• Sor
  • Bence

Kimler çirkin kimler güzel? Samimi olun bakalım...

Samimi olun yalana gerek yok kimse kimseyi reelde tanımıyor zaten ben normalim ne yakışıklı ne çirkin nefes alıyorum işte :) Özgün'e benzetenler var. Peki siz nasılsınız ve kime benziyorsunuz yalan konuşanın ağzına kedim kussun :) Ayrıca ankete de katılın Türkiye standartlarını ölçelim ama samimice!

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Arkadaşlar sanki oylama tersten gidiyor he ne dersiniz ? :) Maşallah herkes ya iyi ya afet ben niye göremiyorum istanbulda yaşamama rağmen oysa ülkemizin % 90 normal- çirkinken bu kadar iyi- afet sayısı nerden çıkıyor :)
Evet arkadaşlar bu sorunun amacı öylesine değildi ülkemizdeki insanların %90 ları normal iken acaba burada da gerçekler dökülecek mi diye merak ettim ve bakıyorum 39 tane çirkin 138 güzel 50 afet çıktı bu da kendimizi ne kadar çok beğendiğimizi gösterdi. He tabiki öyleler de vardır ama afet ben hayatımda 2 tane gördüm afet demek herkesin teklif ettiği değil kimsenin teklife cesaret edemediğidir. Ayrıca övgü, ego, kendinizi gösterme çabanız da dikkatimden kaçmadı kalın sağlıcakla...
Tamam bir şey yok şaka yaptım :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Tipsiz ne kii , çirkin ne ki ?

• Asıl böyle diyenlerden korkacaksın,çünkü güzel olan asla ben güzelim,şöyleyim böyleyim demez :)

• E dayanamadım söyledim canım ya :D sende itiraf et güzelsin eminim :)

• Yemedik bunu harbi çirkinim diyenden korkacaksın :)

Kızlar Ne Diyor 296

• Tamam anladık sen daha güzelsin:)

• aaa yanlışkıla + ladım tüh nasıl sana + basarım ya çok pişmanım ihmalsizliğime geldin :)

• <3

• şaka var dediler geldik!

• Biz yaptık dağıldık sen geç kaldın ama :)

• 4 ay sonra neler neler ya.

• Şaka da mı yapmayak :)

• eksiliycem la

• O kadar puan verilmiş ki etki etmez seninki :)

• 15 dakika cevabimi aradim.Aranmaya deger bir cevap vermedigimi farkettim.Sonra geldigim yoldan geri donmem gerektigini farkedince 2 kez pisman oldum..Telefnumkasti.Yarim saat bu cevabi yazmaya ugrastim.Hepsi senin guncellemen yuzundeen :@:@

• Arama yapamıyor musun telden nickini :) İyiki cevabın altına yazmadın yoksa o yorumu ben hiç bulamazdım :)

• Öncekileri Göster
    • Şakaydı tabiki yönetim kovar öyle yaparsam :)

• evttttt..gözün korksun ki yapma:/

• Güzel oldugumu söyleyen cok ama bende aynaya bakinca begeniyorum kendimi ne yalan söylim :)

• oyle deme :))

• güzelsin güzel :)

• rica ederim her zaman gel her zmaan söylerim :D

• çok güzel/yakışıklı olmak da mutsuzluğa itiyor insanı arkadaş! iyi olmak en güzeli

• onlar seçilmiyor seçiyor ama :)

• seçilmek de güzel. onlarca insan varken benim seçilmem güzel :)

• içim güzel olar mı ki?

• cok cırkınım benı görenler yolunu değiştiriyo hamıle kadınlar düşük yapıyo

• Öncekileri Göster
    • o kadar çirkin olduğunu bileydim arkadaşlık isteği göndermezdim be :)

• ühü ühü ühü

• ben değil etrafımdakiler güzel olduğumu söyler , bazı zamanlar güzel hissediyorum bazıları normal

• Fetişistim iyi geldi saol.

• Öncekileri Göster
    • evet. herkese o lüxü vermiyorum ;)

• Eğer sen de benim arkadaşım değilsen o şansı sen de yakalayamamışsın demektir :)

• Çok çirkinim.

• nefesini tut bırakma :(

• Öncekileri Göster
    • hıyar gibi kadınsın

• @justifyy: Sağol.

• Ben hep yetersiz olduğumu düşünürüm ama güzel olduğumu söylerler.

• kim söylüyor annen mi

• Öncekileri Göster
    • Kızlar babalarının her zaman gözdesidir :D

• ikide eksi yemişim :(

• Tipsiz - Çirkin dedim

• Nefesini tut aga :D

• :(:((

• idare eder tipim

• yoklukta işe yarar diyosun yani :D

• Standartlardan iyiyim ama bir Alex sayılmam...

• alexandra stan ? :)

• Öncekileri Göster
    • Anlayana işte... Oturup açıklama yazınca olmuyor...

