Bacaktaki sağ-sol dengesizliğini nasıl düzeltebilirim? lüften yardımcı olun :((( ?

bacaktaki sağ-sol dengesizliğini nasıl düzeltebilirim? lüften yardımcı olun :((( ?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Sağ bacağın soldan kalın... Canım sağ ve sol bacağını mezura ile ölçüp yazar mısın bir bana üst bacagın en kalın yerinden ölcceksin kaç cm fark var onu bir öğrenmek istiyorum yardımcı olucam sana

1|0
    0|0
    • 3 cm fark var :(

• Ikiside aynı sertlikte

• Ödem falan mı var diycektim demek ki yok sana tavsiyelerim: Günde 200-300 kere ip atla, 15 dk bisiklet çevir (10 dk oturarak 5 dk ayakta), 5 dk eliptik yap. Bunlar senin bacaklarını dengeler ve düzeltir.

Erkekler Ne Diyor 9

• Oyle kalsa ne olur

0|0
    1|0
  • öyle bir sormuşsun ki at bir neşter halledeyim demek istedim yahu aç şunu biraz

0|0
    1|0
  • Ülkemiz hep bu sağ-sol problemleri yüzünden ilerleyemedi zaten.

0|0
    1|0
  • Nasıl bir dengesizlik?

0|0
    0|0
  • ne dengesizliği açıkla yardımcı olalım

0|0
    0|0
    • Sağ üst bacağım soldan daha kalın

• Gözle görülür bir fark var hemde kıyafetlerde rahatsızlık veriyor

• spor yap o zaman üst bacak çalış

• @NasıYanii

0|0
    0|0
    • sağ bacağım sol bacağımdan daha kalın ve gözle görülür fark var :(
      bu sorun genelde varmış herkesde

• Sol bacağınla harekler yap tek ayak üstünde çömel kalk proteğin ağırlıklı beslen biraz Lor peyniri tüket Yumurta ye 1,5-2 ayda düzelir fazla aşırıya kaçma tabi sağ bacağını fazla kullanmış olmalısın

• kol olsa tamamda sağı fazla kullanabilirim ama bacağı nasıl ayrı kullanmış olabilirim aklım almıyor yürürkende iki ayağımızda faaliyetde :(
      çok moralimi bozuyor

• nasıl yani

0|0
    0|0
  • nasil bir dengesizlik carpik mi bakiyosun yoksa biri uzu digeri kisami

0|0
    0|0
  • fitnessa başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nette bacaklar için silikon satılıyor yapışıyo bacağa üstüne çorap gitince hiç belli olmuyo. instagramda bacak şekillendirici yaz çıkar

0|0
    0|0
  • Yoğurt ye. Güneşe çık

0|0
    0|0
    • yoğurdun ne gibi faydası var :(

• Bende de oyle problem var aslinda yoktu ama sagliksiz beslendigim icin oldu. Bunlar annemden gelen tavsiyeler :)

Yükleniyor...