Futbolda unutamadığınız anlar hangileri?

Ben Çek Cum.'ni 3-2 yenişimizi ve Gs'nin Süper Kupa maçını unutamıyorum bir muhabbette aklıma ilk onlar geliyor. Peki ya sizin aklınıza gelen efsane hareketler, geri dönüşler ya da komiklikler hangileri?

0|0
11|45

En İyi Erkek Görüşü

• sergen'in chelsea'ye attığı goller.

bobo'nun beşiktaş'tayken liverpool'a attığı gol

ahmet dursun'un barcelona'ya attığı goller

simao'nun feneve attığı gol

fink'in feneve attığı gol

kleberson'un feneve attığı gol

holosko'nun feneve attığı gol (64.dk)

koray avcı'nın feneve attığı gol

bobo'nun beşiktaş'tayken feneve attığı gol

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• link arka tablo harika.

0|0
    0|0
  • 17 Mayıs 2000... Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs'ün büyük bahçesinde izlemiştim maçı... Sevinçten hatunun biri sarılmıştı... Ne güzeldi...

Bir de geçen Dünya Kupası maçları... İzmir'deydim çok keyifliydi izlemek...

0|0
    0|0
  • yorum özürlü Ömer Üründülün yorumlarını unutamıyorum. tam kopmalık. Yenmemiz için gol bulmamız Lazım. =) İlhan mansızın attığı altın gol vardı bi tane bide o İlhandan dolayımı bilmiyorum artık.

0|0
    0|0
  • şü dünya 3. sü olduğumuz zamanki maçlarıhiç unutamıyorum :D ne heyecandı yaa. ve tabiki süper kupa zamanı. eey gidi. bi de galatasarayın olaylı bi maçı vardı. hani tkım bilmiyorum yabancı bi takımdı. baya dayak yemişlerdi. kötüydü :(

0|0
    0|0
  • Hırvatistan maçında Semih'in son dakikadaki golü !

herşey bitti deyip televizyonu kapatmışlardı sinirden, bari son düdüğü duyalım diyip açtım ve golü görmüştüm. harika bir andı :)

0|0
    0|0
  • bi çok arkadaşın da sylediği gibi euro2008 maçlarının coğu unutulmazdı ama cumartsi gecesi show tv de derbiye özel bi progrm wardı eski derbileri gösteriyodu 1994 yılında Galatasaray Fb maçında harettin bi kafa golü atmış görmeniz lazım yani o derece unutulmaz :) Güzel bi proramdı :D

0|0
    0|0
  • Şu Arif'in Manchester'a attığı golü bir izleyemedik.

0|2
    0|0
  • galatasaray arsenal macı 17 mayıs 2000:) unutulmaz bır mactı resmen agladım..

0|0
    0|1
  • avrupa sampiyonasi 2008 ve fenerbahce sevilla deplasmani penaltilar unutulmaz :)

0|0
    0|0
  • Em 2008 . Tükiye:hırvat maçı son dkkada gol atmisdi acayip heycanliydi

0|0
    0|0
  • bunlara ek olarak zidaneın kafa atışı geldi aklıma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• pancuyla 3-4lük fb derbisi

chelsea deplasmanındaki sergen show

pascalın son hareketi

1|0
    0|0
  • Liverpool: 8 Besikta0

Pendik: 2 Fener: 1

G.saray: 1 Trabzon1461: 2

0|1
    0|0
  • her duyulduğunda tüyleri diken diken eden, o şanlı zafer gecesini, o heyecanı yaşatan, gözlerin dolmasına sebep olan replik.

popescu, haydi oğlum, haydi oğlum, ve gooooooooooooool.

akabinde levent özçelik "kupa bizim"

ve ömer üründül "korkunç bir şey"

0|1
    0|1
  • o maç konusunda haklısın unutulmazdı, bir gs li olarak gerçekten o hırstan gurur duydum. ama birde unutamadığım bir maç varki oda 4 kırmızı yiyipte fenerbahçeye 1-0 yenildiğimiz maçtı. o maç yedi kişiyken bile o hırsla kazanmalıydık diye kendi kendime hep hayıflanmışımdır.

0|0
    0|0
  • Simao Sabrosa'nın Fenerbahçe maçının 12. dakikasında 30 metreden 118 km hızla attığı gol.

Gençlerbirliği Beşiktaş Türkiye Kupası maçında Gençlerbirliğinin 4 gol atıp İlhan Mansız'ın 3 golle karşılık vermesi.

