Erkekleri çözemedik!

bundan bikaç ay önce benm doğum günümde çıkmaya başladık herşey yolunda gidiyordu benim için ankaradan istanbula geldi o kadar masraf yaptı hattını benim için değiştirdi bana hediyeler aldı ancak bi ay öncesinde hafta öncesinden benden ayrlmayı düşünmeye başladığını söyledi kalbini bana açtığını ama bi engel olduğunu beni kalbine alamadığını söyledi amacı ne acaba birilerini mi unutamadı veya beni mutlu edemeyeceğini üzmektenkorktuğunu söylemişti acaba gerçekten nedeni bu mu?* ben onu unutamıyorum o benim ilk çıktığım olduğu için unutmak veya geri dönmesini sağlamakiçin ne yapmalıyım ?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• senden istediklerini veremediğindendir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hiç bir şey yapmayacaksın. Gerceği kabul edip mantıklı bir neden bulma arayışından vazgeçtikten sonra kendi yoluna bakacaksın.

0|0
    0|0
  • Kendine haline birak pesine dustukce geri cekilir

0|0
    0|0
  • nedeni mesafe. çok uzaktasınız yürümez ztn ilişki. eleman da anlamış bitirmiş ondan. seni mutlu edemeyeceği korkusu değil sonu olmayacağı için daha fazla bağlanmadan ayrılmak istemiş. mantıklı olanı da yapmış bence

1|0
    0|0
  • öncesinde biri vardı yeni ayrılmışlardı o boşlukta sen girdin şimdi tekrar yakınlaştılar bu yüzden sana karşı soğudu bu ihitmallerden sadece biri ama arada mesafe varken zor oluyor bu işler

0|0
    0|0
  • İlkler unutulmaz, ama belli ki, unutamadığı biri ile tekrar birşeyler yaşamaya başladı yada, yeni bir ilişkiye başladı. bu kadar kısa sürede değişimin nedenleri bunlar.

0|0
    0|0
  • meseafe çok uzak olabilir evli yada nişanlı olabilir gönlü geçmiştir

0|0
    0|0
  • Herkes herkesi anlamıyor zaten.. ilk çıktıkların genelde ölene kadar seninle olmazlar o yüzden döndürmeye çalışmaa.. ;)

0|0
    0|0
  • Senin bi kusurnu bi yanlisini bi cirkinlik gormus olabilir mi? Bir erkek bi kadindan nedensiz ayriliyosa genelde kadinda itici bisey sezer/kesfeder... Varsa boyle bisey onu duzeltmeye calis..

0|0
    0|0
  • Birşey yapmadan önce, sebebi öğren...

oLMAYACAK dUAYA aMİN DEMEK NE KADAR MANTIKLIDIR Kİ SENCE...

0|0
    0|0
  • Sen yaklasmıosndr çocua o yzdndr

0|0
    0|0
  • kimse kimsey ianlamıyor ki

0|0
    0|0
  • bizde kızları çözemedik ne olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• birini unutmaya çalışmış ilk başlar ona iyi gelmeye başlamışsın ama bir yere kadar tabi bu bir olasılık

0|0
    0|0
  • beğendiği biri varmış onla yürümeyince veya olmayınca sana kancayı takmış ama sonra diğeri olunca senin kıçına tekme... o yüzden salla gitsin... ilk baştan seni kalbine alamayan sonra alsa da sen bu lafı unutamazsın zaten- ağır laf etmişşş

0|0
    0|0
  • birini unutmaya çalışmış

0|0
    0|0
  • sen ne yaptın onun için?

0|0
    0|0
Yükleniyor...