• biri beni mi eleştiriyor :)

• güncellemesene tipsiz herif. :(

• Haha kırmızı balonum olunca o güncellemeleri silip tekrar güncelleme yapacağım sürekli :)

• havaları kes :(

• Kıskanma tamam :)

• Seksiyim.

• bacaklarına göster güzel olup olmadıgını biz söyleyelim bir zahmet

• sempatiğim.

• Çirkinimin hoşlaştırılmış hali yani :)

• kızdırma beni satarım seni <3

• Bi numara yok sepatik işte:)))

• itiraf edıyorum ben Çikinim... Allaha sukur nefes alıyorum :)

• ''Nefes alsın yeter''ciler duymasın mazallah sonu hüsran olabilir :)

• şişşttt duymasınlar karambole gelmeyelım :D

• yalan söylüyor inanmayın :))

• kendimi çok güzel bulmam ama herkes çok sempatik çok hoşsun diyor

• önemli olan iç güzellik .p

• sagol :)

• kendimi güzel buluyorum

• yalnızca iş arkadaşlarım memoli derler bana

• beni beğenslerde çok tatl olduğumu söyleselerde hiç beğenmiyorum kendimi yaa :/

• onlar da beğenmiyorlar demek ki güzelsin diyemiyorlar tatlısın diyorlar

• Öncekileri Göster
    • ozaman muhallebici ?

• bu arada soran bi ülkemizde diye konuşmuşsun ama ben türkiyede yaşamıyorum :)

• george michael ile aynı tipteyim

• erkkek gibi kızım diyosun yani :)

• güzelim ben benim,allah vergisi çok şükür olanla mutluyum:)

• ben her zaman mütavazı oldum bu konuda öyleyim de :)

• bunun Tr dilinde tercümesi nedir peki :)

• Madem doğruları söylüyoruz. D şıkkı:)))

• biliyordum hissediyordum

• Öncekileri Göster
    • resmimi koyayım sen karar ver

• bir kaç tane koy bakalım :)

• özgüvenim fazlasıyla yüksektir ama güzellikten çok kendine güvenle ilgili yoksa güzel bi kızdan çok,bakımlı birisiyim..benzetildiğim isimlerse yüz hattı olarak beğenmediğim kadınlar..lindsay lohan ve gwen stefani ki ne ben onlara ne de onlar birbirlerine benzemiyorlar :)

• ama sen hepsine benziyorsun :)

• bence benzemiyorumda nedense onlara benzetilirim :)

• kendimi zerre begenmiyorum inatla liv tyler a benziyorsun diyorlar.

• waow liv tyler he :)

• ben demiyorum vallaha

• allaha şükür ben güzel olduğumu düşünüyorum

• 4 kişi güzel olmadığını düşünüyor .. 5'de benden olsun

• doğal halin güzel
      makyajlı fotonu koy çok daha güzel görünürsün

• şu an guzelım hazırlanıyım yarım saate afet dıyorum by.

• fotodaki model sen olaydın zaten öylemişssin diyecektim.

• arkadaşlar arasında gulsen bubıkoglu derler fotodakıne benzemıyorum:)

• seksisin

• Türkiye standartlarının üstündeyim, rus sanıyorlar.

• waow rus oww yeah

• RUSLAR TÜRKİYE SDANTARTLARINI ÜSTÜNDEMİ OLUYOMUŞ

• öyle zaten üstünde :)

• Orta halde işte

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 199

• Benim karanlıkta bile giderim yok

• oha aga o kadar da değildir ya :)

• Seçenekler arasında yokum ben gidiyorum ! nefes alıyorum o kadar. ahah :D

• şimdi tut o nefesini panpa :D

• İlk bakışta Kaan Tangöze gibiyim, ama içimdeki gitarlı romantik erkeği çıkarınca görün siz beni dsad

• Harbi o kadar tipsiz misin :)

• Hayır malım, dağılın..
      Lan bu soruya o kadar pembe akmış ki , fare'yi kıracaktım cevabımı bulmaya çalışırken.

• Erkekler yazan yazıya tıklasaydın aga erkekler bölümüne atardı işte :)

• Güzellik yakışıklılık görecelidir ama... O görecede bende yok :( :D şüküğr saglığım yerinde daha nbe isteyeyim suratıma bakılmayacak kadarda değilim canım :))

• Valla kendimi dünyanın en yakışıklısı gibi düşündüğüm de oluyor, en tipsizi olduğumu da... link KS üyeleri bakıp söylerse en doğru sonuca ulaşmış oluruz :D

• A dedim çok çirkinim :S Al benim aynımın tersi Soru 153830 Not: sorunun referans nosunu ezberlemişim röööh.s soru :(

• kız kendini kaybetmiş :)

• bi kıvanç tatlıtuğ değiliz sonuçta fakat idare ederizdir herhalde:)

• giderin va delikanlı

• kendime ait bir tarzım var ;) kızlar beğendiğine göre sorun yok ...

