Bir kıza nasıl yaklaşırsınız? Nasıl yaklaşılmalı?

Bugün bi durakta kızın biriyle karşılaştım, sonra aynı otobüse bindik, bütün yol yanyana oturduk, aynı durakta indik ve o bulunduğum yurdun yan tarafındaki kız yurduna gitti. bütün yol boyunca bu kızla muhabbet kurmak istedim ama aklıma bi türlü bişey gelmedi, benim amacım illa sevgili olmak değil önce biraz tanışmak falan ilerde olursa ilişkiyi ilerletmek olduğundan direk damdan düşer gibi yaklaşmak istemiyorum. işte böyle bi durumda erkekler siz nasıl yaklaşırdınız? kızlar siz nasıl yaklaşılmasını istersiniz?

Güncellemeler:
neyse buna bu saatte pek cevap çıkmadı, malum yarın salı en iyisi ben yoğun bi günde gene sorayım bunu.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• önce merhaba de, sizi sürekli görüyorum falanca okulda mısınız falan de, öyle başlat muhabbeti.

ben bi anımı anlatayım.

üni. yılları, izmirde hakimevleri durağında otobüs bekliorum, bi tane kız var her gün durakta karşılaşıyoruz ama kız da bir içim su, böyle adamın dibini düşürüyo. en sonunda dayanamadım bi gün dedim ki "afedersin, seni sürekli görüyorum bu durakta, hiç senin kadar güzel bi kız görmemiştim" dedim, kız da "off ergen misin?" dedi o kadar kişinin içinde, ben de direk "hayır, sadece midesizim" dedim. o anda kızın yüzündeki ifadeyi görmek, orgazmdan daha zevkliydi be.

yani dikkat etmek lazım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yanlışlıkla çarpıp özür dileyebilirsin bir başka gün kızı gördüğünde merak etme bu sefer dikkatli olucam gibi bişey diyebilirsin eğer ağzın iyi laf yapıyosa gerisi gelir zaten :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...