Kilo Almak Amacıyla Spora Başlamak?

Yaklaşık okullarin açılmasına 2 ay civarı var ve ben üniversiteye başlıycam. Fazla zayıfım kilo almak ve daha biçimli bir vücut için hangi sporu önerirsiniz? Evde vs. yapabilir miyim ya da illa bir spor merkezine gidip orada mi çalışmalıyım bilgilendirseniz sevinirim.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Once bir beslenme uzmanina git :)

1|0
    0|0
    • Gidiyorum zaten :) sadece son zamanlarda stres nedeniyle pek uymadım ve takviye edeceğim beslenmeyle de.

• Tamam, teşekkürler :)

• Rica ederim İyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kilo almak için gereken antrenmanları evde yapamazsın. Spor salonuna gitmeye ihtiyacın var

1|0
    0|0
    • Peki fitness, pilates ne önerirsiniz buradaki fitness salonları az ve genelde erkek dolu da ondan biraz çekiniyorum.

• Kilo almak istiyorsan mecburen bodybuilding yapmak zorundasın, kas kütleni arttırarak kilo alacaksın

• Tamam o zaman yarın bir görüşmeye giderim o zaman, teşekkürler.

• Spor salonu daha disiplinli etkili olur harekerleri en azindan dogru yaptirirlar. Ve beslenme ile kilo alirsin kaliteli beslenmeyle

1|0
    0|0
  • Aynen aynı sorun bendede vardı Fitness a yazıldım baya kilo aldım hemde ilaçsız fakat seni üzmek istememde iki ayda biraz zor şişmanlarsın he şişmanlarsında en fazla 2 tada 3 kilo bnde ramazan dolayısıyla ara verdim spora

1|0
    0|0
  • Ekmegi yagla ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor salonuna gitsen daha iyi olur beslenmeni ona göre ayarlarlar ve ona göre egzersiz yaptırırlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...