Erkekler, Kavga edemiyorum... Yardım?

Beyler boyum uzun yumruk konusunda ise seri oldugumu düşünüyorum ama gelgelelim kavgaya başlarken ilk yumruğu atamıyorum ya kavga büyür de beni döverse falan diye ayrıca elim ayağım öyle bir titriyor ki yumruk bile atamıyorum.
LISE 3 e geçen bir bireyim boy 1.92 -1.93 ama 8 e giden çocuğa dövülüyorum (Çocuk zaten birsürü kişiye dövülüyor )
Özet olarak kavgaya başlarkenki korkuyu yenmek için ne yapmalıyım?
NOT: Zayıfım 75 civarı kilom var.

Güncellemeler:
Yav ilkini o vuruyor sersemliyorum hem de acayip sonra çocuğun kafasını tutuyorum 2 kere yumruk atıp bırakıyorum cünçüçünkü acıma duygusu var biraz da korku var hâlâ.
Yani bu özguvenin bir çaresi yok mu bazı yerlerde 1-2 kez dayak ye döversin falan yazılmış.

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• vicudun adrenalin salgılıyor bu gayet doğal
    ayrıca korkma tüm gücünü götünden al (yumruk atarken)
    ve illaki kavga edecek konumdaysan ilk yumruk her zaman avantajdır ilkini attıktan sonra rakip sersemler sonra diğerlerini indirmeye başlarsın zaten kavga edeceğin için ilk yumruğu atarak öne geçersin derim ben

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Dostum yapılı adamsın korkma. Kavgadan korkmayı da kötü birşey olarak düşünme, aslında herkes kavgadan korkar. Ancak merak etme ilk yumruktan sonrası gelir, fazla takılacak bir durum değil. Yürekli olman lazım ama..
    10 aydır Vücut Geliştirme sporu yapıyorum. İnan şu son 1-2 aydır etmedigim kavga kalmadı. Ama inan kavgayı hiç önermiyorum.

0|0
    0|0
  • Olum zayıf olsan ne olur adama korkunu yenip bir koysan eminim yere yapışır tek hamlede bak benim boy 1.72 10. sınıfa geçtim ohoo o boy bende olsa neyse ben evde beton üstünde yumruk şınav çekiyorum halıdan kum torbas yaptm bacak açma hareketleri çalışıyorum öncedende strret workout ile ugraşmışlıgım var hani şu yeteneksizsinize çıkan beylikdüzü ekibi işte o sporla ugraştım halada ugraşıyorum arada srada beylikdüzündeki barfiks parkına gidip neyse bunları yap sana özgüven kazandırıcaktır ama bunları yapmadanda özgüven kazanırsın o senin iradene kalmş

0|0
    0|0
  • elinden tutum vur yavrum mu diyeyim sana. Ya şöyle yapmayın işte ne biçim erkeksin abi hiç mi evden dışarı çıkmadın hiç mi kendini savunman gerekmedi ya biri senin hakkına tecavüz ediyorsa acımayacaksın bukadar basit her insanın gün gelir kendini savunması gerekir mevzu dayak yemen ya da atman değil mevzu kavgaya girebilme cesareti göstermen ha ben kavga yanlısı bir insan değilim ama misal benim aileme sataşan olursa canını alırım onun...

0|0
    0|0
  • Knks bk bn bosorum cok drda klmdkca ypma ama bktn korkuyon sinirlisn acma bir admn onde dursun ceneye sistemli tek yumruk tamam o cocuk byldi direk hic sansi yok dedgim gbi vurrsan ;) titreme konusu hycndn korkudn değil emin ol ve kndini ezik gr dvrim deme ;)

0|0
    0|0
  • Arkadaş bir çaresi var oda SPOR.
    Sadece güç kazandırmaz , istediğin yerde araştıra bilirsin baka bilirsin , Spor insandaki özgüveni en azı 1-e 10 artırıyor yani o kadar diyim sana.

0|0
    0|0
  • Sanırım sende panik atak var. Bu yüzden heyecanlandığında aşırı adrenalin salgılıyorsun. Bu da tüm vücudunu kilitliyor. Bu tarz durumlarda ya doktora gideceksin, ya da kavga edeceğin bir gün korkmadan, dayak da yesen o kavgaya gireceksin. Korkularla yüzleşmek gerekiyor.

0|0
    0|0
  • sen kavgayı boy mu zanediyorsun kardeşim :D

aaah ahh çok dayak yiyor uzunlar, zaten genelde ectomorph genetikleri sağlam ve güçlü değiller

tavsiyem çalış..

0|0
    0|0
  • Boyla alakasi yok gardes. Tamamiyla beyinde biter ilk yumruk tamam onemlidir ama dayaknyiyecen diye bisey yok o vurur 3 tane sen vurursun bir tane anladin.

0|0
    0|0
  • genç ilk yumrukla başlama tekmeyle it uzaklaştır zaten tekmeden sonra üstüne bir abanmaya çalışacaktır gelişine patlat işte zaten sersemlemez bile tek yumruk yeterli olur

0|0
    0|0
  • Hiç kavga etme, edeceksen dayak ye, yerken gözlemle adamlar seni nasıl dövüyo,

0|0
    0|0
  • Dayak yiye yiye atmayı öğrenirsin

0|0
    0|0
  • :D bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...