Kimler çirkin kimler güzel? Samimi olun bakalım...

Samimi olun yalana gerek yok kimse kimseyi reelde tanımıyor zaten ben normalim ne yakışıklı ne çirkin nefes alıyorum işte :) Özgün'e benzetenler var. Peki siz nasılsınız ve kime benziyorsunuz yalan konuşanın ağzına kedim kussun :) Ayrıca ankete de katılın Türkiye standartlarını ölçelim ama samimice!

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Arkadaşlar sanki oylama tersten gidiyor he ne dersiniz ? :) Maşallah herkes ya iyi ya afet ben niye göremiyorum istanbulda yaşamama rağmen oysa ülkemizin % 90 normal- çirkinken bu kadar iyi- afet sayısı nerden çıkıyor :)
Evet arkadaşlar bu sorunun amacı öylesine değildi ülkemizdeki insanların %90 ları normal iken acaba burada da gerçekler dökülecek mi diye merak ettim ve bakıyorum 39 tane çirkin 138 güzel 50 afet çıktı bu da kendimizi ne kadar çok beğendiğimizi gösterdi. He tabiki öyleler de vardır ama afet ben hayatımda 2 tane gördüm afet demek herkesin teklif ettiği değil kimsenin teklife cesaret edemediğidir. Ayrıca övgü, ego, kendinizi gösterme çabanız da dikkatimden kaçmadı kalın sağlıcakla...
Tamam bir şey yok şaka yaptım :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tipsiz ne kii , çirkin ne ki ?

• Yemedik bunu harbi çirkinim diyenden korkacaksın :)

• E dayanamadım söyledim canım ya :D sende itiraf et güzelsin eminim :)

• Asıl böyle diyenlerden korkacaksın,çünkü güzel olan asla ben güzelim,şöyleyim böyleyim demez :)

Kızlar Ne Diyor 296

• 1ay

olağanüstü Bir güzelliğim yok ama beğeniyorum kendimi doğrusu :)

• Orta halde işte

• Üçüncü kez cevap vereyim bari soruya hatrım kalmasın. asdfg

Gittikçe güzelleşip serpiliyorum <3

• çirkinim ben çirkinim

• D şıkkıııııı

• şaka var dediler geldik!

• Biz yaptık dağıldık sen geç kaldın ama :)

• Hay senin şakana

• Ohhh iyi olmuş

• Güncellemem bitti be :(

• 4 ay sonra neler neler ya.

• O kadar puan verilmiş ki etki etmez seninki :)

• eksiliycem la

• Şaka da mı yapmayak :)

• 15 dakika cevabimi aradim.Aranmaya deger bir cevap vermedigimi farkettim.Sonra geldigim yoldan geri donmem gerektigini farkedince 2 kez pisman oldum..Telefnumkasti.Yarim saat bu cevabi yazmaya ugrastim.Hepsi senin guncellemen yuzundeen :@:@

• evttttt..gözün korksun ki yapma:/

• Şakaydı tabiki yönetim kovar öyle yaparsam :)

• Ama neden?:/ Naptık ki biz sana?

• Öncekileri Göster
  • kendimi beğeniyorum,bi de sevdiğim erkek beğenirse sorun yok..

• Size de..

• :)öyle..hayırlı günler.

• Dış da güzel gelecek insana ama gelmezse sevmez ki kimse herkesin kendi tercihi artık ne diyelim ;)

• Öncekileri Göster
  • güncellemesene tipsiz herif. :(

• Kıskanma tamam :)

• havaları kes :(

• Haha kırmızı balonum olunca o güncellemeleri silip tekrar güncelleme yapacağım sürekli :)

• Cevabımı bulamıyorum be:(sayıya bak.

