Evimizi hergün sabahları arayıp kapatıyorlar ya hırsızlar yapar mı bunu?

ya hergün sabahları birileri arıyor annem açıyor telefonu kapatıyor. hırsızlar böyle birşey yapıyormuş doğrumu

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Görüşmelerin savcılık tarafından takip edilmesini isteyin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bankada kasa kiralayın evde para edecek hiç bir şey bırakmayın yoklama çekiyorlar.telefonda .devamlı aynı numara çıkıyorsa ihbar edin..

2|0
    0|0
  • yaa telefon sapığıdır yada dediğin gibi evi yoklama olayıdır ama ilk seçenek gibi duruyor.

0|0
    0|0
  • yapar ^ hırsız bu belli olmaz

1|0
    0|0
  • teleseketere baglayin bugun 2 ile 3 arasinda evde yokuz diye mesaj birakin. o saatler arasinda mahallenin delikanlilarini toplayin eve, elde sopa hirsiz bekleyin keyifli olur

0|0
    0|0
  • Dalga geçmek içindir.

0|0
    0|0
  • senin bi hayranındır.. hırsız her sabah niye arasın..

0|0
    0|0
  • bence savcılığa verin bu konuyu nedenolmasın ki teli açmamazlık yapmayında eve değilsiniz sanmasnlar

1|0
    0|0
  • sorma bizide yapıyolardı araştırdık baktık akrabamız çıktı şaka yapıyomuş şerefsiz :D:Dd , halbuki telefonu parcalıyacaktkık snirden

0|0
    0|0
    • haahahahahahaa bende aynısnı dayımlara yapıyodum yaptıktan sonra da beni ararlardı sen mi yaptın diye yok dayı noldu dedim tamam bişey yok diyip kapatırlardı telefonu ama ben her saat başı arıyodum aaahaha aklıma geldi şimdi ne güldüm ya onların telefonu numara göstermiyodu bde :D ama geçen gittim evlerine yeni telefon almışlar başka kim varki işletcem ben şimdi :D :D

• numarayı gösteren telefon alın. ve telefon hat sağlayıcınızı arayıp gizli numaraları engellemelerini söyleyin.

0|0
    0|0
  • hırsızlar yoklama için zile basar telefonla aramaz...

0|0
    0|0
  • Benie annem aramış geçen 20 kere , merak ettim niye arıyorsun anne dedim, nedese şaşırırsınız okula gitmem gerekiyormu.Hikaye gibi oldu dimi nedese şaşırırsınız felan :)

0|0
    0|0
  • Evde misiniz degilmisiniz onu yokluyorlar olabilir.

0|0
    0|0
  • kesin tanıdık çevreden biridir...

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal ama 1 arar 2 arar 3.ye aramaz o kadar mal değildir yada telefon sapığı

0|0
    0|0
  • hırsız sabah aramaz.

0|0
    0|0
  • belki şaka yapıyolardır bizede oldu o 407 li bi numara aradı akşam kimin olduğunu anladık

0|0
    0|0
  • milli istihbarat teşkilatına bildirin.

0|0
    0|0
  • Soyadın Uralmı ?

0|0
    0|0
  • Telefonunu bulup oturduğun yeri bilen hırsız sen uyurkende gelir beklemez

0|0
    0|0
  • doğrudur bir dönem yapıyorlardı yine yaparlar.. telinizi değiştirin isterseniz..

0|0
    0|0
  • hırsız sessiz gelir :) bu senin sesini duymak isitoyr sanırım yada yanlış arıyolar :D

0|0
    0|0
  • yaapabilirler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah fırsat vermesin, emniyetinize dikkat edin. Maalesef bu şekilde yapabiliyorlar. Ablamın evine bu yöntemle girmişlerdi.Korkmayın, ama önleminiiz almaya çalışın. Artı kapıya farklı kimliklerle gelenlerede güvenmeyin. Polis bile dense önce kimliğini göstermesi lazım.

1|0
    0|0
  • numarayı gosteren telefon alablırsınız ama gızlıden ararlar

0|0
    0|0
  • Savcılıktan telefon takibi isteyin.

0|0
    0|0
  • Öyle bir hırsızlık çeşidi varsa bizim hırsız neden hala gelmedi sabahları telefonun fişi hep çekiktir.

0|0
    0|0
  • insanlardan herşey beklenir olurmu olur

0|0
    0|0
  • ben bi sapıgım ve her gün sizi arıyorum o.O

0|0
    0|1
Yükleniyor...