• bkz.Novak Djokovic benzediğimi söylerler.

• orta nefes falan. kendimi yakışıklı bulmam.

• Nefes al nefes ver :(

• çok çirkinim, kese kağıdıyla geziyorum..

• dışarı çıkma aga milletin göz zevkini bozma :)

• Brad Pitt'im ben.

• aklıma gelen ilk kelime neydi biliyor musun ? ha striin :)

• bildiğin yakısıklıyım işte

• fotodaki sensen adam yer gibi bakma abi korkuyoruz psikolojimiz bozuluyor :)

• Yirim yirim:)

• Orta keyif :))

• çirkinde olsam nefes alıyorum ya kalan açığı bi şekilde kapatırım :D

• İyi oldugumu dusunuyorum :))) şuana kadar tipsiz dıyen cıkmadı

• güzelım bence

• yakışıklıyım diyeydin dah iyiydi

• Yakışıklıyım.

• beni zamanında justin timberlake e benzetirlerdişimdi recep ivediğe benziorum :)

• o nasıl oldu bu gidişle bülent ersoya doğru gidersin :)

• recep ivedikteki testestoron bitip te bülent ersoy olana kadar hepinis kuşum aydın olursunuz :D

• kendine güven iyidir, herkes kendince güzeldir, Allahın yarattığı hiç bir kul çirkinde olamaz. ama abartmanın da gereği yok. birisine dış güzellik için yalvar yakar köle olacak insanın kendini biraz sorgulaması gerekir. ben normal birisi olmayı seviyorum, afetlere Allah yardım etsin, çirkin şansı versin:)))

• afetlerin sürekli başı dertte zaten :)

• eh boşunamı demişler çirkin şansı versin diye:) ama herkeste bu kadar afetken filmlerdeki gibi abi ben çirkin kral olmaya razıyım. kendimi türk hekimlerinin insafına bırakıyorum :)

• her türlü giderim var önemli olan işlevi :))))))

• aklıma kötü şeyler geliyor :)

• Ne çok aşırı güzelim nede çok aşırı çirkin. Allah ın yarattığı her kul güzeldir. Yüzüme bakılır bi tipim var . Çoğu kişide zaten çok tatlı olduğumu söylüyor. Giderim var benim :)

• güzel olma zaten aga yakışıklı ol yeter :)

• :D

• Bi kere yakışıklı değilim, burası kesin. Çok şükür ÇOK ÇİRKİN de değilim. Ama bi çekiciliğim yok, karizmam falan yok... Aynaya bakınca normal insan görüyorum kendimi: ne yakışıklı ne çirkin...

• insan bu kadar mı dürüst olur ya

• Sağolasın arkadaşım ama;
      bişey söyleyeyim mi? Ben bu yaşıma kadar dürüstlükten bişey kazanmadım da, kaybetmedim de... Burda mübalağanın alasını yapsam n'olacak ki? Ben yakışıklıyım desem de, çirkinim desem de ben yine benim. Bişey değişmeyecek hayatımda... Allah herkesin gönlüne göre versin; en güzel temenni bu olsa gerek...

• göründüğüm gibiyim işte :)

• Orta de işte ama bazen kıyafetime saç tarzıma bağlı olarak yakışıklı hale gelebiliyorum. Normal yani. Gelelim şu meseleye ben anlamıyorum abi. Erkekler Türk kızlarını çirkin buluyorlar. Her gün şu çarşıdan eve geliyorumda yolda en az 20 tane melekle karşılaşıyorum. Anlamıyorum nasıl çirkin buluyorlar. Sanarsın ki elinin altında Rus İtalyan Yunan felan var. Ya olsa ne yazar Türk kızlarımız melektir melek. Gayet de güzellerdir. :)

• Senin yokluk şeyine vurmuş heralde ben pek göremiyorum sen nefes alan her kızı güzel görüyorsun sanırım ;)

• Bende bekliyordum bakalım kim çıkacak diye sevgilim var dostum meraklanma oldu mu ;)

• Tabi aga yakışıklıyım ben (Özgüven tavanlarda :P)

• Aynada bana yansıyan yüzüme bakıyorum; yakışlı değil ama ortalama bir ceset. İskandinav ırkına dahil olmalıymışım, beyaz tenli olmak bana yakışıyor. Babama kızıyorum ya da anneme bir Norveçli ya da Danimarkalı biriyle evlenebilirlerdi.

• kimine göre afet oluyosun kimine göre tipsiz oluyosun zevkler farklı herkesin ben aynada bakınca kendimle barışığım yağmasamda gürlerim diyorum :))

• Bu Ankete Göre Türkiye Afetmiş :)Bana'da Tatlı Çocuk Derler Ama Kendimi sevmiyorum Ve beğenmiyorum Nedense :)

• Daha Fazla
Yükleniyor...