• Ee günün sorusu yapmadan önce düşünecektin:))

• O değil de şimdi millet kendi cevabını bulup yorumyaparsa ben nasıl bulcam onları :)

• Arttırdım:)

• Öncekileri Göster
  • Ben kendimi çirkin buluyorum ama arkadaşlarım öyle olmadığımı söylüyorlar beni O ses türkiyedeki 2. olan ayda ya bensetiyorlar kendime göre çirkin arkadaşlarıma göre güzelim

• Zaten ölcez çürüyeceğiz güzel olsak ne yazar çirkin olsak ne :)

• aynen kader güzel olsunda ne olursa olsun tabi birazcık da güzellik önemli ama güzel de olamıyorsak yapıcak bişi yok :D

• Kaderin güzel olsun ;)

• normal çirkinim.

• Beybifeys'im.

• jkggfhjfhjfdhj evet :(

• Sakal yok yani :)

• Seksiyim.

• bacaklarına göster güzel olup olmadıgını biz söyleyelim bir zahmet

• B dedim. Yontulmamış taş gibiyim. djfsldjldgs

• Öylesine doğal öylesine yabani yani :)

• sempatiğim.

• Bi numara yok sepatik işte:)))

• kızdırma beni satarım seni <3

• Çirkinimin hoşlaştırılmış hali yani :)

• Evlat olsam sevilmem.

• dünyaya nasıl geldin peki:) gök yüzeünden mi indirdiler seni

• ühü :'(

• :(

• iyi huylu karizmatik yeterli :)

• eh fena diilim bence

• D dedim,itirazı olan?

• Esprisine gülünmeyen adam vardı ben de öyle yapayım dedim salla

• orjin nedir ya?

• Güzel ama afet değilsin bu arada ikinci fotodaki macaklar orjin mi amaç neydi :)

• güzele yakın normalim ama güzel olduğumu herkes söyler daha çok güzel ve tatlıyım

• en azından baldırların kalındegil. 10 üzerinden 5 alırsın benden

• Valla ben izmir karşıyakada yaşıyorum. Buralar güzel kadın ve yakışıklı erkek kaynıyo. Ben onların yanında vasat kalıyorum evet. Ama içim güzeldir.

• kaf kaf kaf.

• İzmir'e mi taşınsam acaba :)

• Benim yüz şeklimi falan hadiseye benzeten oluyo :)) Tabi çok benzediğimi düşünmüyorum hatta hiç. Ben değil zaten beni tanıyanlar güzel olduğumu söylüyorlar..

• ben kendimi anlatayım güzel olup olmadıma siz karar verin 170 boyundayım 55 kiloyum beyaz tenliyim fiziğim düzgün yani :) siyah saçlı ela yeşil arası bir göz tonum var güzel bir burnum ve dudaklarım var saçlarım uzun ama 1 ay önce ana rengi olan siyahtan sıkıldım kızıl kahve tonuna boyattım ellrim bakımlı tırnaklarım uzun ve ojelidir güzel giyinirim :) çevremdeki ilgi yoğun oluyo genelde ama soruyu soran arkadaş yazanlara pek inanmamış gibi :)

• yani sende haklısın görmek lazım tabi güzel demek için ama etrafımdan gördüğüm ilgi yolda yürürken ya bir mekan içersinde beğeniliyorum kızlarda erkeklerde beğeniyo :)

• Anlattıklarına onlarca tipte kız düşünebiliyorum bu özellikler güzel ama vücut ölçüleri var bunun yüz altın oranı var mimikler var kalıpsal özelliklere güzel çirkin diyemeyeiz ki ama çevrendekilerin hareketine göre öyle olabilirsin lafımız yok :)

• Fena değilim aslında.1.75 boyunda ve 58-60 kiloyum (mevsimden mevsime değişiyor evet,kışın oburlaşıyorum da.)Uzun dalgalı kahve saçlarım var,gözlerim siyah ama iridir,bir de dudaklarımı severim.Bana batan tek şey burnum,büyüklüğü beni rahatsız ediyor,öyle çok büyük değil ama yana döndüğümde sırıtıyor işte.

