Kitapseverler buraya... En faydalı bulduğunuz kitap hangisi oldu?

Şu an hangi kitabı okuyorsunuz?

Şimdiye kadar okuduklarınız arasında favoriniz hangisi?

En faydalı bulduğunuz kitap hangisi oldu?

Geçen gün bir yazı okumuştum sizlerle de paylaşayım.

Kitaplar seksten daha eğlenceli diyordu yazı başlığı:

- Kitaplarla yatağa girince pişman olma ihtimaliniz yoktur.

- 'Çok mu hızlı gidiyoruz?!' kaygısı yaşamazsınız.

- Ertesi gün aramadı diye buhrana kapılmazsınız.

- En yakın arkadaşınızla seve seve paylaşabilirsiniz.

- Sarhoş anınıza geldiyse baştan alabilirsiniz.

- Uzun uzun, yavaş yavaş, dilerseniz sabaha kadar...

- Sırtını dönüp uyuduğunda kızgın değil mutlu hissedersiniz.

- Gece aniden uyanıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

- Pozisyon münakaşası yaşamazsınız.

- Horlamaz, terlemez, mis gibi kokar.

- 'Kilo mu aldın sen?' türü münasebetsizlikler etmez.

- Sizden önce uyanıp sabahınızı mahvetmez.

- Başka kitaplar yüzünden tribe girmez.

- Bıraktığınız yerde durur, gıkı çıkmaz.

- Sokakta başkasıyla görünce aldatılmış hissetmezsiniz.

- Özlediğiniz an elinizi uzatmanız yeterli, daha ne olsun! :)

NOT: Kısmen katılıyorum ama kısmen :)

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• sır arthur conan doyle sherlock holmes!ü okudum.kitabın diğer tüm serilerini alıp okumayı düşünüyorum çok sürükleyici bir kitap gerçekten eee malum sherlock holmes :) nietzsche ağladığında kitabını okumak istediğine göre psikolijik duyguların karışık.nickinde ismini yazmaşsın başka bir kelimeyle ört bas etmemişsindir ki saklıcak bişilerin yok demektir son cümlede iki kez kısmen kullanman o yazının sana komik geldiğinden dolayı katılmanı sağlamış. kısacası sherlock holmes okumanı şiddetle tavsiye ederim :)))))))))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İnsan nasıl insan oldu (insanalık savaş ve bilim tarihini anlatır) çocuklar için felsefe(çocuklar için diğil aslında ) tüfek mikrop ve çelik( niçin kızılderiler teknoji olarak geri kaldı onu anlatır)

ademden önce(roman) benim okuduğum kitaplar genelde bilim yada tarih kitabı oluyor ama güzel kitapdırlar ben en çokinsan nasıl insan olduyu seviyorum ama sanan tavsiyem bu kitablardan birinni okuyacaksan ademden önceyi oku klasik romandır yazarıda jack london

0|0
    0|0
  • En son "olasılıksız" ı okudum. Şimdi "kabirde ilk gece"yi bitiriyorum.(seyit ahmet uzun) ondan sonra "kuzgunların zulmü" okuyacağım(ruth rendel)

olasılıksız'ı sevmedim bana anlamsız geldi.

0|0
    0|0
  • ;) Elias Canetti- Körleşme şimdi.

0|0
    0|0
  • şu an dan brown'ın melekler ve şeytanlar kitabını okuyorum. kitaplığımın geniş olmasıyla gurur duymuşumdur her zaman. bu zamana kadar okuduğum her kitaptan bir şeyler kaptım. fakat sanırım en çok "çanlar kimin için çalıyor" kitabını beğenmiştim. orhan pamuk'un masumiyet müzesi de çok iyiydi.

1|0
    0|0
  • O yazıyı yazan arkadaş biraz saçmalamış :)) kitapla seksi nasıl bir tutabilirler ki.. ikisi çok farklı kulvarlarda.. Nedense bu insanlar hep seksi kötülemek için çabalıyorlar.. Kitaplar ayrıca yatarken okunmaz gece gece uykunun sonlarında kitap okumaya kalkarsan herşey yarım kalır.. çok canın sıkılır hiç uykun yoktur o an okunur..

