Yüzme bilmiyorum yardım edin?

Küçükken 4-5 yaşlarında babam beni denize götürmüştü orda suya bırakdı kendi kendine öğrensin diye bende çok korkmuştum o günden beri aklımda kötü yer etmiş şimdi yüzme öğrenmek istiyorum.
Yüzme bilmediğim için denize çok nadir giderim suyun üzerinde nasıl duruyorsunuz nasıl öğrendiniz yüzmeyi anlatırmısınız?

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Bana Babam öğretti, yaşın çok küçüktü sonra Babam ile yüzmeye giderdik, daha da iyi öğrendim, şu an eminim tam bir profesyonel gibi kulaç atar, nefes alır ve yüzerim. Sende öğrenebilirsin, öğrenmek için yaş yoktur, istek olması lazım.

Şunun gibi düşün mesela okuma yazmayı nasıl öğrendin? Yazmaya çalışarak, okumaya çalışarak. Yüzmede böyle, yüzerek öğreneceksin.

0|0
    0|0
    • Aynen ama suyun üstünde nasıl durcağımı bilmiyorum :D

• Abi gaza geldim yarın gördüğüm ilk deniz göl ne olursa atlıcam :D vebali sana :D

• Korkmaz isen her şey olur merak etme. Sadece sakin ol yeterli :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• ben 16 yaşındayım ve bebekken öğrendim suyu seviyormuşum <3 hala seviyorum. Kuzenlerimede ben öğrettim. Neyse sudan korkanlar ya da kötü anıları olanlar için özel dersler var bana göre normal belki sizin için biraz ücretli olabilir. Aylık 300 400TL sadece size özel

0|0
    0|0
  • Yuzme kendi kendine ogrenebilmek icin riskli bir brans. kursa git bence

0|0
    0|0
    • burada güzel kurs yok işte :D giden arkadaşlar da öğrenemiyor hocalardan dolayı

• E yuzme bilen arkadaslarin varsa onlar yardim etsin

• Var ama güvenemiyorum şakaları kötü :D

• biz mi öğretelim

0|0
    0|0
    • Biliyorsan öğret :D taktik ver nasıl öğrendin mesela suyun üstünde nasıl duruyorsunuz?

• Kursa git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yüzme bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben de 5 yaşındayken yüzüyordum

0|0
    0|0
    • Nasıl öğrendim ben suyun üstünde duramıyorum bide kafamı suyu sokunca panik yapıyorum o an bir korku geliyor :D

• fobi olmuş sende

0|0
    0|0
    • Aynen ama şu an korkum yok hani suyun üstünde nasıl duruyorsunuz bunu yapamıyorum.

• Valla Yazlığımız var zamanla yüze yüze alışa alışa öğrendik

0|0
    0|0
  • kursa git bir haftada ögrenirsin

0|0
    0|0
  • yüzme kursuna git bende bilmiyom yüzmeyi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...