• Türkiye de olup da burnu düzgün olan kaç kişi var ki

• bakılmicak türden şıkkı nerde işte ben onu diyorum :PP

• niye ben güzelim deyincede sen hiç aynaya baktınmı diye cevaplar geliyor :D tamam işte ben güzel değilim kabul ettim :)

• mütevazilik iyidir ama abartma :)

• pek ahım şahım olduğum yok ama herkes tarafından gözlerim çok beğenilir ve daha çok tatlı olduğumda söylenir:)

• çok cirkinim ben ya ama napim böyle oldum ben de:((ama yüregim güzeldir:))

• Güzelsin diyenler var ama ben buraya güzelim yazmayı yeğlemiyorum kendiyle fazla övünen insanlardanda hoşlanmam

• yazmış kadar oldun :D

• güzelsin canım ayıp etme kendine

• bariz fotoda görülen neyse odur kimse kendini cadı olarak görmez bence :P

• :D iyi bari bişey demiyelim de ondanda olmayalım

• 6 nın aldında bir sürü rakam var ona göre şükret :)

• yha demekki istisnalar olabiliyormuş 6 da azmış yhaa :)

• Öncekileri Göster
  • beni genelde demi lovatoya benzetiyolar saçlarım olsun tipim olsun kendimi çok beğeniyorum güzel olduğumuda söylüyolar ajansada kayıtlıyım zaten :)

• Ajansa kayıtlıyım dedin ya

• :D ne alaka ? anlamadım.

• Ünlü olunca unutma bizi tamam mı.

• Öncelikle kendini sevmeyen kişiyi kim sevebilir?Kimin kendisini sevmesini bekleyebilir? insan kendisiyle barışık değilse neden yaşarki! Bence çirkin yok ama daha güzel var.

• Nick güzelmiş bir de profil fotosu koy :)

• ben güzelim çogu lez arkadaşımdan bile güzelim ama burdakileri tanımıyorum belki daha güzel vardır

• Lezsin demek hmm lezler güzel oluyor diye biliyorum zaten :)

• Kime göre çirkin miyim güzel miyim

• bana göre çünkü ben değerlendiriyorum link koyun puanınızı vereyim :)

• ben çirkin değilim ama güzel de sayılmam. nasıl desem, hani erkek için yakışıklı değil ama karizma derler ya :) ben de karizmayım :D

misal bu bayan güzel link

ama bu bayan karizma

link

• harbi mi la ?

• hahahaha o kız erkek oldu artık yaa :D

• karizma he emren komutanımdaki fato muydu neydi onun gibi :)

• İyi yakışıklı - güzel biriyim :D

• afet olduğumu söyleyenler de var, çok güzel diyenler de var, ben orta yollu bi tipim olduğu kanaatindeyim :)

• görmek lazım :)

• çirkinnnnnn:(((

• senin afet dediğim kdınların fiziksel özellikleri nasıl bakalım elvis ?

• Türkiye'de bir kız renkli saçlı gözlü olsun yeter her şekilde güzel yüz hatları önemsenmiyor ama asıl güzelliği belirleyen hatlardr ifadedir. mavi olmuş pörtlek olmuş ne yapayım o gözü :D

• Ya mavi ve yeşil yani renkli göz diye adlandırdıklarımız daha nadir olduğı için diyoruz mesela esmerler de nadirdir ve daha çok tercih edilir az olanlar dikkat çekitor sanırım tabi kahverengi gözlü olup çekici olan bayanlar da var belli şeylerle sınırlandıramayız illa esmer olacak illa mavi yeşil göz olacak diye kural yok bunlar olmadan da afet olan güzel kızlar var

• bunlar ne ki daha ne yüzler ne gözler var. o değil siz niye kahve göz sevmiyorsunuz ya

• Öncekileri Göster
  • Yüzüm orta nefes alanlar fiziğim afet olduğunu düşünüyorum

• Benden duymuş olma güzelsin.

