Bir gün bitecek düşüncesi?

Arkadaşlar. Kız arkadaşımın görüşü çok dar ''Bir gün bitecek ve başkasını seveceksin,onada aynı şeyleri söyleyeceksin'' diyor. Ona karşı hissettiğim öyle bi sevgi ki anlatılmaz derecede, Ölümden gerçek. Şimdi ne yapmalıyımda bu düşüncesi değişmeli sonuna kadar beraber olabilsek, ölüme kadar ? Hayatımızda ne gibi değişiklikler yapmalı,Neler yapmalıyız ? Aileler mi tanışsın neler yapayım..

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• öyle düşünürsen hayatı yaşayamazsın hiç bitmeyecek gbi yaşarsan zevk alırsın yaşamdan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şöyle söylemeyi denediniz mi 'Bu görüşün beni üzüyor. Bçylşe düşünmeni istemiyorum. Ne yaparsam böyle düşünmekten vazgeçersin?'

Belki de bişr beklentisi vardır, ciddi olduğundan emin olmak istiyor ancak bir türlü emin olamıyor ve şüpheye kapılıyor. İstediği bir adım varsa bunu öğrenmeye çalışabilirsiniz...

0|0
    0|0
  • kiz arkadasin hakli.

0|0
    0|0
  • Kız ciddiyete dökmek istiyor,tamam seviyorsun ama,ailenle tanıştır veya söz takın ki onunda sana olan güveni artsın

0|0
    0|0
  • İkna olmak istiyor :) Senin ciddiyetinle ve samimietinle ilgili şeyleri duymak istiyor. Güvenmek istiyor, sakın bırakma o kızı :)

0|0
    0|0
  • bırseyı kırk kere söylersen olurde ona :)

0|0
    0|0
  • ölene kadar aşkmı olur..sende kendini kandırma artık..kız doğru söylemiş..ilerde başkasını seversin..

0|0
    1|0
  • Kız haklı herkesin ağzında canımdan çok seviyorum lafları, büyük sürprizler pahalı hediyeler falan.. sonrası? sonrası fısss.. Onu ikna etmeye uğraşmayarak olgunluğa ilk adımını atabilirsin mesela

0|0
    0|0
    • Biliyorum ağızlarda laflar sakız olmuş,yalan,dolan,kandıran,kullanan,aldatan ama o benim ilk aşkım yani aradığım istediğim herşey onda o benim herşeyim.

• Daha önceden 4 yıllık bir birlikteliği olmuş, Bu yüzden inancını kaybetmiş sanırım. Neler yapmalıyım ?

• Diyorum ya bir şey yapma adam gibi adam ol yeter o zamanla güvenecektir

• ortalığı karıştırma, aileler tanışınca ortam çok bozuyo, bozmaz bozmaz diyosun çok bozuyo, önünü alamıyosun:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin kıytırık aşkın neden ölümden gerçek oluyormuş ? Böyle talihsiz kelimeler kullanmayın. İlla bir şey yapacaksan evlenme teklifi et.

2|0
    0|1
Yükleniyor...