Aşkınız bir gün yanınıza gelip...

size çikolata masajı yapmak istese ne hissederdiniz...

Güncellemeler:
sizdeki ask sevgi anlayısına hayran kalıcam daha saglam cevap yokmu...

eger sevginizi ve askınızı canlı tutmak ıstıyorsanız ufak tefek süprizler her zaman olmalı...
bu sorunun mantıgında sapıklık olduguna ınanlara kızıyorum...
yılbasında bu masajı yaptıran oldumu

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• kesinlıkle evet derdım saatlerce yapsın isterım ve eşimde yoruluyorum diye hep yapar sağolsun ama çikolatayla denemedık bu aksam bı deneyelım neden olmasın :) daha sonra da tatlı tatlı sevişiriz ohhh

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben teklif ettim erkek arkadaşıma titiz beyfendi kabul etmedi. en fazla masaj yağıyla yapıyor.çok isterdim bir gün yaptırcam.çikolata cilde iyi geliyormuş.

0|1
    0|0
    • işte bu bunu dene bir gun mutlaka cunku cıkolatanın kokusu süper buyuluyor...

• deniycem mutlaka zaten severim çikolatayı da.

• ben sevgilime yapmıstım vucuduna ıyıce yedırdıgın zaman teninin kokusu tadı cıkolata gıbı oluyor...

• sapık mısın derım

0|1
    2|0
  • Nasıl yapılıyor o sen hele de bakim bi ...

0|0
    0|0
  • Çikolatanın içinde kaybolalım.

0|1
    1|1
    • sapıklasma :))))

• ruh ıkızını bulmak lazım...

• İkizi değilde belki yansıması.

• Aşkım geliyorsa, balla da olur kaymakla da. Fakat çikolata olmaz. Çünkü benim çikiletam aşkım olur. Oyş, denenilesi.

0|0
    0|0
    • balla masaj yaptırmayı denersen bıgun agda yapma nasıl olsa balla masaj yaparken hepsi dokulur...

• Şöyle düşünsene, boynunda aşağı süzülen bal. Çok detaya girmeyeceğim sabahın bu saatlerinde kimsenin ahlakını bozmayalım. Ayrıca devir değişti lazer epilasyon diye bir şey var. Yani bundan iki yıl sonra ağda dediğinde, "o ne?" diye tepki olman mümkün.

• bal yapısır masaj olmaz onla baska bısı oluyo ben edeplice msaj dedim ya hemen mutlu sona cekıyonuz...

• çikolatalara yazık olur derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben de ona aynı masajdan yapardım da, sanırım masajı bitirmeden yiiirrrrddiiimm vala...

1|1
    0|0
  • İşte bunların hepsi sex...

0|0
    0|0
  • Çikilatayı yiyiek sonra seviişiriz dosutum masaj felanda yaparım sorun yok ama pislik yapmaya gerek yok heryer çikilata olcak işimdi yatak döşek boşver :)

0|0
    0|0
    • bak yatak dösek cikolata olsun sorun degıl yıkanır gıder ama bu sevdiginde nasıl bir iz bırakır onun hıcbırsey sılemez...

• karanfil yagını bilrmisin karanfilde yenen bir ot kakaoda ot anladın ve ben sana bunu yapmalısın dedigimide hatırlamıyorum

• Tmm ya kapaalım konuyu sana kalmış bişi herkes yapmak isedği şeylerde özgürdür değilmi istedğini sür istedğini yap eşinle senin aranda olan bişey

• yazıktır çikolataya derim, sonuçta ithal ürün hepsi ülkemizde kakao ağacı yok, milli servet sşdfşsdkfşsd

0|0
    0|0
  • Nimeti nelere karıştırıyonuz te allaam ya.

0|0
    0|0
  • Sadece üzerime, olur. Ben de ona ayak masajı yaparım. Ooh rahatlatırız birbirimizi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...