• Çok aham şaham değilim ama beğenenler var :D Fiziğim var sadece sivilcelerin gitse iyisin diyorlar genelde ama ben kendimi beğenmiyorum ehh yani öyle normal buluyorum kendimi . Tuba Büyüküstün'e benzetiyorlar :D

• Önemli olan iç güzellik boşver :(

• Güzel olduğumu söylerler arada bihter derler bana.d

• bihter güzel mi sanki peh

• sen de koy foto sana da bakalım :)

• evet iişte afetim Adriana gibiyim :))) geldim buyrun:D

• Sarı saç yakıştıramadım bu yüze belki ilk siyah gördüğümüz için olabilir neyse cevabın için teşekkürler

• :D normaalde sarışınım ama türküm :D

• Bilmem çok çağrıştırıyor ten rengi ve göz rengi bakışlar falan türke benzemiyorsun pek bence :)

• Öncekileri Göster
  • Çok güzelim herkes Adriana Lima ya benzetir beni bende dahil ;))

• adriana lima güzelmiki

• profiline yükle sonra gizli sormuşsun onu da kaldır bakalım merak ettim valla :)

• aralarına boşluk bırakarak yazmayı dene dene kopyala sonra boşluk bırak biz birleştiririz :)

• Öncekileri Göster
  • ben kendimi beğenmem hemde hiç.özgüven sıfır zaten.ama insanlar tatlı olduğumu söylüyor.biliyorum hep kandırıyorlar beni :(

• öz güvenli ol :) eğer yakındaki insanlar sana tatlısın diyorsa olay bitmiştir :)

• özgüven olmaması kötü bişey ama.

• ben kendimi hiç bir zaman guzel bulmadım

• Afet Afet :D

• fotodaki sen misin bilmem sensen bakımlısın güzel fakat afet deyince bakmaya doyamadığım kız modeli gelir aklıma neyse sen de iyisin kötüsün demedim :)

• afetlik görecelidir ;)

• kendine güvenin güzel lakin afet değilsin ;)

• Beni gören, mantıktan yoksun davranıyor.

Felaket çirkinim sanırım. =(

• dogululara benzeten de oluyor arzum onana benzeten de,henuz karar veremedim guzel olup olmadigima

• Güzelim tatlıyım süngerbob gibiyim :):)

• Öyle ahım şahım bir güzelliğim yok normal orta derecede kendimi beğenirim minyon olduğum için herkes çok şirinsin der kendimi benzetecek bir ünlü bulamadım ama zamanında türkmenistan dan göç ettiğimiz için gözlerim çekik ayrıca japonlara benzetirler japon turistler görünce hep foto çekilmek istiyorlar onlara benzediğim için herhalde :)

• Tipsiz

Çirkin

işte aynı ben link

• çok benziy bana ya

• katil bebek cuky :D vaaay

• Kafama kese kağıdı geçiresim var.

• Estetik falan yaptır :)

• Yeminle maymun götü gibiyim.

• ne güzel şeysin sen öyle :D

• Şimdiye kadar birine benzeten çıkmadı ama herkes abartarak güzel olduğumu söylüyor. Bense aynaya baktığımda yüzüne bakılır biri olduğumu düşünüyorum. Hiçbir zaman kendimi çok güzel bulmamışımdr

• Kendini adriana lima ile kıyaslarsan normaldir.

• Güzel oldugumu söyleyen cok ama bende aynaya bakinca begeniyorum kendimi ne yalan söylim :)

• rica ederim her zaman gel her zmaan söylerim :D

• güzelsin güzel :)

• oyle deme :))

• beni yaprak dökümündeki ferhundeye benzetiyorlar :D

• ferhundemi delirtirsin sen insanı var ya.. :D

• o kıza aşığım o halde sana da aşık olabilirim haha :)

• makyajsız normal iyi ama makyaj yapınca hem yakıştığını hemde çok güzel olduğumu söylerler bazıları gülay özdeme benzetir andırıyorum doğrusu

• geri kafalı insan neden kendi yaptığın şeylerle bizleride kıyaslıyosun bahsedilen kadın ulaşılmaz güzelliğe sahip biri değil üstelik neden kandırma gereği duyayım bu ihtiyaç özgüvenini kaybetmiş ahmaklara kitoniktir

• Andır ama kandırma =)

• Her insan güzeldir:)

• Kendimi beğenmem ancak şarkıcı göksel'e benzetenler oluyor :D

• şeyy... bu çok özgüven sarsıcı olmuş. Kendini nasıl beğenmezsin. Ben senin tavsiyene göre hediye aldım bak bugün. Bence beğen kendini. Takip etcem seni.