0|0
    0|1
  • şu an Efendi - 2. şu ana kadar okuduğum en favori kitap bi roman serisiydi. millenium serisi. uyku uyumadan sabahlara kadar okuyodum, delilik gibi bişeydi :) en faydalı bulduğum kitap: Efendi-1

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim ya da beden dili hakk. öneriliceğiniz okudugunuz kitaplar var mı acaba ?

0|0
    0|0
    • Doğan Cüceloğlu'nun kitaplarını okuyabilirsin. Beden diliyle ilgili bir kitap okumuştum yazarını hatırlamıyorum; fakat bu tür kitaplar aklımda kalmıyor o an öğrendiğimi zannediyorum ama sonra bir bakmışım uçmuş gitmiş aklımdan. özellikle beden dilinden bahsediyorum çok uğraştım ama ezberleyemedim :)

• Dikkat Vücudunuz Konuşuyor-Ahmet Şerif İzgören

Ne Düşündüğünü Biliyorum-Paul Ekman

Ben bu kitapları önerebilirim..

• ahmet şerif izgöreni biliyorum kitabınıda duydum.yabancı yazarlardanda araştırdım ama çok satanların bile fos çıktıgı söyleniyo çoğu yerde tereddütte kalmıştım bu yüzden

• kitap okumuyorum aslında. üşenirim, vakit yok v.s ama şu link roman ilgini çekerse araştırmalısın. uzun süre sonra okuduğum ilk kitap.

0|0
    0|0
  • zero limit i öneririm

0|0
    0|0
  • bu aralar kitap okumayı bıraktım yazıyorum .:)

0|0
    0|0
  • Bu aralar Elif ŞAKAF'a sardım. Geçen hafta AŞK 'ı okumuştum. Bu hafta başı BABA VE PİÇ'e başladım.

0|0
    0|0
  • Mikado'nun Çöpleri. Yeniden...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok güzel bir yaklaşım olmuş :) Şuan Jack London'ın Martin Eden'ını okuyorum. Ama hayatımın kitabı diyeceğim Paulo Coelho'nun Simyacı'sı ve yine aynı yazara ait Işığın Savaşçısının Elkitabı var. Eğer okumadıysan Işığın Savaşçısının Elkitabı'nı mutlaka okumalısın. Tam bir başucu kitabı. Her sayfası sana güç veriyor her sayfası yenilenme arzusu aşılıyor.

0|0
    0|0
  • Şu an Dahiler ve Aşkları isimli kitabı okuyorum..

Gerçekten kapsamlı ve ilginç...:) Yazarları okuma konusunda daha da şevklendim..:D

link

Bu güne dek okuduğum kitapların içinde ayırım yapmam çok zor..İlk aklıma geleni yazayım

Erasmus-Deliliğe övgü... faydadan ziyade farkındalık yarattı..:=) Bir de Nietzsche Ağladığında çok düşündürmüştür beni okurken...(irvin d. Yalom)

Ben kitap okumak için bazen kalkıp yemek yemek için vakit bulamıyorum..Ancak karnım gurulduyor ağrı yapmaya başlıyor öyle kalkıyorum..:)

0|0
    0|0
    • ahh nietzche ağladığında... hep okumak istiyorum bir gün okuyacağım :)

• dahilerin aşklarını da merak ettim doğrusu

• Onu da tavsiye edebilirim..Daha 40 sayfa okudum ama güzel...ilginç :d

• kürklü venüs

0|0
    0|0
  • thomas mann-venedikte ölüm

e.l. james-grinin elli tonu bu ikisinden birine baslayacagım yarından sonra.

0|0
    0|0
  • madam bovary i çok severek okumuştum . şu an mesneviyi okuyorum okumakta zorlanıyorum biraz ama içerik yönünden faydalı olacağı şimdiden belli :)

0|0
    0|0
  • Şuan Ursula L.Guin Karanlığın sol eli.

C. Orwell 1984 beynime kazılanlardan.

0|0
    0|2
Yükleniyor...