Evlenmek istediğiniz bayanın çalışmasını mı istersiniz çalışmamasını mı?

Evlenmek istediğiniz bayanın çalışmasınımı istersiniz çalışmamasınımı belki bazıları için farketmez bazılarıda çok önemser bu konuyu sizin düşünceleriniz neler bu konuda?

0|0
11|29

En İyi Erkek Görüşü

• bence farketmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• çalışsın kesinlikle.

0|0
    0|0
  • isterse calisabilir oyle bi gerek yok tabi

0|0
    0|0
  • Hayatının geri kalan kısmını, sadece bana yemek yapmakla geçirebilir; sorun değil..

Kafasına göre takılsın..

1|0
    0|0
  • çalıştığı yere ve bulunduğu konuma bağlı. ezilmeyeceği ve erkeklerin egemen olduğu yerler dışında çalışabilir tabi bu onun en doğal hakkı

0|0
    0|0
  • Çalışmayan kadınla evlenmeyi bırak beraber bile olmam <3

0|0
    1|0
  • çalışmamasını :)))

0|0
    0|0
  • otursun evde..

0|0
    0|0
  • rahat geçinmek istiyorsa çalisacak

0|0
    0|0
  • kendisine bırakırım... ama çalışması kendisi açısından daha iyi olur sanırım...

0|0
    0|0
  • fark etmez benım ıcın paşa gönlü ne isterse oyle yapsın...

0|0
    0|0
  • çalışmalı tabi ki de . tüm gün evde napıcak.biraz da kendine ait bi hayatı olmalı

0|0
    0|0
  • EŞimin öğretmen olmasını isterdim. Çünkü biraz çalışması hem onun psikolojisi için iyi olur. Zaten evine ayıracak zamanı olacak.

0|0
    0|0
  • benim aldığım maaş geçinmemize yetecek düzeydeyse istemem şahsen. evlendik diyelim eve geldiğimde kim güleryüzle karşılayacak lea beni?

0|0
    0|0
  • Çalışsın tabi ki kendi ayakları üzerinde durabilsin

0|0
    0|0
  • Onuda kendi karar versin

1|0
    0|0
  • Yıl 2012 ve karısınin calismamasini isteyen adamin KS'de isi var?Oyle bir adam www.kizlarsoruyor.com yazamaz ki.

0|0
    0|1
  • İster çalışsın ister çalışmasın kararlarına saygı duyarım

1|0
    0|0
  • hayır istemem otursun ben bakarım...

0|0
    0|0
  • çalışan arıyorum şekerim..

0|0
    0|0
  • Ben kendi seçimine bırakırım..

0|0
    0|0
  • Calismasi daha iyi olur evde oturan kadin stres kupudur ayrica seytan bos oturanla cok oynar..

0|0
    0|0
    • bu söylediklerin yanlış evde oturan kadın değil ev hanımı denilmeli ayrıca çalışmayan kadınında evde bi ton işi oluyo zaten boş durmuyo yani stres küpü asla değil benim annem ev hanımı ve bi çok çalışan kadına oranla daha stressiz ve bence çalışan kadın daha stresli olur dışarda çalış evde çalış bu söylediklerimden çalışmaya karşı olduğum zannedilmesin bende çalışmayı düşünüyorum

• Erkekle kadin. Hayatin yukunu birlikte omuzlamali. Hatta kadin karninda cocuk tasidigi icin erkek bunu telafi adina ekstradan gayret gostermeli.

• kesinlikle katılıyorum

• yeteri kadar para kazanırsam çalışmasını istemem.

0|0
    0|0
  • Ne rab çalışmadan inşa eder ne kul didinmeden temel oluşturabilir.

0|0
    0|0
  • kendisi istiyorsa sorun yok, ama bana soruluyorsa çalışmamasını isterim

0|0
    0|0
  • Çalıştığı yere bağlı mesela sen ne işinden bahsediosn ?

0|0
    0|0
    • kendi mesleğide olabilir yada mesleği yoktur çağrı merkezi, giyim, sekreterlik vs vs olabilir

• Ekeklerin bol olduğu meslekte erkekler kadnlarn çalşmasını istemez ama üni okmssndrda hekim olmşssndr öğretmen olmssndr ozaman karışçklarını sanmıorm

• doğru aslında

• Çalışsın hakkı ama banka kartını bana versin

0|0
    1|0
  • Kendini benden düşük statüde hissetmesini istemem.O da çalışsın sosyal olsun istediği şeyleri yapsın özgür olsun yani.

0|0
    0|0
  • Kendisi nasıl isterse öyle olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu zamanda tek kişiyle aile geçindirilmiyor kaldı ki geçindirilse bile kadının kendi parasını kazanması gerektiğini düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • erkekliğe sığdıramaz çoğu benim karımı çalşıtıryor dedirtmem karını aç gezen çok erkek müsvetleri oluyr çkıyor kadın namusuyla çalıştıkta sonra evde oturmasının bir anlamı yok şayet çalışmak şsterse çalışamaz diye baskı olmaması lazım

0|0
    0|0
    • bencede düzenli bi mesleği varsa okadar okumuş emek sarfetmiş çalışmalı yani ama gerçekten bayanların seçtiği meslek çok önemli diye düşünüyorum

• ve evet haklısın birde o tip sinir bozucu erkeklerde var

• eşim çalışmami istemiyor hiçte istemedi zaten. Kıskançlık değil kiyamadigindan Isim yorucu aşırı derecede.

0|0
    0|0
    • çok hoş :) eşin haklı ozaman

• Bunu neden erkeklere soruyorsun ki..

Onların kararı mı bu?

Kadın ister çalışır, ister çalışmaz..

0|0
    0|0
    • karar değil fikir! ayrıca bu konular evlenmeden öncede muhakkak konuşulmalıdır evleneceğin kişiyle sonuçta sen çalışmayı istiyosan evlenmek istediğin kişi istemiyosa bu daha sonra sorun olur yada tam tersi sen istemezsin o ister sonuçta evlilik bu her konuda anlaşmaya varılmalı

• ben pek soz hakkı tnaımam erkege bu konuda ama:D

0|0
    0|0
  • Boşver onu bunu kendi paranı kazan çatır çatır harca ne erkek derdi çekeceksin peeeh:-)

0|0
    0|0
    • valla ozaman iş imkanı çok olan bi bölüm okumak şart ve sevdiğin işi yapmakta yoksa erkek derdi çekmeyeyim derken çalıştığın yerdeki insanların derdini çekmek zorunda kalırsın tabiki kendi paranı kazanmak en güzeli ama çalıştığın yerde çok önemli

• Kadının ne istediği önemli bu konuda.

0|0
    0|0
  • eşinin çalışmasını ÇOK isteyen adamla AZ isteyen adam arasında denge olması lazım..

0|0
    0|0
  • paşa gönlüm bilir <3

0|0
    0|0
  • bunun kararı sadece bana aittir. müdahale edilmesi teklif dahi edilemez.

0|0
    0|0
  • Nişanlım sewgililik dönemimizde çalıştıracağını söylerdi ( hala okul hayatım dewam etmek de) şimdilerde ise yok diyo.aslında ben de çalışmak istemiorum çnkü annesi kçük yaştan beri yok ewde bi sıcak çorbası ya da güleryüze kapıyı açanı olmamış

0|0
    0|0
Yükleniyor...