• nasil kendini begenmiyosun :O

• Herkez diyor güzelim diye ondan güzelimdir

• ewet hoş kızzsın :))

• afet afet:D

• link buyum :)

NOT: TABİKİ DE ŞAKA :)

• link

beni bu bayana çokk benzetiyorlar. hatta kopyam tesaüfen gördükk :)

• iyide bu bayan çirkin ki ya,bi göz var başka bişey yok

• :) Hahaah Ya SaoL :D

• Harbi mi şıp aşık oldum bak :)

• güzelim hatta beni azra akına benzetirler

• azra akın güzelmi

• güzelim

• kendimii fazla begenirim-begenilirim- çok iiyiiiyiimm :)

• özgüvene geeel

• adama iltifat ettin haha :)

• @avukatbiri hayvansın sen hayvan ama öyle kuş kelebek değil ayısın ayı :)

• Öncekileri Göster
  • beni hülya koçyiğite benzetirler.

• hülyalı geceler. severim o sanatcıyı

• taş gibi hatunum genellikle birine benzetmezler ama moldovlara benzetiyorlar artık nasıl oluyorlarsa :)

• hahha

• özgüven tavan :)

• Tash Parker şu dünya üzerinden gelmiş geçmiş en çirkin hatundur.

Kimbra ise şu dünya üzerinde gelmiş geçmiş en güzel hatundur.

Tash parkera hatun dediğim için diğer hatunlardan özür diliyorum.

• ben sadece soru başlığını okuyarak cevap erdim

• senin güzellik anlayışın dünyanın en aptal insanında bile yoktur :))

• gören bergüzar korele benzetir ama ben kendimi bildiğimden beri kendimi sevmem,beğenmem..

• benide öyle bir geçer zaman ki deki berrine benzetiyolar gerisi sizde

• çok değil ama ben güzelim

• Orta nefes alan

• Çirkin ördek yavrusuyaam..

• Afet-i Devran..:)))

• beni özge ulusoya benzetiyorlar :D güzeeliğime gelince ben kendime yorum yapamam ki :D

• hmm güzelmişsin o zaman :)

• orta halli diyelim. bide gününe göre değişiyor bazen valla güzel kızım ya diyorum bazede aynaya bile bakmak gelmıyor içimden

• yoo aksine uykudan uyanınca güzel buluyorum çoğu zaman :)

• uykudan kalkınca bakma :)

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 199

• Alex'e benziom. Gözlerim yeter.

• ben orta hal diyorum şeye benetiyorlar bazen tipsi sayılrmı bilmem vucut olarak değilde slvstr stellone :) bide yazailsem :) rambo daha kolaymış :)

• ortalamanın biraz altındayım.

• Arada ugrarim :)

• Tsk ederim ;)

• Sağlık olsun ben de çirkinim :)

• endamım yeter2 <3

• kıraçı salla.

• Kıraç mı dinledin :)

• Giderim var.

• İlk bakışta Kaan Tangöze gibiyim, ama içimdeki gitarlı romantik erkeği çıkarınca görün siz beni dsad

• Erkekler yazan yazıya tıklasaydın aga erkekler bölümüne atardı işte :)

• Hayır malım, dağılın..

Lan bu soruya o kadar pembe akmış ki , fare'yi kıracaktım cevabımı bulmaya çalışırken.

• Harbi o kadar tipsiz misin :)

• Kiz olsam s..evilmem..

• Eşeğe talimler var o kadar olumsuz düşünme :)

• endamım yeter <3

• çok mütevazi bir milletiz ya D şıkkı ne kadar az :D halbuki herkes kendini çok yakışıklı ve çok güzel görüyor ama iş söylemeye gelince tıkanıyor eh işte idare ederiz diyoruz :)

• C dedim çok mütevaziyimdir :D

• ahah :)

• sağol canım benim öpüldün :))

• D de yakışırdı sana daş gibi adamsın :)

• Yakışıklıyım hocam ya.bazı arkadaşlar brad kıvanç derler ortası misali :) bahtımız güzel olsun :P

• kime göre ? neye göre ? eğer kıvanç tatlıtuğla kıyaslanıyosak çirkinim. çavolarla kıyaslanıyosak afetim :D halkın geneline göreyse normalim.