Beşiktaş'ın Kadıköy'de Fenerbahçe'yi 10 kişiyle kaleye Pancu'yu geçirip 4-3 kazandığı maç.

0|1
    0|0
  • türkiyenin 2002 de senegali ilhan Mansızın golüyle yenmesi hüngür hüngr aglıyordk:D aynı zamanda avrupa şamynsnda hırvatistanı devirmemiz. güzel haraket olarakta bu ilhan mansızın r.carlosa attığı çalım sonradan moda oldu ztn:D

0|0
    0|0
  • penaltı vuruşları

0|0
    0|0
  • volkan demirel ve sevila maçında kurtardıgı d.alvasin penaltısı.. hiç bi maçta bu kadar heyecanlanmadım..

0|0
    0|0
  • fenerbahçe-chelsea

fenerbahçe-sevilla

türkiye-senagal

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Deivid'in Chealsea ye attığı füze de güzeldi bea ama ben Yılmaz Vural'ın kendi futbolcusunu kovalayıp arkadan tekme attığı sahneleri unutamıyorum :)

0|0
    0|0
  • 96 da aykutun golü atıp 1-0 öne geçtiğimiz fb-gs maçında 119.dakikada saundersin attığı golle kupadan elenmiştik..o maçı unutmuyorum..yine 96 daki trabzon maçını 2-1 oğuz aykut..

0|0
    0|0
  • Sergen attı şampiyonluk geldi!

Semih'in Hırvatistana attığı son saniye golü

Nihat'ın Çeklere son dakikalardaki çektirdiği acı :))

Bobo'nun Liverpool'a İnönüde attığı gol (2-1 kazanmıştık, İngilterede rövanşı çok kötü olmuştu)

Simao ve Fink'in F.Bahçe kalesine yolladığı füzeler..

İlk aklıma gelenler bunlar..

0|0
    0|0
  • Türkiye- Senegal

Türkiye- Hırvatistan

0|0
    0|0
  • sergen in chelsea ye stamford bridge attigi ikinci gol... birde pancu kaleye geçtikten sonra ki sure koray avci vurdu ya o topa gol olacak bılıyorum ama o top kaleye girene kadar nefessiz kaldım ...

0|0
    0|0
  • Ben geçen seneki Türkiye kupası Bursaspor -Eskişehir maçını unutamıyorum İzmirdeydi maç.Gittiğim en iyi deplasmanlardan biriydi.Eskişehirliler trenle gelmişti ama biz onlardan 3-4bin kişi daha fazlaydık ve acayip dalga geçmiştik taraftarımız süperdi!

0|0
    0|0
  • Unutulmayan çok şey var ama Sabri başka... Sabri Reyiz herşeyi gölde bırakıyor :)

0|0
    0|0
  • Türkiye hırvatistan maçı semihin golü ;) arkadaşlarla hepimiz tvnin başından kalkmış maç izlemeyi bırakmıştık :)

0|0
    0|0
  • dogru 2008 bizi deli etti sandalyeler masalar havada uçusuyordu

0|0
    0|0
  • volkanın shalke maçında yediği salakça golü hatırlıyorum :D topa vuramadı ayağının altından geçti adam boş kaleye gol atmıştı :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe 2 - Chelsea 1

Deivid o müthiş füze unutulcak gibi değil :)

1|0
    0|0
  • UEFA kupası maşı Gs -Arsenal , Çek cumhuriyeti maçıda öyle , Bide süper finalde ki Gs Fb maçı son maç

0|0
    0|0
  • ben haginin son +4 de doksandan attıgı golü unutamam, unutamam diyorum ama hangi maç oldugunu unuttum yabancı bi takımlaydı :)

0|0
    0|0
  • Ümit'ten orta İlhan ilhaaaaaaaaaaaaaan ilhannnn . Ah ah unutulmazdı . Birde Çek cumhuriyeti ve Hırvatistan maçları tabiki

0|0
    0|0
  • Rüştünün topu uzaklaştırmak için çektiği rövaşatayı adamın kafasına tekmeyi koyuşu güzeldi:)bide volkanı heryerinden öpen spiker.

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • real madridi 0-2 den 3-2 yendiğimiz maç, çek cumhuriyeti maçı ve tabiki uefa ve süper kupa maçları.

0|0
    0|0
  • 6 kasım :) ve türkiye maçları

0|0
    0|0
  • galatasaray-milan maçı 3-2 biten maç

0|0
    0|0
  • İstanbul'daki sampiyonlarligi finali: Liverpool-Milan(3-3)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14
Yükleniyor...