İnandığınız aşk ve sevgide aldatılsaydınız yada aldatsaydınız neler hissedersiniz?

inandığınız aşk ve sevgide aldatılsaydınız yada aldatsaydınız neler hissedersiniz ? yada aldatan kadın yada erkek için ne sölersiniz ? ve sevmediğiniz bir insanı çıkarlarınız için kullanmak ona umut vermek doğrumudur ? aklımda ihanet ve yalanlar var bugün nedense :)

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• s.. et kardeşim çıkar aklından.. zamanında gerçek ortaya çıkmasın diye ugrastıgım seyler oldu iyiki olmus aslında artık yalanın gizli saklının boş bişey oldugunu ve illaki ortaya çıktıgını biliyorum.. ihanet etmedim hiç durumdan duruma değişir her yapana hemen şerefsiz damgası vurmam ama.. intikamsa saçmalık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendimi değersiz önemsiz hissderim

0|0
    0|0
  • aldatılınca aldatıığımızı ispat etsek dahi karşı taraf yalanlıyor bir de "bana nasıl güvenmezsin" felan deyip üste çıkıyor. iş üstünde yakalasan dahi seni suçlu çıkarırlar. zir abu tür kişilerin zaten ahlaki çcökkünlüğü vardır, yani dürüstlük temizlik beklemek zor-hatta imkansızdır. (tabi ki bir iki hata yapıp pişman olan insanlardan değil aldatmayı alışkanlık haline getirmiş karaktersizlerden bahsediyorum)

0|0
    0|0
  • Hepsinin* koym bize bişey olmasin :)

0|0
    0|0
  • aldatan insanların kafa yapısını merak ediyorum ayrıl sonra ne halin varsa gör.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• her zaman kendını karsındakı ınsanın yerıne koymalısın ki daha az hata yapabılesın...

daha az kırabılesın atalarımız ne demıs bin düşün bir konus... kendı egosunu tatmın eden bır ınsan için aldatmakda aldatılmakda anlamsız bence...

ve kımseyı yadırgamamalı ınsan kim masumki bu hayatta senin dogruların bir baskasının yanlısları olabiliyor...

0|0
    0|0
  • Karşılılı bağlılığın olduğu bir ilişkide bunlar oluyorsa psikolojik sorunları olabilir tarafların

0|0
    0|0
  • Eğer bir gün olurda Aldatılırsam...

Kulağını dışarı ver duyacağın tek ses var ... 2 El Silah sesi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...