• Halkın geneline göre değerlendiriyoruz biriyle kıyaslama yok olsaydı belki tek bir tane afet çıkmazdı :)

• 90-95 hatta daha fazlası ama sert olsun kendimce iyiyim

• umutsuz vaka

• beni kimse begenmezz :((

• Yüzüm iyi yakışıklı-güzel vücut orta nefes alanlar :)

• Orta de işte ama bazen kıyafetime saç tarzıma bağlı olarak yakışıklı hale gelebiliyorum. Normal yani. Gelelim şu meseleye ben anlamıyorum abi. Erkekler Türk kızlarını çirkin buluyorlar. Her gün şu çarşıdan eve geliyorumda yolda en az 20 tane melekle karşılaşıyorum. Anlamıyorum nasıl çirkin buluyorlar. Sanarsın ki elinin altında Rus İtalyan Yunan felan var. Ya olsa ne yazar Türk kızlarımız melektir melek. Gayet de güzellerdir. :)

• Bende bekliyordum bakalım kim çıkacak diye sevgilim var dostum meraklanma oldu mu ;)

• Senin yokluk şeyine vurmuş heralde ben pek göremiyorum sen nefes alan her kızı güzel görüyorsun sanırım ;)

• fotomda ne görüyorsan oyum, kendimi pek beğenmem açıkçası

• çok sexiyim amanda amannn :) yenilesiyim öpülesiyim.

• Kendim için öyle benzetmeler kullanmam sadece insanım olayım basit :)

• bilemicem yakışıklı yada değilim diye kendim hakkında konuşmayı sevmem fakat dün bir kız arkadaşım link a çok benzediğimi söyledi :)

• O kdar yorum var kı kımınlını okusam şaşırdım :D

• hahaha :))) Sende haklısın

• Soruyu soru benim ben bile okumuyorum sen niye okuyorsun aga :) yeni cevaplara bakıyorum yorumlara bakamıyorum nerden bulacağım kim yorum yaptı ama yeni cevap en üstte duruyor :)

• Tabi aga yakışıklıyım ben (Özgüven tavanlarda :P)

• ben beyaz tenli biriyim ve dudakların aşırı derece kırmızı geçenlerde sınıftaki kızlar Robert Pattison a benzettiler beni pencereden atlıcaktım az daha :D

• Ben Yakışıklıyım :D

• ortanın biraz üstüyüm sanırım

• Sezo34 A) Bence kişisel fikrim alınmasın ama.

• ne biçim soru sormuşsun be 500 cevap almışsın oku oku bitiremedim neyse resimdeki benim ben kendimi beğenmiyorum ama

• emre aydına benzetirlerdi :) orta şekerim diyelim :)

• Aynada bana yansıyan yüzüme bakıyorum; yakışlı değil ama ortalama bir ceset. İskandinav ırkına dahil olmalıymışım, beyaz tenli olmak bana yakışıyor. Babama kızıyorum ya da anneme bir Norveçli ya da Danimarkalı biriyle evlenebilirlerdi.

• Gülüşüm ve mimiklerimi Murat Boza tipimi de Emre Aydına benzetirler. ve her yeni tanıştığım " sizinle daha önce tanışmış mıydık simanız yabancı gelmiyor " diyorlar her ne kadar kendimi bir b.k 'a benzemesem de durum bu.

