Sanırım kondisyon?

Bugün arkadaşlarla sahilde voleybol oynarken farkettim diğerlerine hiçbişey olmazken ben direkt yorulduğumu hissettim aslında bu beni pek etlkilemedi ama daha uzun süre oynasak devam edemezmişim gibi geldi sonra farkettim ki eskidende hep böyle olurdu bunu geliştirmek için ne yapmam lazım. Evimde koşu bandım var onun yanında badminton oynamaya bayılırım. Bişey önerin neden böyle oldum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fiziki yapın ve kas/yağ kitlene göre uygun bir antrenman programı ve beslenme şart. Kondisyon yüklemek zahmetli bir iştir, kondisyon yüklediğin günlerde başka işlere enerjin yetmez. Aynı zamanda, kondisyon yükleme aylar sonra sonuç verir.

Örneğin, daha önce düzenli antrenman ve spor yaşantın yoksa günde çift antrenman yaparak kendini toparlayabilirsin. Sabah, daha çoğu yerin gölge olduğu anlarda ve akşam güneş batmadan hemen önce oksijen ve sıcaklık uygun olduğundan en uygun zamandır. Kondisyon tutmak istiyorsan, aynı zamanda oruç da tutmaman gerekir ki, yoğun antrenmanla kaybedeceğin suyu geri kazanman için bol su içmen gerekli. Önce yağ oranını düşürebileceğin idmanlara bak netten, sonra bana mesaj at sana iyi bir program yazalım.

0|0
    0|0
    • Gerçekten yardımcı olmak istersen yardım almak isterim ama ben bütün bunları yaparken kilo vermek istemiyorum almak sorun olmaz ama vermek istemem. Bu arada tavsiyelerine uyacağım

• Pekala, o zaman dediğin gibi yaparız.

Erkekler Ne Diyor 3

• Koşu bandı sağlıklı değil hem sabit koşu oluyor yani bir ritim değişikliği sağlamiyor hemde bazı uzmanlar sağlıklı degil diyor. Bence koşu pistleri parklarda vs yerlerde var onlari denemelisin yemene dikkat et protein ağırlıklı beslen kosudan sonra protein önemli öncesinde de karbonhidrat ağırlıklı beslen bol şans 😊

0|0
    0|0
    • Proteini koşu sonrası mı almalıyım?

• Kuvvetlenmende gerek kaslarin kuvvetsiz oldugu icin yoruluyorsundur cabuk bir gun agirlik calis bir gun kosu bandinda kos 45 dk

0|0
    0|0
    • Haklısın bacaklarım çalıştırdığım için biraz kuvvetlidir ama kollarım hiç kuvvetli değil dumbel falan mı alayım napayım

• Teşekkür ederim, araştırıp uygulayacağım 💁

• Rica ederim basarilar

• Evet haklısın kondisyon eksikliğinden kaynaklı birden oynaman ham vücudu yormuş.

0|0
    0|0
    • Günde yarım saat tempolu koşsam bu durum değişir mi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...