bunların düşünceleri bunlar.

• Bende güvenmiyorum bu beyinsiz yöneticilere ama 11 temmuzdan sonra transferler patlayacak bence beklemek lazım

• Böyle bir kadro olursa ligi alırız ama bu kadro olmaz. Huntelaar'dan vazgeçmiş sanırım yönetim.

0|0
    0|0
  • bu yönetimle bu kadro imkansız

0|0
    0|0
    • burada çoğu transfer bitti zaten bir orta saha ve bir kanat ile sağ bek sorunu kaldı forvete huntelaar ve sol beke carole katıldı nerdeyse.

• huntelaar yüksek maaşı nedeniyle askıya alındı o biraz zor sağ bek için ise maxi pereiranın sabriden fazlası yok diyen bir cüneyt tanman var başımızda orta sahada meloya bağlı

• melo gider diye düşünüyorum ama huntelaar sanırım gerçekten bitti 11 temmuzda mali kongre var oradan sonra transferler açıklanacak.

Yükleniyor...