• Çok çirkinim hiç ilişkimde olmadı bakirim :)) taliplerimi bekliyorum :P :P :P

• valla kardeş pek kimseye benzetmezler beni ama geçen sene biriyle tanıştım bizim burada çekilen bir filim vardı onun ekibinde yer alan bir izmirli vardı her gördüğünde beni kadir inanırın gençliğine benziyon derdi ..normalde neteresandır ailedende kimseye benzemem kaçakmıyım neyim bende anlamadım yav :))

• hangi film hangi oyuncu :)

• Güzellik yakışıklılık görecelidir ama... O görecede bende yok :( :D şüküğr saglığım yerinde daha nbe isteyeyim suratıma bakılmayacak kadarda değilim canım :))

• jason statham'ı bana benzetiyolar; o dereceyim

• magazin dergilerinden fırlamış tabirini duyarım genelde kendim için şaşarım bu söyleme... bu yüzden midir yanıma yaklaşılmaması :) ki utangaç değilimdir allahtan... ama ulu ortada bakan birine hadi tanışalım diyemem... kızlarımla boy gösteririm genelde istiklalde... şanslı bir eşin var diyen çok oldu, laf atan filan :) çocukları sevmeye gelen filan :) bayanlara sözüm; birinizde demediki arkadaş senin olayın nedir... ulen insan parmağa bakar yüzük yok der... ama şu gerçek var ben hiçbir zaman biz ayrı yaşıyoruz demedim :) bekliyorum diyeceğim kişiyi...

Biraz tevazu dışı bir cevap oldu kabul, ama burama kadar geldi... nedir bu çekingenlik?

• herkes yazmış bende yazayım dedim :D fena değilim bende yani :p

• erkekler hep banlanmış yaw :(

• kimine göre afet oluyosun kimine göre tipsiz oluyosun zevkler farklı herkesin ben aynada bakınca kendimle barışığım yağmasamda gürlerim diyorum :))

• Valla kendimi dünyanın en yakışıklısı gibi düşündüğüm de oluyor, en tipsizi olduğumu da... link KS üyeleri bakıp söylerse en doğru sonuca ulaşmış oluruz :D

• bazen yakışıklı bazen seksi bazen hiç bişe :D

• bilmiyorum enim için çok yakışıklı derler ama... pisikolojik sorunlarım var.. dengesizim :)

• gönül akada , b.kada konarken senin sorduğun bu soru niye. :)

• Resimlerime bakın siz söyleyin :)

• teşekkürler :)

• iyi güzel

• KEndime baktıkça MAşallah diyorum.

• Yanımdaki arkadaşlar yakışıklı olduğumu söylerler. Ama bu gönül almak için midir yoksa gerçek midir kestiremedim doğrusu. En iyisi ben onların kanaatine göre oy kullanıp yakışıklı seçeneğini tercih edeyim.

• kendimi seviyorum ama çoçukken düştüm yüzümde iz kaldı. bi tek o özgüven fazla yüksek degil

• tipim idare eder seviyede ama bende özgüven hiç yok.

• Bu Ankete Göre Türkiye Afetmiş :)

Bana'da Tatlı Çocuk Derler Ama Kendimi sevmiyorum Ve beğenmiyorum Nedense :)

• Öz güven eksikliğim var fotolarım mevcut sizler karar verin dürüst olabilirsiniz

• çirkinde olsam nefes alıyorum ya kalan açığı bi şekilde kapatırım :D

• normaliz hacı :)

• Çirkin ile orta güzellik arasında A, B, C, D, E diye bir dereceleme yaparsak "D" seviyesinde..D seviyesini de 1,2,3,4,5 diye alt dereceye indirgersek; D3 seviyesindeyim...bulun bakalım acaba ben nasıl biriyim?

• Alço'nun son hali yakışıklı olmuş bence keşke onun gibi olsak o yaşta :)

• nuri alço gibi bişey :)

• Normal Tatlı Diyorlar Aref'e Benzetildiğim Oluyor Bu Yüzden Keçi Sakalı Uzatmaya Son verdim ;)

• Benim kafam güzel...

• Süperim ben!

• (A) topan kafalı, alnı açık, zayıf, uzun burunlu. kısa boylu, ince dudaklı. gözler normal. birde elmacık kemiklerim olmasaydı berbat olurdum.

