Kızlar, Popo dikleştirme?

Kızlarrrr popo dikleştirme büyütme için ne önerirsiniz? Squat dışında? Squat bacakları kalınlaştırıyor zaten kalın onu yapmak istemiyorum. Başka hangi hareketleri önerirsiniz

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• arkaya bacak atma, yana bacak kaldırma yap. devam ettikçe setleri çoğalt ve bir süre sonra ağırlık ekle. bende spor hocalarımın tavsiyesiyle dikleştirdim. ağırlıklı squat da yapabilirsin, süpermen hareketi gibi birçok seçeneğin var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yahu squat agirlikla yaparsan ciddi bir kas buyumesiyle sonuclanir ve evet kalinlastirir harici durumda tabi kas yapar ama bu kalinlastirma degil bacagi lop lop durumundan kurtarma yonunde olur

0|0
    0|0
    • Ciddi bir kas büyümesi söz konusu olamaz 8 aydır bu sporu yapıyorum bende bile ciddi bişeyler olamadı valla keşke dediğiniz gibi olsa be xkcmns

• Ya Tabiki kas oluşuyor da öyle abartılı bir şekilde erkek gibi değil bir bayana yakışacak şekilde bacaklarını kalınlaştırmaz tam tersi güzelleştirir ağır girerse yağları yakar yap yakarken kas yapar

• Bende aynisini soyledim farkettiyseniz. agirlikla girilirse evet kas buyumesine sebep olur ve kalinlastirir ki bu bicok insanin bildigi bir gercek. agirliksiz girilirse yine kas yapar ama gozle gorulur bir kas olusmaz.

• Squat kalinlastirmaz

1|0
    0|0
    • Aynen öyle ama arkadaş yeni şeyler keşfetti herhalde ilk kez duydum

• Aynen yapıyorum ben squat ve baya sıkılaştırıcı etkisini gordum

• emekleme pozisyonuna geçip bacağını yukarı doğru kaldır 4 set 8 erden her gün yaparsan düzgün bir kalçaya sahip olursun

0|0
    0|0
  • Bulursan banada mesaj at olurmu

0|0
    0|0
  • şalgamın çok fadası oluyo sıkılaştırmada falan da ben denedim öneririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...