Siz erkekler niye arkadaşlarınızın yanında değişiyorsunuz?

Siz erkekler neden arkadalarınızın yanında sevgilinize soğuk davranıyorsunuz neden? Ve yanlınızken süt dökmüş kedi oluyorsunuz... :-) anlamadım

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• herkes öyle değildir o dediğinin ikisi de kedigillerden ha aslan ha kedi

biz onlara kılıbık diyoruz

sayıları belirlenemiyor

0|0
    0|0
    • Teşekkürler canım ;-)

• Yasa arkadas emi senin gibilerin de ne yazık hiç şansı olmaz doğru inş yanlış düşünüyorum mutluluklar

• :P ben şansımı kendim yaratanlardanım ^^^

Erkekler Ne Diyor 16

• cünkü bir cok erkek , arkadaslarının yanında yapacagı hareketlerle sen gittikten sonra dalga gecer diye korkar.

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamı farklıdır insan sevgilisine yalnızken nasıl davaranıyorsa aynen arkadaşlarının yanında da davranırsa ya dalga geçerseler rezil olursam düşüncesiyle değişir... :)

0|0
    0|0
  • Siz neden birbirinize gıcıkta olsanız güler yüzlee canım falan diyorsanız bizimde doğamızda böle bir şey var.

0|1
    0|0
  • her erkek yumuşaktır kadınına karşı ama arkadaşına belli etmek istemez sadece. kafasında yarattığı erkeği anlatır bu yüzden kadınıyla erkek arkadaşı yan yana gelince kafasında ki erkek gibi davranır. sonra erkek kızın gönlünü alır

0|0
    0|0
    • dogru ama is isinden gectikten sonra neye fayda gonlumu almisda

• gönül alma kısmında da kızlar kolayca kanıyor gnelde bu da bir gerçek

• hayir... siz erkekler hep kizlar ayni degil mesela ben ... :-)

• olum kızın köpeği olmuşsun delikanlılık nerde kaldı.! bu cümleler gelir bazen oyüzden davranışlar değişir..

0|0
    0|0
    • Delikanlınız batsın aksam yatağa girdiğin zaman o arkadaslar yok yanında ona göre davranın milletin icinde ki esınız komasın kapının önüne canım ;-)

• yok olum kızın gönlü olsun diye öyle yapıorum yoksa beni biliosunuz.kodummu oturturum:D

• O erkeğe kılıbık denir sen kılıbık olanına rast gelmişin.

Arkadaşlarımın yanında neysem onun yanındada o olurum.

0|0
    0|0
  • hiç öyle davranmam, sevgilisini taşıyamayan erkekler öyle davranır...

0|0
    0|0
  • Bir nevi baskın taraf benmişim gibi göstermeye çalışır bence normal böyle olması arkadaşları sonra arkasından kılıbık demesin diye

0|0
    0|0
    • Vay vay gururunuza da yidiremiyorsunuz.. Kilibik ne alaka... Seviyorum kardes adam gibi söyleşinize arkadaslarınıza rest cekin, sizin gibilere yumuşak derler ... ;-)

• sende kendini çok akıllı zannediyorsun sendende haklısın demeni beklemiyordum zaten bunlar sadece görüşlerimiz ama sende bu kadar iddialı konuşmak hayat gösterir bilinmez :)

• oyle canim

• Bu tam olarak dillerdirilecek bir şey değil. O an öyle oluyor nedense tabiatımız böyle.

0|0
    0|0
  • Karşında ki kişinin ego sorunlarını genele yaymak doğru değil.

0|0
    0|0
  • Sanki siz değişmiyorsunuz...

0|0
    0|0
    • Biz nere değişiyoruz be olduğumuz gibiyiz siz kendinizi gormemisiniz hahaha :-)

• Doğru bu yani ipler benim elimde gibi... Güç ispatlama mı? ;-)

• Hayır

Çıktığı kişinin kendisini sevdiğinin-ilgilendiğinin gösterimesini bekleme hissi..

Yani o an ın geçerli cümleleri şunlardır;

"Aşkım bak şu an arkadaşlarımın yanındayım ve mecburen sana biraz farklı davranıcam.Bu yüzden beni idare edersen emin ol ki bu an geçtiğinde bende senin için birşeyler yapar bu an ın telafisini mutlaka ederim..."

• kılıbık olanlar ancak öyle davranırr :D

0|0
    0|0
  • kılıbık mıyız lan biz

0|0
    0|0
    • Estafurlah aga biz öyle mı dedik, donekten daha iyidir... :-)

• çok haklısın :D

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamı farklıdır erkek için

0|0
    0|0
  • kılıbıklıkkorkusu

0|0
    0|0
    • Kilibik korkusu :-))) çok güldüm, sevdiğinize soğuk davranmanız mı gerekiyor adam yerine saymam onda.

• Evet kılıbikla hayatımı birleştirdim ve cok mutluyuz bu seferde dişta suç yapmış gibi konuşuyor benle telefonda kekeliyerek :-))) anlam veremiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Acayip sinir oluyorum iste buna

0|0
    0|0
Yükleniyor...