• İyi oldugumu dusunuyorum :))) şuana kadar tipsiz dıyen cıkmadı

• yakışıklıyım erkek güzeli derler eduardo verastegui ye benzetirler.

• bir daha dünyaya gelsem saçımın tek bir telının bıle degıstırılmesını ıstemezdım fızıksel olarak kendımle barısıgım

• Boşa sizin oksijeninizi tüketiyorum yani,o derece.

• ağaç dik temizle geri idade et :)

• Baya çirkinim çirkin şansıda yok anasını satayım bildiğin çirkin işte

• eyvallah :)

• hepimiz çirkiniz hacım tek değilsn :)

• ortalamayım

bıyıklar olmadığında keremceme benzetirlerdi

• güzelım bence

• yakışıklıyım diyeydin dah iyiydi

• erkegim ama kız güzelligi var çok sinirim bozuluyor ama kızlara soruyorum yada gören ay sızın oglunuz mu maşşalah kaşı gözü ne güzel diyolar ma ben semiyorum

• minyon tipli misin

• buğra gürsoya benzetiyolar beni (güney karakteri) varmı sizcede oyle bir durum?

• çok az

• ben yakışıklı değilimdir aslında ama karizma bi tipim var kızlar bayılıyo bana :)))

• saçlarım uzunken ismail yk ya benztiyorlar .. bir ortama girdiğimde dikkatleri uzerıme çekıyorrum kadın, erkek surekli gozler uzerımde bu bi saatten sonra rahatsız ediyor

• leonu versene bir tur atayım

• Allahın Verdigi Güzelligimiz Var :D link

• zaten hepimize bu suratı veren allah ama kimine özenmiş kimine salmış gibi :)

• agacım orta malıyım bende :d hahah i*nelik olsun die yakışıklı didim ama vasat bile dillim lan :s arkadaşlarım yazın kar maskesi hediye ederdi bana takmam için :s

• ahuha sepeti uzatırken kendini de at aga :)

• çıkmıyorum zaten ekmeği bile allahtan hemen alt kat dükkanda sepet sarkıtıom kendimi göstermeden.. not yazıom 2 ekmek bir süt filan :)

• dışarıya çıkma aga :)

• ne kötü banada herkesin içi gidiyor ama teklif edemiolar böle bişey demekki erkeğinde kadının da afeti pehhh!...

• ne işine yarıcak link atsam :=))nazar değer sonra :))

• ciddi olamazsın link at bakak

• İyi yakışıklı - güzel

• katılıyorum. aşağıda yorum yapanlardan birini tanıyorum. kendisini afet olarak nitelendirmiş. sanırsın miranda kerr! halbuki öyle değil. göbeği kilolarıyla nasıl öyle der anlamış değilim. kimliği bende kalsın o kendini biliyor

• bak şimdi aga. sen murat 12 lerin içinde büyüsen kartal sana ferrari gözükür. kartal araba alsan kendini ferrari de hissedersin. ama öte yandan çevresindeki tüm arabalar audiyse sende de hyundai varsa kendini ezik hissedersin. bunlarınki de bu hesap. kendilerini afet sanıyorlar çünü afet görmemişler. çünkü buranın en güzel kızı başka ülkenin en normal kızıyla eşdeğer... sokaktaki abazan herif öküz gibi bakarsa olacağı bu.

• deşifre et aga :) ben de öyle birkaç kişi tanıyorum burda çok güzel reelde ööğğğ :)

• az biraz karizmatik

• arz talep meselesi kendini satamıyorsanan ne olursan ol

• işletme mi okuyosun kardeş :)

• Valla dustan cıkınca giyinince cok yakısıklı görüyorum kendimi aynada bazı anlar oluyor tipsiz görüyorum uyurken yada yeni kalkınca öyle

• E-her türlü giderim var :)

• Yüz normal ama fizikte biscolatacılar elime su dökemez :D

• aynen :D 45cm kol var işte sen hesapla :D

• üçgenim diyosun heralde :)

• Yakışıklıyım.

• valla allah vergısı ne kadarsa o kadarız

• Daha Fazla
Yükleniyor...