Sevgilim neden böyle?

Erkek arkadaşım bşkalarının yanındayken çok az ilgileniyo benle yani nası desem elimi tutmuyo vıcık vıcık hareketler yok ama yalnız başbaşa kaldığımızda ilgileniyo öpüyo elimi tutuyo falan tabi bende herkesn yanında böyle yapsın demiyorum :D ama azda olsa sevgili olduğumuz belli olsun istiyorum bunu onada söyledm niye böyle yapıyosun falan diye işte başkalarnın yanında ilgi göstermiyorum utanıyorum görmemişn bi sevgilisi olmuş falan derler yalnız kaldığımızda ilgilenmiyorummu diyo :D niye sizce neden böyle ? bu iyi bişeymi :D

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki iyi bisey bence altindaa kötü bisey arama:))

1|0
    0|0
    • Arkadaşının dükkanına gittiğimz zamn yukarda bazen yalnız kalıyoruz elimi bile tutmuyo yada biri gelsn hemen çekiyo bn şöyle düşndm yanii adım çıkmasın diyemii böyle yapıyodurki hani anladn sen bni .d

• Olmaz öyle ya daha çok baglanicak :)arkadaslarim senden dahami degerli diyecek bu sefer hiç görüsmiyecek onlarla:))seni arkadas olarak ekledim kabul edersen sevinirim :))))burda daha nekadar muhabbet edilir ki:)

• yok arkadaşlarıyla falan hepbirlikte görüşüyoruz ztn benim açımdan dedm ben onu .d haklısın kabul ediyorum muhbbet baya sürcek gibi 2-3 tktik verrsen tbi müsaitsen .d

Erkekler Ne Diyor 9

• yapmacık hareketleri sevmiyor. ben de yapmam asla milletin içinde canım cicim aşkım falan gereksiz bunlar

0|0
    0|0
  • Fazla onem vermiyoda olabilir bu neyin gostergesi simdi

0|0
    0|0
  • tam bir beyfendi bulmuşssun hiç kaçırma bence erkeğin cıvığından nefret ederim...

2|0
    0|0
  • Ya ağır abi moduna giriyor, Etrafında birileri olduğunda , yada seninle sevgili olduğu anlaşılmasın diye bu şekilde davranıyor,olabilir maksat kısmetim kapanmasın modu.

0|0
    0|1
    • yok bütün arkadaşları biliyo mesela arkadaşının dükkanı var nerdeyse hergn ordayız ordaki bütün insnlar biliyo sevgili olduğumuzu el elede tutuşuyoruz yolda yürürken orda sıkntı yokta sadece bu yani :D

• Söyledm tabii niye ilgilenmiyosun benlee bşkalarının yanında dedm rhatsız olduğumu anlamıştır herhlde .d oda utanıyorum görmemişin bi sevgilisi olmuş demesnler falan dedi

• Ergence davranış biçimi geçer bir süre sonra

• Ben kaçırma o çocuğu derim şahsen bende öleyim...ne o dışarda vıcık vıcık yakınlasma evde olur basbasayken...dsarda olmaz

1|0
    0|0
    • Evde 2 kere bulunduk sadece .d ev dışındada sarılmak istiyorum ne biliyim özlüyorum hergn evde olamıyoruz haliyle.d ama vıcık vıcıkta dediğin gibi kötü .d

• Başklarinin yaninda utanmasi doğal.Bazı seyler sizij ozeliniz olmali.Gösteris yapalim diye oyle setler cok sacma insan icinde.Siz kendinize sevgili olun.Başkalari görsun diye degil.

0|0
    0|0
  • yalnızken utanıp milletin yanında öpsün sarılsın 1 hafta da öyle deneyin sen seç hangisi iyi

0|0
    0|0
    • tamam haklısın o daha kötü tbii .d ama kafede falan başbaşa olduğumuz zmnda sarılmıyo etmiyo elimi tutmuyo özlüyorum ya :D

• Çocuk benim kafada. Reklama gerek yok diyo işte. Anlayış göster bence. Aferin ona takdir ettim.

1|0
    0|0
    • iyi bişey yani :D ya yalnız kalıyoruz bi ortamda işte elimi tutuyo falan arkadaşı olsun şu bu gelnce hemn elini çekiyo bn bunu anlamıyorum snki kötü bşy yapıyoruz :D

• Arkadaşlarının yanında artistlik olmasın diye öyle durmak istemiyordur. Bende sevmem acıkcası. Elaleme ''biz sevgiliyiz biz sevgiliyiz'' diye göstermenin manası yok.

• Başbaşada kaldığımız yok ne zmndan beri haliyle özlüyorum hep arkadaşının dkkanına gidiyoruz hergn buluşup falan tribe gircem yakındır ya :D

• aile terbiyesi utanma vs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aynı benim kafadan o çocuğu sakın kaybetme öyle vıcık vıcık aşkım canım ay gel öpeyim diyenlerden nefret ederm :D

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşını baştan sona kutluyorum ne öyle vıcık vıcık bana göre haklı adam

1|0
    0|0
    • Evet haklıda çok mesafe oluyo aramızda nerdeyse.d hergn görşüyoruz yalnız kaldığımız yok ne zmneden beri haliyle başımı omzuna koymak istiyorum elini tutmak istiyorum özlüyorum yani onu :D eve gidnce yok sana sarılasım geldi falan diyo yanndayken sarılmıyosun snra özledm diyon diyorum nası sarılıyım diyo :D

• Hmm mesela evde olduğumuz zaman sorun yok daha çok üstüme düşüyo ama dışarda sarılmıyo pek kmse olmadığı zaman anca bazen oda .d o sarılmayınca bnde sarılamıyorum haliyle .d dediğinde doğru ama sevmiyomu beni yada bşkalarının yanında sevgisini göstermekmi istemiyo diye düşünüyourm .d

• yok düşünme öyle şeyler sevmese yanlız kaldığınızda da soğuk davranr öyle bişey yoksa sorun etme ve bu yolda emin adımlarla ilerleyin her çiftin sizin gibi olması dileğiyle ^^

• daha ne istiyorsun :)))

0|0
    0|0
  • özgüven eksikliği.bırak gitsin bi yol olmaz ondan sana

0|0
    0|0
  • Erkek değilmi hepsi aynı :D benimde sevgilim öyleydi ama bilmiyorum nedenini

0|0
    0|0
    • Ya benim bi arkadaşım var işte onun erkek arkadaşı böyle değil arkadaşları varken vıcık vıcık hareketler yapıyo arkadaşımda bundan rhtsız tam tersi çözemedm bn bu erkkleri :D

• iyi tabiki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...